آخرین اخبار

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس سينما

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - زير و بم هنرپيشه‌هاي سريال بازي تاج و تخت

سريال ديدن يک فرق بزرگ با تماشاي فيلم دارد و آن فرق اين است که به دليل طولاني‌تر بودن زمان سريال نسبت به فيلم، با شخصيت‌هاي سريال ارتباط بيشتري برقرار مي‌کنيم و بيشتر غرق داستان مي‌شويم. استحکام داستان سريال و همچنين جذاب بودن آن در کنار ايفاي نقش عالي ستارگان اين سريال نيز کمک مي‌کند تا رابطه نزديک‌تري با شخصيت‌ها برقرار کنيم. اين موارد باعث شد تا سريال بازي‌هاي تاج و تخت، به يکي از بهترين سريال‌هاي چند سال اخير تبديل شود و بعيد مي‌دانيم کسي اهل سريال باشد و اين مجموعه جذاب و نفس‌گير را نديده باشد.
در چند سالي که اين سريال پخش مي‌شود با شخصيت‌هاي اصلي آن انس زيادي گرفتيم و براي مصيبت‌هايي که بر سر خاندان استارک آمد غصه‌ها خورديم، گاهي اوقات نيز دلمان از لنيستر‌ها حسابي خون مي‌شد و مي‌خواستيم سر به تن بعضي از آن‌ها نباشد. اما از آنجايي که هر آغازي در اين دنيا پاياني هم دارد، به انتهاي سريال بازي تاج و تخت نزديک مي‌شويم و آخرين فصل از اين سريال جذاب در سال آينده قرار است روي آنتن برود.
در اين بين اگر از طرفداران دوآتشه سريال بازي تاج و تخت باشيد در کنار اينکه به احتمال زياد هر کدام از قسمت‌هاي اين سريال را چندين بار ديده‌ايد، خبر‌ها و تصاوير حاشيه‌اي اين سريال را نيز دنبال کرده‌ايد و فکر مي‌کنيد از زير و بم هنرپيشه‌هاي اين سريال باخبر هستيد. اما جالب است بدانيد چيز‌هاي از هنرپيشه‌هاي اين سريال مي‌دانيم که مطمئن هستيم از وجود آن‌ها بي‌خبر هستيد. با اين حساب نزديک‌شدن فصل پاياني سريال بازي‌هاي تاج و تخت را به فال نيک مي‌گيريم و در ادامه براي شما از چيز‌هايي خواهيم گفت که نظر شما را در خصوص بازيگران سريال بازي تاج و تخت تغيير مي‌دهد.

بيشتر بدانيد : بازيگران «بازي تاج و تخت» در زندگي واقعي چه شکلي هستند؟! + عکس (1)

اميليا کلارک به عشق بازي در نقش مادر اژد‌ها همه‌چيز را زير پا گذاشت

اميليا کلارک قبل از اينکه در سريال بازي تاج و تخت حاضر شود و نقش طوفان‌زاد، مادر اژد‌ها و شکننده زنجير‌ها را بازي کند. هنرپيشه چندان معروفي نبود و پيش از آن نقش فرعي در چند سريال بر عهده داشت. اين هنرپيشه بريتانيايي اصول اخلاقي خاص خودش را داشت و به اين اصول هم پايبند بود. همين موارد باعث شده بود تا قبل از بازي‌هاي تاج و تخت، صحنه غيراخلاقي از اميليا کلارک شاهد نباشيم. پايبندي اميليا به اخلاق و عرف اجتماع ادامه پيدا کرد تا به او پيشنهاد بازي در نقش دنريس تارگرين داده شد. اين پيشنهاد به اندازه‌اي وسوسه‌برانگيز بود که اميليا کلارک حاضر شد به تمام اصول اخلاقي که به آن‌ها پايبند بود پشت‌پا بزند و در سريال بازي تاج و تخت ايفاي نقش کند.

اميليا کلارک در بازي تاج و تخت Game of Thrones
اميليا کلارک در بازي تاج و تخت Game of Thrones

اميليا کلارک در خصوص بازي در اين سريال و ايفاي نقش صحنه‌هاي غير اخلاقي به رسانه‌هاي خبري گفت: به اندازه‌اي در اجراي نقش دنريس تارگين مصمم بود و مي‌خواست اين نقش به بهترين نحو ممکن اجرا شود که حتي اجازه نداد براي بعضي از صحنه‌هاي اين سريال از بازيگر بدل‌کار کمک گرفته شود و ترجيح داد تا اخلاق را زير پا بگذارد و بازي تمامي قسمت‌ها را شخصاً بر عهده بگيرد.

بيشتر بدانيد : بيوگرافي اميليا کلارک + عکس هاي متنوع از اميليا کلارک

لينا هدي که در انتهاي فصل پنجم ديديم، لينا هدي واقعي نبود

لينا هدي در بيشتر از 30 فيلم بلند و 13 سريال تلويزيوني ايفاي نقش کرده است، اين هنرپيشه 45 ساله انگليسي در 3 بازي ويدئويي نيز حضور داشته، اما بيشتر هواداران، لينا هدي را با سريال بازي تاج و تخت مي‌شناسند. در اين بين اگر تمامي قسمت‌هاي اين سريال را لحظه به لحظه دنبال کرده باشيد حتماً خاطرتان هست که در آخرين قسمت از فصل پنجم اين سريال، لينا هدي در نقش سرسي لنيستر مجبور شد در ميان مردم برهنه راه برود و آبروي ملکه لنيستر‌ها به باد فنا رفت.

سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones
سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

در حين اينکه سرسي لنيستر در ميان مردم راه مي‌رفت و دشنام مي‌شنيد، راهبه‌اي هم فرياد شرم سر مي‌داد تا آبروي براي سرسي باقي نماند. از قرار معلوم لينا هدي در حين فيلمبرداري اين قسمت باردار بود و کارگردان براي اينکه حاملگي او مشخص نشود، به جاي حضور ليندا هدي واقعي در فيلمبرداري اين صحنه از بازيگر بدل‌کاري با نام ربکا ون کليو (Rebecca Van Cleave) استفاده کردند.
مدتي بعد از که اين قسمت از سريال پخش شد، لينا هدي در مصاحبه‌اي با اينترتينمنت ويکلي (Entertainment Weekly) گفت، بازي در چنين صحنه حساسي براي او بسيار دشوار بود و از آنجايي که بارداري نيز به شرايط او اضافه شده بود، به هيچ‌وجه امکان حضور مستقيم در چنين صحنه‌اي را نداشت، به همين دليل از بازيگر بدل کمک گرفته شد.

عدم حضور سرسي و بران در کنار هم

اگر از آن دسته تماشاچيان تيزبيني هستيد که هيچ چيزي را در يک سريال از قلم نمي‌اندازند حتماً دقت داشته‌ايد که جروم فلين، بازيگر نقش بران در هيچ کدام از قسمت‌هاي سريال بازي تاج و تخت صحبت مستقيمي با سرسي لنيستر نداشت و کمتر پيش آمد که اين دو بازيگر حتي نگاهشان هم به يکديگر بيافتد. جالب اينجاست اين اتفاق در حالي صورت گرفت که بران به برادران سرسي کمک‌هاي زيادي کرد و رابطه نزديکي با خاندان لنيستر‌ها داشت. اما هيچ ديالوگ مستقيمي ميان سرسي و بران در اين سريال رد و بدل نشد. ظاهراً چنين اتفاقي بي‌دليل نيست و ريشه‌اي در رابطه گذشته جروم فلين و لينا هدي دارد.

سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones
سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

اينگونه که پيداست اين دو هنرپيشه هرگز در يک صحنه در کنار هم حضور پيدا نمي‌کند چرا که لينا هدي و جروم فلين سال‌ها پيش با هم ارتباط داشتند و رابطه آن‌ها ختم به‌خير نشد و با مشکلات زيادي از هم جدا شدند. از قرار معلوم رابطه ميان جرمي و لينا به اندازه‌اي شکر آب است که در تمامي چندين سال ساخت سريال، اين هنرپيشه‌ها حتي در يک اتاق هم در کنار هم حاضر نشدند و هر زمان که يکي از آن‌ها در قسمتي حضور داشت، نفر ديگر آن مکان را ترک ميکرد.
تنها جايي که اين دو هنرپيشه را در يک صحنه در اين سريال ديديم به فصل سوم باز مي‌گردد که اين صحنه نيز گفتگوي بسيار کوتاهي بود و پس از آن هرگز سرسي و بران در کنار هم در بازي تاج و تخت حضور پيدا نکردند.

اميليا کلارک و کيت هرينگتون دوستان بسيار صميمي هستند

انصافاً بايد اعتراف کرد سريال بازي تاج و تخت سرشار از اتفاق‌هاي غيرمنتظره بود و زماني که قسمت‌هاي اول اين سريال را مي‌ديديم کسي باورش نمي‌شود چه سرگذشتي در انتظار شخصيت‌هاي اين سريال است. اما در اين بين کاملاً مشخص بود دنريس تارگرين و جان اسنو، آينده‌اي روشن را در اين سريال در پيش‌رو دارند. دنريس و جان هر دو در اين سريال سختي‌هاي زيادي تحمل کردند و در بيشتر مواقع از يکديگر دور بودند تا اينکه در نهايت در فصل هفتم شاهد رويارويي مادر اژد‌ها و جان اسنو بوديم.

اميليا کلارک و کيت هرينگتون
اميليا کلارک و کيت هرينگتون

از آنجايي که هر دو بازيگر از ابتداي سريال حضور داشتند رابطه‌اي دوستانه ميان کيت هرينگتون و اميليا کلارک ايجاد شده بود و رفاقت اين دو در زندگي واقعي باعث شد تا رويارويي و عشق و عاشقي آن‌ها در سريال براي هر دو بازيگر دشوار باشد. در همين زمينه کيت هرينگتون به پايگاه خبري وَنيتي فِير (Vanity Fair)، گفت: اميليا کلارک را حدود شش سال بود که مي‌شناخت و با يکديگر دوستان خوبي شده بودند، از طرف ديگر اميليا دوست نزديک رز لزلي، همسر کيت هرينگتون بود و تمامي اين موارد باعث شده بود تا عشق آن‌ها تنها به سريال ختم شود و در دنياي واقعي، براي يکديگر دوستان صميمي باقي بمانند.

بيشتر بدانيد : 10 واقعيت جالب در مورد ازدواج دو ستاره اصلي سريال Game Of

بازيگر نقش دُران مارتل فکر مي‌کرد عمر بيشتري در بازي تاج و تخت داشته باشد

الکساندر صديق بازيگر انگليسي سوداني است که تاکنون فيلم‌هاي مختلفي از او ديده‌ايم و در سريال بازي تاج و تخت نيز نقش دُران مارتل را برعهده داشت. الکساندر صديق هنرپيشه خوبي است و انصافاً هم بايد گفت: نقش دران مارتل را بي‌عيب و نقص اجرا کرد و حتي فکرش را نمي‌کرديم اين هنرپيشه پس از حضور در چند قسمت، به‌سرعت از سر راه برداشته شود. جالب اينجاست که حتي الکساندر صديق هم فکر نمي‌کرد که قرار است به اين زودي نقش‌اش در بازي تاج و تخت خاتمه پيدا کند، جالب‌تر اينکه عوامل سازنده اين سريال با الکساندر صديق براي بازي در نقش دران مارتل جهت 4 فصل قرار داد بسته بودند، اما همان‌طور که در سريال ديديد، دران مارتل زودتر از چيزي که فکرش را مي‌کرديم با بي‌رحمي تمام به قتل رسيد.

سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones
سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

در اين بين گفته مي‌شود از آنجايي که دران مارتل و خاندان او در کتاب‌هاي اين مجموعه نقش مهمي داشتند و شعار آن‌ها نيز» سرکوب نشده، سر خم نکرده، شکسته نشده» بود. هوادارن فکر مي‌کردند دران مارتل نقش پررنگ‌تري در سريال هم داشته باشد و سازندگان بازي تاج و تخت که سابقه درخشاني در از بين بردن ناگهاني شخصيت‌ها دارند، براي غافلگيري هواداران ترجيح دادند تا دران مارتل را قرباني کنند. در اين بين الکساندر صديق نيز گفت که از حذف ناگهاني خود در اين سريال بسيار شگفت‌زده شد و فکر نمي‌کرد به اين زودي‌ها حذف شود. اين هنرپيشه ادامه داد شايد نقش خودش را خوب بازي نکرده باشد و به همين دليل نيز تهيه‌کننده‌ها تصميم به حذف او گرفتند.

سوفي ترنر موفقيت خودش را مديون بازي تاج و تخت است

اگر اين سريال را از ابتدا ديده باشيد حتماً به خاطر داريد زماني که سوفي ترنر در نقش سانسا استارک در فصل اول بازي تاج و تخت حضور پيدا کرد تنها 13 سال داشت و دختربچه‌ا‌ي بيش نبود. خوشبختانه سوفي ترنر به‌رغم سن و سال بسيار کم توانست به‌خوبي از عهده اجراي نقش سنگين سانسا بر آيد و سازندگان سريال و تماشاچيان را راضي نگه داشت.

سوفي ترنر
سوفي ترنر

اين روز‌ها سوفي ترنر بواسطه بازي در اين سريال اسم و رسم خوبي براي خودش دست و پا کرده است و شاهد حضور او در فيلم پرطرفدار «مردان ايکس ققنوس تاريک» نيز هستيم. در سريال بازي تاج و تخت هم اميد زيادي به او داريم و آرزو مي‌کنيم به‌خوبي بتواند از عهده مديريت خاندان استارک برآيد. سوفي ترنر در مصاحبه‌هايي که انجام داده به تأثير سريال بازي تاج و تخت در موفقيت‌هاي خود نام برده و مدعي است درس‌هاي بسيار زيادي از اين سريال فرا گرفته است. با اين حساب انتظار مي‌رود در آينده نيز از سوفي ترنر زيبارو فيلم‌ها و سريال‌هاي موفق بيشتري ببينيم.

بيشتر بدانيد : نکات جالب از زندگي سوفي ترنر بازيگر نقش «سانسا استارک» + عکس کودکي

بيشتر بدانيد : سوفي ترنر دليل نامزد شدنش با جو جوناس در 21 سالگي را توضيح داد

ميسي ويليامز رابطه خوبي با بازيگر نقش هاند در بازي تاج و تخت دارد

طرفداران بازي تاج و تخت به‌خوبي مي‌دانند که هيچ‌کدام از اعضاي خاندان استارک روي خوش نديدند و بعضي از آن‌ها کشته شدند و بعضي ديگر نيز مشکلات زيادي را تحمل کردند. در اين بين انصافاً بايد گفت: آريا استارک که نقش او را ميسي ويليامز بازي مي‌کند، يکي از بااراده‌ترين فرزندان ند استارک بود و به‌رغم اينکه با مشکلات زيادي روبرو شد باز هم خم به ابرو نياورد و به مبارزه ادامه داد.
حتي اگر خاطرتان باشد آريا توانست به داخل لنيستر‌ها نيز نفوذ کند و نيش خودش را به اين خاندان بزند. آريا بيشتر اين دستاورد‌ها را مديون اراده قوي خودش است، اما از حق نبايد گذشت که هاند که نقش او را روري مک‌کين در اين سريال بازي مي‌کند، کمک‌هاي زيادي به آريا استارک کرد و به‌رغم اينکه آريا او را در فهرست افرادي که بايد بکشد قرار داده بود باز هم اين دو شخصيت بار‌ها در کنار هم قرار گرفتند و آريا کمک‌هاي زيادي از هاند دريافت کرد.

سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones
سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

جالب اينجاست که اين رابطه نزديک ميان ميسي ويليامز و روري مک‌کين تنها در سريال وجود نداشت و اين دوبازيگر در صحنه فيلمبرداري نيز دوستان خوبي براي هم هستند. در همين زمينه روري مک‌کين در مصاحبه‌اي با روينگ استون مدعي شد که بدون شک ميسي ويليامز هوش بيشتري نسبت به او دارد و در بيشتر صحنه‌هاي فيلمبرداري، اين ميسي ويليامز بود که به روري مک‌کين براي بهتر بازي کردن کمک مي‌کرد.
روري مک‌کين در ادامه صحبت ها‌ي خود اعتراف کرد که آدم دست و پا چلفتي است و ميسي ويليامز بسياري از اشتباه‌هاي او را در فيلمبرداي جبران مي‌کند. رودي به قسمت‌هاي زيادي از اين سريال اشاره کرد که ديالوگ‌هايش را فراموش مي‌کرد و اين ميسي وليامز بود که ديالوگ‌ها به خاطر او مي‌آورد. با اين حساب مي‌توان گفت: از آنجايي که خصومت‌ها و رفاقت‌هاي آريا استارک و هاند هنوز به پايان نرسيده، اميدواريم در آخرين فصل بازي تاج و تخت باز هم ماجرا‌هاي جالبي را از اين دو شخصيت ببينيم.

ايوان ريان نزديک بود به‌جاي کيت هرينگتون در بازي تاج و تخت حاضر شود

بدون شک شما هم همانند ما چهره خصمانه ايوان ريان در نقش رمزي بولتون را فراموش نمي‌کنيد و بلا‌هايي که بر سر سانسا استارک و خاندانش آورد هنوز هم از جلوي چشم شما پاک نشده است. با اين حساب بعيد به نظر مي‌رسد فکر کنيم قرار بود ايوان ريان به جاي بازي در نقش رمزي بولتون خبيث، نقش جان اسنو شريف را بازي کند و پادشاه جديد شمال شود. از قرار معلوم ايوان ريان کانديد اول سازندگان اين سريال براي بازي در نقش جان اسنو بود و همه چيز به‌خوبي پيش مي‌رفت تا اينکه تهيه‌کنندگان به اين نتيجه رسيدند که ايوان ريان بهتر مي‌تواند نقش رمزي بولتون را بازي کند.

ايوان ريان در بازي تاج و تخت Game of Thrones
ايوان ريان در بازي تاج و تخت Game of Thrones

ايوان ريان در مصاحبه‌اي با تلگراف به اين قضيه اشاره مي‌کند و مدعي مي‌شود او هم به با تهيه‌کنندگان هم عقيده بود که از عهده نقش رمزي بولتون بهتر بر مي‌آيد. با اين حساب بايد به انتخاب بازيگران سريال بازي تاج و تخت احسنت گفت: چرا که واقعاً ايوان ريان بهترين گزينه براي نقش رمزي بولتون بود و کيت هرينگتون نيز شخصيت شايسته‌اي براي ايفاي نقش جان اسنو دارد.

پادشاه جافري شخصيت بسيار پيچيده‌اي داشت

شخصيت‌هاي بدذات زيادي را در بازي تاج و تخت ديديم که هر کدام از آن‌ها در خبيث‌بودن دست ديگري را از پشت مي‌بستند. يکي از اين شخصيت‌ها پادشاه جافري با هنرنمايي جک گليسون بود. اين هنرپيشه ايرلندي که در سه فصل پياپي او را در اين سريال ديديم و خون دل‌هاي زيادي از دستش خورديم نقش پادشاهي کم سن و سال و بيرحم را بازي کرد که هيچ کسي از دستش در امان نبود.

سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones
سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

جک گليسون در مصاحبه‌اي گفته بود که تلاش زيادي انجام داد تا تکبر و غرور بي حد و حساب جافري را به نمايش بگذارد، اما از طرف ديگر سعي داشت تا با توجه به سن و سال کم اين پادشاه، ظرافت‌هاي نوجواني و جواني نيز در شخصيت او نمايان باشد. وي ادامه داد جافري عادت داشت پشت غرورش پنهان شود و ضعف‌هاي خود را مخفي نگه دارد، اما اين پادشاه هميشه احساس عدم امنيت مي‌کرد و به دنبال خانواده‌اي باثبات و پابرجا مي‌گشت. به گفته جک گليسون، جافري دوست داشت تا بقيه عاشق او باشند و اجرا کردن چنين ظرافت‌هايي در شخصيت پادشاه جافري کار بسيار دشواري بوده است.
جالب است بدانيد جک گليسون که انصافاً به خوبي از اجراي نقش پيچيده شاه جافري برآمد پس از بازي در اين نقش دنياي سينما را فعلاً کنار گذاشته است و در همين زمينه به اينترتينمت گفته بود از 8 سالگي مشغول بازيگري بوده است و ديگر اينکار براي او شور و حالي ندارد، همين امر باعث شد تا جک گليسون 26 ساله، تحصيل در رشته فلسفه را در دانشگاه دابلين پيش بگيرد.

پيتر دينکليج اصرار زيادي داشت که نقش يک کوتوله بي‌دست و پا را بازي نکند

پيتر دينکليج را با سريال بازي تاج و تخت شناختيم، اما جالب است بدانيد اين هنرپيشه 49 ساله، سابقه درخشاني در سينما و تلويزيون دارد و بيشتر از 30 اثر بلند سينمايي را در کارنامه او مشاهده مي‌کنيم. پيتر دينکليج به‌رغم قد کوتاهي که دارد، مرد بسيار موفقي در زندگي و کارش شناخته مي‌شود و در سريال بازي تاج و تخت نيز نقش تيريون لنيستر را بازي مي‌کرد که به دليل قد کوتاهش بار‌ها مورد تحقير و خشم سايرين قرار گرفته بود.
اما اگر اين سريال را دنبال کرده باشيد حتماً به‌خوبي مي‌دانيد که تتيريون هرگز در برابر اين تحقير‌ها کوتاه نيامد و توانست احترام و اعتماد بانفوذترين افراد سرزمين وستروس را بدست بياورد. شوخ‌طبعي و ذکاوت تيريون لنيستر او را به يکي از زيرک‌ترين شخصيت‌هاي بازي تاج و تخت تبديل کرد و به‌رغم اينکه در کتاب و فيلمنامه اين سريال تأکيد زيادي به ذکاوت و هوشمندي تيريون شده بود، شخص پيتر دينکليج نيز اصرار زيادي داشت تا تيريون هرگز دست‌مايه بزرگان وستروس نشود و نقش يک کوتوله بي‌دست و پا را در اين سريال بازي نکند.

بيشتر بدانيد : بيوگرافي پيتر دينکليج کوتوله سريال بازي تاج و تخت/ازدواج و فيلم هايش + تصاوير

پيتر دينکليج
پيتر دينکليج

در همين راستا پيتر دينکليج در مصاحبه‌اي با گاردين گفت: ايفاي نقش در سريال بازي تاج و تخت را تنها به اين دليل قبول کرده بود که شخصيت تيريون لنيستر شخصيتي بود که ظاهر جسماني‌اش، شخصيت او را تعريف نمي‌کرد و اين اراده و خواست تيريون بود که او را از بسياري ديگر از چهره‌هاي سرشناس اين مجموعه بالاتر قرار مي‌داد.
وي در ادامه صحبت‌هاي خود گفت: من عاشق کتاب‌هاي ارباب حلقه‌ها هستم، اما در اين کتاب‌ها کوتوله‌ها به‌عنوان مخلوقاتي به‌غير از انسان‌ها به‌تصوير کشيده شده اند و در‌واقع کوتوله‌ها در اين داستان‌ها، انسان نيستند. اما در زندگي واقعي کوتوله‌ها وجود دارند و من به‌عنوان يک کوتوله از اين نکته خوشحالم که براي يک بار هم که شده، جي. آر. آر مارتين در مجموعه کتاب‌هاي خود کوتوله‌ها را مخلوقاتي جداي انسان‌ها به تصوير نکشيد و وجود کوتوله‌ها را در کنار انسان‌ها نمايش داد. پيتر دينکليج در اين مصاحبه تأکيد کرد پيشنهاد بازي در نقش‌هاي کليشه‌اي براي کوتوله‌ها را هرگز قبول نمي‌کند و هميشه دوست دارد نقش‌هاي کوتوله‌هايي را قبول کند که تأثير کليدي در روند پيشبرد داستان فيلم دارند.

بيشتر بدانيد : 8 بازيگر سريال «بازي تاج و تخت» که قرار بود نقش شخص ديگري را بازي کنند

بيشتر بدانيد : 16 بازيگر «بازي تاج و تخت» که اگر در خيابان ببينيد نمي شناسيد!!

بيشتر بدانيد : بازيگران «بازي تاج و تخت» در زندگي واقعي چه شکلي هستند؟! + عکس (2)

بيشتر بدانيد : حقايق جالب درباره سريال «بازي تاج و تخت» که نمي دانستيد!!


منبع: زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس

مقايسه دستمزد بازيگران سريال بازي تاج و تخت با بازيگران پردرآمد ديگر

بهترين فيلم هاي سينماي جهان با موضوع جنگ جهاني دوم + عکس

ستاره هاي محبوبتان را قبلا با اين تيپ و ظاهر نديده بوديد!!

حقايق جالب ناشنيده در مورد فيلم هاي تام کروز + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت2)

براي موفق شدن در زندگي اين 10 فيلم را ببينيد + عکس

محبوب ترين شخصيت هاي منفي تاريخ سينما + عکس و ديالوگ هاي برتر

گفتگوي خواندني دو خواهري که با Game of Thrones بزرگ شدند! + عکس

10 فيلم سينمايي ايران براي مخاطبين سخت پسند سينما + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت1)

بازيگراني که به خاطر دلايل عجيب و غريب بازيگر شدند! + عکس

تاثيرگذارترين شاهکارهاي تاريخ سينما + عکس

12 پوستر ترسناک و خشن سينماي هاليوود که نمايششان ممنوع شد!!

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس

ستاره هاي معروفي که در پياده روي مشاهير هاليوود صاحب ستاره نشدند!

نکات عجيب و جالب رابطه اورلاندو بلوم و کيتي پري! + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 2)

بازيگري که پس از 50 سالگي مشهور شد! + عکس

سلبريتي هايي که پس از مرگ مبلغ قابل توجهي بدهي به يادگار گذاشتند! + عکس

رحمان 1400 فيلمي با شوخي هاي مستهجن و مبتذل؟!! + عکس

جمشيد مشايخي به روايت جمشيد مشايخي + عکس کودکي

پول سازترين بازيگران سينماي ايران در سال 97/ از رضا عطاران تا سارا بهرامي

جنجال برانگيزترين فيلم‌هاي تاريخ سينما!! (+عکس)

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس

فيلم هايي که تاريخ را با واقعيت و بدون تحريف نشان دادند + عکس

سکانس هاي برتر سينمايي در سال 97 + عکس

مادران متفاوت دهه نود در سينماي ايران + عکس

ستاره هايي که در زمينه عشق خوش شانس نبودند! + عکس

مردان جذاب سينماي ايران در سال 97 + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 1)

نگاهي به زندگي هنري سوسن تسليمي، زن تکرار نشدني سينماي ايران + عکس

گزارش تصويري: فيلم برنده اسکار 2018 کتاب سبز (Green Book)

کارگردان هاي مشهوري که هرگز اسکار بهترين کارگرداني نگرفتند + عکس

بيوگرافي پل نيومن، ستاره خوش چهره اي که با موي سفيد هم دوست داشتني است + عکس

آيا مي توانيد اين بازيگران زن را در اولين نقش هايشان تشخيص دهيد؟!

معروف ترين زبان هاي ساختگي در فيلم ها و سريال هاي مطرح

با اين عکس ها معجزه جلوه هاي ويژه در هاليوود را متوجه مي شويد!

فيلم هايي که بر مبناي زندگي شخصيت هاي واقعي ساخته شدند + عکس

ستاره هاي هاليوود که هيچ وقت ازدواج نکردند + عکس

10نکته در مورد فيلم ليدي گاگا A Star Is Born + عکس

10 فيلم برتري که بايد سه بعدي تماشا کنيد! (+عکس)

3 فيلم عاشقانه سال 97 که در يادها مي ماند + عکس

3 فيلم ديدني ايراني با حال و هواي نوروز

آيا در مستند جديد مايکل جکسون Michael Jackson حقايق بيان شده؟! + عکس

خبرسازان سينما در سال 97 چه کساني بودند؟

اکران فيلم هاي سينمايي در نوروز 98 + تصاوير

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس

چرا برخي زوج هاي هاليوودي جدا از هم زندگي مي کنند؟! + عکس

بازيگران پرطرفدار «گرگ و ميش» قبل از معروف شدن!! (+عکس)