آخرین اخبار

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد تلويزيون

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد

  بزرگنمايي:

چه خبر - آخرين فصل «خندوانه» و بازگشت مهران مديري با «دورهمي» در نوروز 98

تلويزيون همواره در تعطيلات نوروز سعي مي‌کند تا با دستي پر از مخاطبان ميزباني و اوقات خوبي را در روزهاي نخست سال نوي شمسي برايشان فراهم کند، هدفي که البته گاهي اوقات محقق نشده و پخش برنامه‌هايي تکراري يا کليشه‌اي حوصله مخاطبان را به سر برده است.
امسال شبکه‌هاي سيما فارغ از سريال‌هاي نوروزي که در ايام نوروز روي آنتن مي‌برند، برنامه‌هاي تلويزيوني متنوعي را نيز براي مخاطبان تدارک ديده‌اند، اما بايد ديد در نهايت مي‌توانند لبخند رضايت را بر لبان تماشاگران تلويزيون بنشانند يا نه. در اين ميان شبکه نسيم گوي سبقت را از ساير شبکه‌ها ربوده است و بيشترين سهم را از برنامه‌هاي نوروزي دارد، پس از آن شبکه سه با 3 برنامه قرار دارد.

بيشتر بدانيد : از دورهمي و خندوانه تا صداپيشگي شهاب حسيني: برنامه هاي نوروزي

بيشتر بدانيد : ويژه برنامه هاي تحويل سال 98 و اسامي مجريان

بيشتر بدانيد : هر آنچه مي خواهيد درباره برنامه هاي نوروز تلويزيون 98 بدانيد

«خندوانه» در نوروز 98، آخرين فصل از برنامه روي آنتن مي‌رود؟

بدون شک برنامه «خندوانه» به کارگرداني و اجراي رامبد جوان يکي از پربيننده‌ترين برنامه‌هاي تلويزيوني صداوسيماست، برنامه‌اي شاد که با هدف بهبود روحيه مردم و ترويج خنده در ميان جامعه توسط جوان آغاز شد و توانست خيلي زود جاي خود را در دل مخاطبان تلويزيون باز کند.
تا به امروز حدود 730 قسمت از اين برنامه در قالب شش فصل از تلويزيون پخش شده است و توانسته همواره جزو پربيننده‌ترين برنامه‌هاي سيما باشد. برگزاري مسابقاتي چون «ادابازي»، «خنداننده‌شو»، «لباهنگ» و ... از جمله اتفاقات تازه‌اي بودند که اين برنامه توانست آن‌ها را در ميان مردم جا بيندازد که مهم‌ترين آن معرفي استنداپ کمدي به عموم مردم بوده است.

رامبد جوان در خندوانه,ساعت پخش خندوانه در نوروز 98,خندوانه در عيد نوروز,خندوانه چه روزهايي پخش مي شودر
امبد جوان در خندوانه

آخرين قسمت از فصل ششم اين برنامه روز جمعه 24 اسفند روي آنتن شبکه نسيم رفت و بدين ترتيب پرونده فصلي ديگر از اين برنامه بسته شد. «خندوانه» اما خيلي زود به تلويزيون باز مي‌گردد و در ايام نوروز هر شب مهمان خانه‌هاي مردم خواهد بود.
اين برنامه با طراحي جديد و همچنين دکوري متفاوت از 29 اسفند ماه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 از شبکه نسيم پخش خواهد شد.
نکته حائز اهميت اما اين است که رامبد جوان روز 13 بهمن در پست اينستاگرامي خبر ناراحت کننده‌اي به طرفداران «خندوانه» داد، او اعلام کرد که پس از نوروز 98 و پايان فصل هفتم، «خندوانه» براي هميشه به پايان مي‌رسد و ديگر توليد نخواهد شد. حال بايد ديد که واکنش مديران سيما به اين تصميم چيست و به راحتي با پايان رسيدن يکي از برنامه‌هاي پربيننده تلويزيون کنار مي‌آيند يا خير.

بيشتر بدانيد : رامبد جوان مخاطبان خندوانه را غافلگير کرد!

«دورهمي»، برخلاف اخبار قبلي مهران مديري نوروز به تلويزيون مي‌آيد

يکي ديگر از برنامه‌هايي که خلاف انتظارات به کنداکتور نوروزي شبکه نسيم در ايام نوروز اضافه شد، «دورهمي» با اجرا و کارگرداني مهران مديري است. اين برنامه که پيش‌تر با اعلام سازندگان براي هميشه به پايان رسيده بود، با اعلام مرتضي ميرباقري معاون سيما در ايام نوروز با اجراي مديري بار ديگر از شبکه نسيم پخش خواهد شد.

بيشتر بدانيد : پايان کار مهران مديري در دورهمي!

اين برنامه در ايام پخش با حواشي همراه بود و انتقادهاي مديري از اتفاقات اجتماعي و سياسي بازخوردهاي متفاوتي را در جامعه به همراه داشت اما به لطف حضور مديري مي‌توان گفت تا حدود زياد به مذاق مخاطبان خوش آمده بود.

نوروز 98 با مهران مديري در دورهمي
نوروز 98 با مهران مديري در دورهمي

اين برنامه قرار است در ايام نوروز نيز با دکوري متفاوت و البته سوژه‌هايي تازه روزهاي پنجشنبه و جمعه ساعت 23 از شبکه نسيم پخش شود، البته به نظر مي‌رسد با توجه به همزماني روز اول فروردين با شهادت حضرت زينب، اين برنامه از روز جمعه دوم فروردين روانه آنتن شود که اگر اين اتفاق رخ ندهد، نخستين قسمت «دورهمي» روز پنجشنبه هشتم فروردين پخش خواهد شد.
طبق اعلام مديران صداوسيما فصل جديد «دورهمي» تا ماه رمضان مهمان خانه‌هاي مردم خواهد بود و در روزهاي پاياني هفته از تلويزيون پخش مي‌شود.

«شکرستان»، وظيفه سنگين شهاب حسيني

يکي از برنامه نوروزي که قرار است به زودي از شبکه نسيم پخش شود و اين روزها حسابي سروصدا کرده است، انيميشن «شکرستان» است که سال‌هاي بسياري با هنرمندي زنده ياد مرتضي احمدي در ذهن تمامي مخاطبان از کودکان گرفته تا بزرگسالان ماندگار شده بود و پس از درگذشت اين هنرمند مي‌توان گفت نتوانست به جايگاه سابق خود در ميان طرفداران بازگردد.
با اين حال سازندگان اين برنامه تصميم گرفتند تا در اقدامي غافلگيرکننده از هنرمند ديگري به جاي مرتضي احمدي به عنوان گوينده اين انيميشن استفاده کنند، شهاب حسيني. بازيگر مطرح سينماي ايران که به نظر مي‌رسد بنا دارد تا ارتباط خود را با تلويزيون بار ديگر از سر بگيرد.

انيميشن شکرستان با روايت شهاب حسيني
انيميشن «شکرستان» با روايت شهاب حسيني

او که شهرتش را از اجراي برنامه‌هاي تلويزيوني به دست آورد و سپس وارد عرصه بازيگري در سينما و تلويزيون شد، به جز همکاري با مجموعه «شکرستان» بنا دارد تا در برنامه استعداديابي با نام «شگفت انگيزان» نيز حضور پيدا کند.
انتخاب حسيني به عنوان جايگزين مرتضي احمدي به نظر مي‌رسد که ريسک بزرگي از سوي سازندگان اين انيميشن است و بايد ديد حسيني مي‌تواند خود را به عنوان جايگزيني موفق براي اين هنرمند معرفي کند يا در جلب نظر مخاطبان ناموفق خواهد بود.
اين انيميشن خاطره‌انگيز و پرمخاطب قرار است در ايام نوروز، هر شب ساعت 21:45 از شبکه نسيم پخش خواهد شد.

بيشتر بدانيد : نگاهي به مجموعه انيميشن «شكرستان»

«عصر جديد»، برنامه جديد احسان عليخاني نوروزي شد

ديگر برنامه‌اي قرار است نوروز 98 از تلويزيون پخش شود، «عصر جديد» به کارگرداني و تهيه‌کنندگي احسان عليخاني است. برنامه‌اي که تا به امروز چند قسمت آن از شبکه سه سيما پخش شده و با توجه به تمامي نقاط ضعفي که درباره آن مطرح است اما توانسته جايگاهي را در بين مخاطبان تلويزيون براي خود دست و پا کند.

بيشتر بدانيد : عصر جديد احسان عليخاني، کپي ناشيانه از تلنت شوهاي غربي يا ايده ايي خلاقانه

برنامه عليخاني که نخستين نمونه برنامه استعداديابي ايراني است که به تقليد از يک برنامه غربي ساخته شده است، بسيار مورد پسند مديران صداوسيماست و همين مسئله باعث شده تا روي آن به شدت مانور بدهند.

عصر جديد، برنامه احسان عليخاني در نوروز
«عصر جديد»، برنامه احسان عليخاني در نوروز

عليخاني که همواره تلاش داشته است تا برنامه‌هاي جديد و متفاوتي را در تلويزيون روي آنتن ببرد، با «عصر جديد» برگ برنده خود را در برنامه‌سازي رو کرده است و به نظر مي رسد که ديگر تمايل چنداني به بازگشت به برنامه‌هاي پيشين خود مانند «ماه عسل» ندارد. او به تازگي اعلام کرد که عمر برنامه «ماه عسل» پس از 12 سال به پايان رسيده است و او به همراه مديران سازمان صداوسيما به اين نتيجه رسيده‌اند که به جاي «ماه عسل»، «عصر جديد» را ادامه دهند.
«عصر جديد» که هر هفته در روزهاي شنبه و يکشنبه از شبکه سه سيما پخش مي‌شود، قرار است در ايام نوروز هر شب مهمان خانه‌هاي مردم شود.

«برنده باش»، برگ برنده ديگر شبکه سه

برنامه ديگري که شبکه سه براي نوروز 98 در نظر گرفته تا هر شب روانه آنتن شود هم يکي از برنامه‌هاي هفتگي اين شبکه يعني «برنده باش» است. اين برنامه با اجراي محمدرضا گلزار توانسته در جذب مخاطبان نقش داشته باشد، مسئله‌اي که اين روز نيز حسابي جنجال برانگيز شده است.

بيشتر بدانيد : مسابقه پرمخاطب شبکه 3 روي ريل اشتباهات + عکس

گلزار به تازگي در اختتاميه جشنواره تلويزيوني جام جم اعلام کرد که خوشحال است حضور او باعث شده تا افراد زيادي با تلويزيون آشتي کنند، اين مسئله با واکنش‌هاي بسياري همراه شد و بسياري از سخنان او انتقاد کردند. همچنين مسئله هزينه‌هايي که علاقه‌مندان براي حضور در اين مسابقه پرداخت مي‌کنند، از ديگر حاشيه‌هايي بود که «برنده باش» اين روزها با آن سر و کار دارد.

محمدرضا گلزار با مسابقه برنده باش در نوروز 98
محمدرضا گلزار با مسابقه برنده باش در نوروز 98

با اين حال فضاي نوروز و فراغت مخاطبان تلويزيون باعث شده تا شبکه‌هاي مختلف سيما با پخش مسابقات تلويزيوني مخاطب‌پسند بتوانند نظر تماشاگران را جلب کرده و آن‌ها را پاي تلويزيون بنشانند.
«برنده باش» با هدف ترويج و ارتقاء فرهنگ کتابخواني و مطالعه، با اجراي گلزار و به تهيه کنندگي هاشم رضايت مهمان نوروزي خانه‌هاي مردم مي‌شود.

«دستپخت»، تنها مسابقه تخصصي تلويزيون

تنها برنامه مهم و پرمخاطبي که شبک يک سيما براي ايام نوروز تدارک ديده است، «دستپخت» به تهيه‌کنندگي سيدوحيد حسيني است. اين برنامه در نخستين روزهايي که روي آنتن رفت به دليل تازگي و نشاطي که داشت توانست جايگاه مناسبي در کنداکتور شبکه پيدا کند و با حفظ روند مثبت خود براي چند سال به صورت متوالي روانه آنتن شد. اتفاقي که براي بسياري ديگر از مسابقات آشپزي رخ نداد و نتوانستند روند مثبتي را حفظ کنند.

بيشتر بدانيد : واکنش زشت کارشناس آشپزي به شرکت کننده مسابقه تلويزيوني + فيلم

محوريت «دستپخت» مسابقه آشپزي ميان علاقه‌مندان و متخصصان اين حوزه با رويکردهاي مختلف است تا بتواند نظر علاقه‌مندان به آشپزي و رقابت را به خود جلب کند.

مسابقه آشپزي دستپخت در ايام عيد
مسابقه آشپزي دستپخت در ايام عيد

اين برنامه البته سال گذشته با حواشي همراه شد، برخورد نه چندان مودبانه و حرفه‌اي کارشناس آشپزي اين برنامه با يکي از شرکت‌کنندگان باعث شد تا انتقادهاي زيادي متوجه آن شود. رعايت نکردن کرامت انساني و بي‌توجهي به حرمت مخاطبان و آنتن زنده از جمله نکات مطرح شده بود.
حال قرار است که اين برنامه به صورت روتين، از يکم فروردين هر شب در 16 قسمت 45 دقيقه‌اي از شبکه يک پخش شود. حال و هواي اين فصل برنامه نيز متناسب با نوروز و بهار خواهد بود.

«کودک شو»، نماينده کودکان در کنداکتور نوروزي تلويزيون

خوشبختانه کودکان هم سهمي از کنداکتور نوروزي برنامه‌هاي تلويزيون دارند و در بين برنامه‌هاي شاخصي که قرار است از شبکه‌هاي مختلف پخش شوند، «کودک شو» مختص کودکان است که پژمان بازغي اجراي آن را برعهده دارد.

بيشتر بدانيد : پژمان بازغي محبت بين زوج ها را ترويج مي دهد

اين برنامه که سه فصل آن در قالب 400 قسمت تا به امروز از شبکه نسيم پخش شده است، يک مسابقه خانوادگي است که در آن خانواده‌ها براي جايزه بزرگ با هم رقابت مي‌کنند اما بچه‌ها در دنياي کودکانه خود به بازي مشغولند.

کودک شو
«کودک شو»

طبق روال، اين برنامه هم داراي حواشي بوده است. پس از اعلام برگزيدگان جشنواره تلويزيوني جام‌جم، پژمان بازغي با انتشار متني در اينستاگرام ضمن اعتراض به آراي داوران اين جشنواره از «کودک شو» خداحافظي کرد. او ضمن قدرداني از حمايت هاي مردم، تاکيد کرد که به دليل ديده نشدن فعاليتش توسط مسئولان و مديران دليلي براي ادامه راهش نمي‌بيند.

بيشتر بدانيد : جنجال ها و حاشيه هاي اختتاميه جشنواره تلويزيوني جام جم + عکس

اين سخنان بازغي با واکنش تهيه‌کننده برنامه نيز همراه شد و او تاکيد کرد که بازغي را از تصميمش منصرف خواهند کرد و او اجراي اين برنامه را در ايام نوروز نيز بر عهده خواهد داشت. با اين حال صفحه رسمي برنامه «کودک شو» به تازگي با انتشار پستي در اينستاگرام اعلام کرده است که به زودي با مجري جديد به تلويزيون باز مي‌گردد.
«کودک شو» از 28 اسفند تا پايان تعطيلات نوروزي مهمان خانه‌ها خواهد بود. اين برنامه هر شب ساعت 21:30 روي آنتن شبکه نسيم خواهد رفت.

«ستاره‌ساز»، برنامه استعداديابي ديگري در راه است

اين روزها بازار برنامه‌هاي استعداديابي در تلويزيون حسابي داغ است و هر از چند گاهي خبري درباره توليد يک برنامه استعداديابي در حوزه‌اي خاص از گوشه و کنار شنيده مي‌شود. «ستاره ساز» اما جزو اولين برنامه‌هاي استعداديابي بود که کليد خورد.
البته به نظر مي‌رسد تصميم به پخش برنامه «عصر جديد» توسط مسئولان شبکه سه سيما باعث شد تا به دليل همزمان نشدن نمايش دو برنامه استعداديابي در يک شبکه، پخش «ستاره ساز» به زمان ديگري موکول شود و قرعه به نام ايام نوروز افتاد.

مسابقه ستاره‌ساز
مسابقه «ستاره‌ ساز»

«ستاره ساز» در حوزه استعداديابي متمرکز بر حوزه فوتبال است و اجراي آن را اميرعلي دانايي بازيگري که پيش‌تر فوتباليست بوده است، به همراه محمدحسين ميثاقي برعهده دارند. همچنين خداداد عزيزي، فيروز کريمي، مجتبي جباري و ادموند بزيک بازيکنان مطرحي هستند که به عنوان کارشناس در اين برنامه حضور دارند و به علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان اين برنامه کمک مي‌کنند.
پروسه گزينش متقاضيان حضور در اين برنامه پيش‌تر آغاز شده بود و در نهايت با انتخاب اين چهار چهره پيشکسوت فوتبال، 168 نفر به مسابقه راه نهايي راه يافته‌اند. پخش اين برنامه از نوروز 98 آغاز مي‌شود و سپس به کنداکتور شبکه سه اضافه خواهد شد.

«پنج ستاره»، مسابقه پرمخاطب شبکه پنج

شبکه پنج نيز در ميان پرمخاطب و مهم‌ترين برنامه هاي نوروزي تلويزيون، يک نماينده بيشتر ندارد. «پنج ستاره» با اجراي حميد گودرزي که مدت‌هاست از شبکه پنج به صورت هفتگي پخش مي‌شود، قرار است در نوروز امسال نيز روانه آنتن شود.

بيشتر بدانيد : شرايط و هزينه هاي حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

اين برنامه به دليل فضاي مشابهي که با «برنده باش» شبکه سه سيما دارد، در زمان پخش همواره با اين برنامه مقايسه مي‌شد اما توان رقابت با «برنده باش» را پيدا نکرد و توانست مخاطبان محدودي را براي خود دست و پا کند.

حميد گودرزي در مسابقه تلويزيوني پنج ستاره
حميد گودرزي در مسابقه تلويزيوني «پنج ستاره»

اين برنامه که بيشتر جنبه مسابقه دارد، شامل حضور چند شرکت‌کننده است که بايد به پرسش‌هاي مطرح شده پاسخ دهند و به ترتيب پله‌ها را طي کرده و به جايزه نقدي که براي هر بخش در نظر گرفته شده است دست پيدا کنند.
مسابقه تلويزيوني «پنج ستاره» محصول موسسه فرهنگي و هنري هشت ‌اقليم و کاري از گروه اجتماعي شبکه پنج سيماست که در نوروز 98، در 15 قسمت ساعت ٢١ از شبکه پنج پخش خواهد شد.

با «قند پهلو» پاي شعر و ادبيات به برنامه‌هاي نوروزي باز مي‌شود

جذب مخاطب در تلويزيون کار دشوار و سختي است، آن هم در حضور برنامه‌هايي که اين روزها به وفور روي آنتن شبکه‌هاي مختلف مي‌روند، «قند پهلو» در اين ميان يک استثناست. برنامه‌اي با محوريت شعر و طنز که توانست در سال‌هاي اخير با وجود آنکه از شبکه آموزش نيز پخش مي‌شود، مخاطب خوبي براي خود دست و پا کند.

قند پهلو
«قند پهلو»

اين برنامه در قالب مسابقه مشاعره و طنز ادب فارسي با حضور شرکت‌کنندگان در برنامه و به جهت افزايش نشاط اجتماعي به تهيه‌کنندگي اميرقميشي در ايام نوروز هر شب ساعت 23 از شبکه آموزش سيما پخش مي‌شود.
طنزهاي آشنا و لطيفه‌هاي حکمت آميز ادبي به روايت شيرين حسين الهي قمشه‌اي، همراه با نمايش کاريکاتورها، انيميشن‌هاي جذاب و قطعات موسيقي هماهنگ با فضاي داستاني، از بخش‌هاي فصل هشتم «قندپهلو» هستند.
فصل جديد برنامه «قندپهلو»، از هفته اول اسفند، به صورت يک شب در ميان هر شب ساعت 21 از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

«شوتبال»، اميرحسين رستمي و مسابقه فوتبالي متفاوت

برنامه «شوتبال» ديگر نامزد شبکه نسيم در ميان برنامه‌هاي شاخص نوروزي است که به شکلي جديد و نو به فوتبال پرداخته است و چهره‌هايي سينمايي، تلويزيوني و ورزشي به عنوان شرکت کننده در آن حضور پيدا مي‌کنند.
اين برنامه که در ماه‌هاي گذشته تنها در روزهاي فرد از شبکه نسيم پخش مي‌شد، از 25 اسفند تا پايان ايام نوروز هر شب ساعت 20 روانه آنتن مي‌شود.

برنامه شوتبال
برنامه «شوتبال»

«شوتبال» با اجراي اميرحسين رستمي با حال و هوايي بهاري و مهمانان ويژه روانه آنتن خواهد شد. اين برنامه هم جزو ديگر برنامه هاي شبکه نسيم است که از حضور بازيگران چهره به عنوان مجري بهره برده است.

بيشتر بدانيد : نگاهي به سريال‌هاي نوروزي سال 98

بيشتر بدانيد : زمان و ساعت پخش سريال هاي نوروز 98 مشخص شد

بيشتر بدانيد : فيلم هايي که در نوروز 98 اکران مي شوند + عکس


منبع: khabaronline.irارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بازيگران آينه عبرت/ از ممنوع الکاري تا شراکت با بابک زنجاني + عکس

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 2)

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 1)

نقد و بررسي قسمت اول فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت + عکس

سريال هاي رمضاني تلويزيون: از کشف حجاب تا دلدادگي + عکس

چگونه جان اسنو و دنريس در دنياي «بازي تاج و تخت فاميل» مي شوند؟

ترسناک ترين سريال ها، مختص عاشقان ترس و هيجان ! + عکس

سوالات مهم و بي جواب در مورد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت»

26 سريال برتر سال 2019 بر اساس آراي IMDB

رکود کريس آنجل در برنامه «عصر جديد» زده شد ولي داوران درک نکردند!!

حميد گودرزي: در جشنواره جام جم ناراحتي من به خاطر محمدرضا گلزار نبود!!

کدام بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» در فصل 8 بايد بميرند!!

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس

بازيگران «بازي تاج و تخت» روي فرش قرمز فصل 8 سريال

سانسور صحبت هاي جنجالي مهران مديري در ويژه برنامه دورهمي + فيلم

چالش هاي يلدا قشقايي بازيگر سريال «بر سر دوراهي»

تصميم جديد بهنوش بختياري در سال جديد براي حضور در فضاي مجازي

گفت و گو با حامد سريال «برسردوراهي» + عکس

دستمزد بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» براي هر فصل و سود خالص آنها

بچه داري و استراحت: برنامه رامبد جوان براي نوروز! + عکس

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد

سانسور کردن «ابي» در عصر جديد عليخاني!! + فيلم

گزارشي از پشت صحنه سريال «بر سر دوراهي» + عکس جديد

جنجال هاي جشنواره جام جم / از انصراف مديري تا حذف عادل!

عکس هاي جديد از سريال تلويزيوني «ستايش 3»

تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

هر آنچه مي خواهيد درباره برنامه هاي نوروز تلويزيون 98 بدانيد

پوسترهاي فصل هشتم «بازي تاج و تخت» منتشر شد + عکس

جديدترين تصاوير از سريال خنده دار نوروزي «ن. خ» سعيد آقاخاني

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

نگاهي به 3 سريال نوروزي «ن.خ»، «بر سر دوراهي» و «زوج و فرد»

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

بهاره رهنما، اکبر عبدي و ارژنگ اميرفضلي در سريال نوروزي سال 98 + تصاوير

از دورهمي و خندوانه تا صداپيشگي شهاب حسيني: برنامه هاي نوروزي

اميرحسين مدرس مجري ويژه برنامه تحويل سال شبکه 4 شد

زمان و ساعت پخش سريال هاي نوروز 98 مشخص شد

ويژه برنامه هاي تحويل سال 98 و اسامي مجريان

برترين سريال هاي سال 2018 بر اساس رتبه بندي سايت IMDB + عکس

عکس ها و توضيحات مهراوه شريفي نيا از بازي در سريال نوروزي

متفاوت ترين نقشي که شهين تسليمي بازي کرده + عکس

پرمعناترين و فراموش نشدني ترين ديالوگ هاي سريال «بازي تاج و تخت»

اولين عکس هاي ميترا حجار در سريال نوروزي «بر سر دوراهي»

شرايط و هزينه هاي حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

چرا علي ضياء و برنامه فرمول يک، متهم به ترويج همسرآزاري شد؟!

چرا سعيد آقاخاني اين نام عجيب را براي سريال نوروزي اش انتخاب کرد؟! + عکس

سحر قريشي، بهرام رادان و ميترا حجار در سريال «رقص روي شيشه»

سير تا پياز درباره شرکت کنندگان و شيوه راي دهي در مسابقه عصر جديد

عصر جديد احسان عليخاني، کپي ناشيانه از تلنت شوهاي غربي يا ايده ايي خلاقانه؟

فراخوان قسمت نوروزي «پايتخت» براي جذب يک بازيگر خردسال

با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد(قسمت 2)