آخرین اخبار

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس تلويزيون

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - دردآورترين سکانس هاي سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

اگر شما هم مانند ما و ميليون ها طرفدار در سراسر جهان سريال «بازي تاج و تخت» (Game of Thrones) را دنبال کرده باشيد مي دانيد که شخصيت هاي مورد علاقه شما در اين سريال ممکن است در هر لحظه از داستان سرنوشتي دردناک پيدا کنند و صحنه هاي درگيري و جنگ سريال براي کساني که قلب حساسي دارند مناسب نيست. از خشونت هاي فزاينده تا عشق هاي شرم آور، اين سريال اعتياد آور و جذاب صحنه هاي زيادي دارد که تماشا کردن آن باري تماشاگر دشوار است و همين موضوع نشان مي دهد که بازي کردن برخي از اين صحنه ها تا چه اندازه براي بازيگران دشوار بوده است. هيچ شکي وجود ندارد که ستارگان «بازي تاج و تخت» در طي سال هاي ساخت اين سريال ديگر پوست کلفت شده اند.

بيشتر بدانيد : سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

برخي از بازيگران سريال در مواردي تاييد کرده اند که وقتي با فيلمنامه مواجه شده اند سرشان را تکان داده و با خود گفته اند:«به هيچ عنوان اين کار را نخواهم کرد». آيا مي دانيد که شخصيت هاي مورد علاقه شما هنگام فيلم برداري برخي از دراماتيک ترين و سخت ترين سکانس هاي سريال چه کرده اند. در ادامه اين مطلب مي خواهيم شما را با سکانس هايي آشنا کنيم که مايه وحشت بازيگران شده و حتي برخي از آن ها از بازي کردن در آن ها امتناع ورزيده اند.

بيشتر بدانيد : با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد

صحنه دردناک و تاثيرگذار پياده روي شرمندگي سرسي لنيستر

«پياده روي ندامت» يا «پياده روي شرمندگي» سرسي لنيستر در فصل پنجم سريال و در کينگز لندينگ آنقدر دردناک و تاثيرگذار بود که بسياري از تماشاگران سريال را به همدردي با يکي از شيطان صفت ترين شخصيت هاي کل داستان واداشت. براي کفاره گناه نابخشودني زنا که سرسي لنيستر (لنا هيدي) به آن متهم شده بود، وي مجبور شد در حالي که عريان بود از محل زنداني شدنش توسط گروه گنجشک اعظم تا قصر کينگز لنديگ را پياده بپيمايد و همزمان مردم شهر با پرتاب اشياء و فحش به او توهين مي کردند. اگر چه بسياري از بازيگران اين سريال تجربه عريان شدن در مقابل دوربين سريال را داشتند اما لنا هيدي تصميم گرفت براي اين صحنه از بدل استفاده نمايد.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحن ههاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
پياده روي ندامت سرسي لنيستر

هيدي مي گويد که فيلمبرداري اين صحنه سه روز تمام با گريم هاي خاص طول مي کشيد و او فکر مي کرد که در صورت عريان شدن در تمام طول اين مدت، نمي توانست شرايط عاطفي و احساسي ويران شده سرسي را در اين سکانس به خوبي نشان دهد. همچنين وي يک مادر و داراي فرزند است و باور داشت که عريان شدن در اين سريال مي توانست تاثير بدي بر روي فرزندانش داشته باشد به همين دليل تصميم گرفته شد که از بدل به جاي او استفاده شود. بدين ترتيب ربکا ون کليو، که بدل هيدي در سريال نيز هست پذيرفت که اين کار را انجام داده و در ادامه صورت لنا هيدي با استفاده از جلوه هاي کامپيوتري روي بدن ون کليو قرار گرفت.

سکانس سخت لنسل لنيستر در تونل زير معبد سپت بيلر

اپيزود پاياني فصل ششم «بازي تاج و تخت» بسياري را روي لبه صندلي هايشان نگه داشته بود و پايان آن با يک انفجار بزرگ رقم خورد. سرسي لنيستر به جاي حضور در دادگاه و مورد قضاوت قرار گرفتن توسط گنجشک اعظم (High Sparrow)، تصميم گرفت که نقشه انتقام شيطاني خود را عملي کند. او با استفاده از آتش وحشي تمامي معبد سپت بيلر (Sept of Baelo) را به آتش کشيد. لنسل لنيستر (يوجين سيمون) تلاش کرد با رفتن به تونل زير معبد اين نقشه را خنثي کند و با خاموش کردن سه شمعي که در انتهاي تونل نصب شده بودند از انفجار طراحي شده توسط سرسي جلوگيري کند که موفق نبود.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحن ههاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
لنسل لنيستر در تونل زير معبد سپت بيلر

به دليل جراحاتي که برداشته بود او فقط مي توانست به سمت اين شمع ها بخزد و در نهايت نيز موفق نشد. سيمون مي گويد که اين سخت ترين سکانس براي او بوده که اجرا آن از لحاظ فيزيکي دشوار بوده است. کارگردانان اپيزود او را مجبور کردند که تمام روز را بخزد و در تمام اين مدت تنها از قدرت نيم تنه بالايي خود براي خزيدن استفاده کند. سيمون در اين باره مي گويد: «مجبور شدم 27 بار اين کار را تکرار کنم. در انتها، از خستگي غرق در عرق بودم و وقتي که در نهايت به آتش رسيدم… احساس مي کردم هالک هستم».

مراسم غرق کردن يورون گريجوي

يورون گريجوي (پيلو آسبيک) يکي از ترسناک ترين شخصيت هاي سريال «بازي تاج و تخت» است. او هيچ قطب نماي اخلاقي نداشت و در تلاش براي دستيابي به قدرت از هيچ کاري فروگذار نمي کند. حتي در ميان ديگر شخصيت هاي بيرحم و منفي سريال نيز يورون سبک خاصي از شيطان صفتي را در درون خود دارد. آسبيک اين نقش را بسيار بي نقص بازي کرده اما در زندگي واقعي هيچ شباهتي بين او و شخصيت يورون وجود نداشته و حتي يکي از سکانس هاي مربوط به اين شخصيت باعث وحشت او شد. در دنياي «بازي تاج و تخت»، هر قلمرويي مراسم و سنت هاي خاص خود را دارد. در آيرون آيلندز، وقتي که شخص جديدي به پادشاهي مي رسد، مراسم غرق کردن بخشي از روند انتقال قدرت است. البته فيلم برداري چنين سکانسي پيچيدگي هاي خاص خود را دارد و هيچ راهي وجود ندارد که بتوان اين صحنه را تنها در يک برداشت گرفت.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحن ههاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
مراسم غرق کردن يورون گريجوي

آسبيک مي گويد که اين سکانس براي او چالش برانگيز بوده است. در شرايطي که در حال يخ زدن هستيد و نمي توانيد نفس بکشيد، بازي در چنين صحنه اي بسيار دشوار است. آسبيک درباره تجربه خود در اين سکانس خاص چنين گفت: «وقتي که زير آب هستيد و کسي دارد شما را به سمت پايين هل مي دهد و آب خيلي، خيلي سرد است، اين يکي از آن چالش هايي است که بايد به عنوان يک بازيگر آن را بپذيريد. چيزي است که هست و کاري است که بايد بکنيد».

چالش برانگيزترين سکانس آريا استارک در صحنه مرگ مرين ترنت

پوشيدن لباس و آرايش درست تنها بخشي از ماجرا در هنگام فيلمبرداري سريال «بازي تاج و تخت» است. براي خلق برخي از جلوه هاي ويژه سريال، بازيگران مجبور بودند لباس ها يا لنزهاي تماسي رنگي و مصنوعي خاصي به تن داشته باشند. براي مثال بعد از اين که آريا استارک (مايسي ويليامز) در فصل 5 براي مدتي نابينا مي شود، ويليامز مجبور مي شود که لنزهاي تماسي رنگي به چشم بزند و اين کار را در چند اپيزود ادامه دهد تا اينکه بار ديگر بينايي اش را بدست مي آورد. اما او تنها بازيگر سريال نبود که مجبور شد مدتي را در تاريکي بگذراند. براي صحنه مرگ مرين ترنت (يان بيتي) در فصل پنجم، کار فيلم برداري از صبح زود آغاز شد و ساعت 9 صبح بود که لنزهاي تماسي طراحي شده در چشم هاي بيتي قرار گرفت.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحن ههاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
صحنه مرگ مرين ترنت

اين لنزها براي تمام طول روز باعث کوري او شدند و 12 ساعت بي وقفه، اين لنزها در چشمان او باقي ماندند. در واقع او مي گويد چيزي که در تمام طول آن روز فيلم برداري، از صبح تا شب، به ياد دارد تاريکي مطلق بوده است. او صحنه کشته شدنش به دست آريا استارک را چالش برانگيزترين سکانس مربوط به شخصيت خود مي داند. وي در اين باره چنين گفته است: «آن روز از بسياري جهات يک روز کاملاً سوررئال بود. بسيار فني بود اما من و مايسي در تمرينات آن را انجام داده و کاملاً آماده بوديم».

ترسناک ترين سکانس هاي سريال: صحنه هاي شکنجه ثيون گريجوي

تماشاي سکانس هاي مربوط به ثيون گريجوي (الفي آلن) همواره ناراحت کننده بوده اما سکانس هاي مربوط به شکنجه او توسط رمزي بولتون از ترسناک ترين سکانس هاي کل سريال «بازي تاج و تخت» به شمار مي آيند. شخصيت او پس از اين شکنجه ها به کلي متفاوت شد. اگر شما نيز هنگام تماشاي اين سکانس ها دستانتان را جلوي چشم خود قرار داده ايد تنها نيستيد و البته قابل درک است. به منظور آماده شدن براي اين سکانس، آلن روي خاطرات دردناکش از زندگي واقعي خود تمرکز کرد تا بتواند احساسات يک زنداني درمانده در حال شکنجه شدن توسط يک هيولاي بيرحم را به خوبي منتقل کند.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحن ههاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
صحنه هاي شکنجه ثيون گريجوي

آلن درباره اين سکانس ها و بازي خود در آن چنين گفته است: «کار من به عنوان يک بازيگر اين است که احساساتي را منتقل کنم که در زندگي شخصي ام تجربه کرده ام . اين موضوع را براي افراد ديگر قابل درک نمايم و اين درد چيزي است که خودتان بايد تجربه کنيد». او هيچگاه نگفت که هنگام بازي در اين سکانس دقيقاًَ به چه چيزهايي فکر مي کرده است اما با توجه به چيزهايي که در اين سکانس ها ديديم بايد خاطرات ترسناک و تاريکي در ذهن آلن بازسازي شده باشد. به همين دليل قابل درک است که او اين سکانس ها را سخت ترين سکانس هاي نقش آفريني خود در «بازي تاج و تخت» بداند.

مبارزه با مرده ها روي يخ

تورمند غول کش (کريستوفر هيوجو) يکي از شخصيت هاي دوست داشتني و محبوب سريال «بازي تاج و تخت» است، و عليرغم اينکه از شخصيت هاي فرعي داستان به شمار مي آيد اما در هر فصل، فرصت بيشتري براي بازي به وي داده شده است. به همين دليل سرنوشت مبهم او در پايان فصل هفتم به يکي از بحث هاي اصلي طرفداران سريال در فضاي مجازي تبديل شده است. او يک شخصيت سرسخت و گاهي اوقات خشن و عبوس است ، اما در زير اين ظاهر خشن، چيزي دوست داشتني در شخصيت او وجود دارد که بيننده را به خود جلب مي کند. شخصيت تورموند در صحنه هاي نبرد متعددي در داستان حضور دارد که بازي آن ها براي هر بازيگري دشوار است. هيوجو تصديق کرده که در هنگام برنامه ريزي براي فيلمبرداري اپيزود پاياني فصل هفتم ديگر از جنگ با مرده هاي زنده شده درمانده شده بود.

سريال بازي تاج و تخت,دردناک ترين صحنه هاي سريال بازي تاج و تخت,سکانس هاي سخت سريال بازي تاج و تخت
مبارزه با مرده ها روي يخ

اين مردگاني که طرفداران سريال «بازي تاج و تخت» مي بينند در واقع گروه کوچکي از هنروران هستند و بخش بزرگي از لشکر وايت واکرها و مردگان زنده شده از طريق جلوه هاي ويژه در بخش پس از توليد به صحنه اضافه مي شوند. با اين وجود از آنجايي که صحنه هاي نبرد به توان فيزيکي بالايي نياز دارد، هيوجو گفته که اين نبردهاي متعدد استقامت بدني او را تحت تاثير قرار داده بود. وي در اين باره چنين گفته است: «در ابتدا، کمي سخت بود اما در انتها به يک نوع رقص ترسناک تبديل شده بود. بسيار خسته کننده بود، آن ها همچنان مي آمدند، مي آمدند، مي آمدند».

بيشتر بدانيد : اولين عکس ها و جزئيات منتشر شده از فصل آخر «بازي تاج و تخت»

بيشتر بدانيد : تصاوير جالب و ديده نشده از پشت‌صحنه «بازي تاج و تخت» game of thrones

بيشتر بدانيد : تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

بيشتر بدانيد : حقايق جالب درباره سريال «بازي تاج و تخت» که نمي دانستيد!!

بيشتر بدانيد : ترسناک ترين و بي رحم ترين خاندان‌هاي سريال «بازي تاج و تخت» Game Of Thrones


منبع: rooziato.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بازيگران آينه عبرت/ از ممنوع الکاري تا شراکت با بابک زنجاني + عکس

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 2)

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 1)

نقد و بررسي قسمت اول فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت + عکس

سريال هاي رمضاني تلويزيون: از کشف حجاب تا دلدادگي + عکس

چگونه جان اسنو و دنريس در دنياي «بازي تاج و تخت فاميل» مي شوند؟

ترسناک ترين سريال ها، مختص عاشقان ترس و هيجان ! + عکس

سوالات مهم و بي جواب در مورد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت»

26 سريال برتر سال 2019 بر اساس آراي IMDB

رکود کريس آنجل در برنامه «عصر جديد» زده شد ولي داوران درک نکردند!!

حميد گودرزي: در جشنواره جام جم ناراحتي من به خاطر محمدرضا گلزار نبود!!

کدام بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» در فصل 8 بايد بميرند!!

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس

بازيگران «بازي تاج و تخت» روي فرش قرمز فصل 8 سريال

سانسور صحبت هاي جنجالي مهران مديري در ويژه برنامه دورهمي + فيلم

چالش هاي يلدا قشقايي بازيگر سريال «بر سر دوراهي»

تصميم جديد بهنوش بختياري در سال جديد براي حضور در فضاي مجازي

گفت و گو با حامد سريال «برسردوراهي» + عکس

دستمزد بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» براي هر فصل و سود خالص آنها

بچه داري و استراحت: برنامه رامبد جوان براي نوروز! + عکس

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد

سانسور کردن «ابي» در عصر جديد عليخاني!! + فيلم

گزارشي از پشت صحنه سريال «بر سر دوراهي» + عکس جديد

جنجال هاي جشنواره جام جم / از انصراف مديري تا حذف عادل!

عکس هاي جديد از سريال تلويزيوني «ستايش 3»

تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

هر آنچه مي خواهيد درباره برنامه هاي نوروز تلويزيون 98 بدانيد

پوسترهاي فصل هشتم «بازي تاج و تخت» منتشر شد + عکس

جديدترين تصاوير از سريال خنده دار نوروزي «ن. خ» سعيد آقاخاني

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

نگاهي به 3 سريال نوروزي «ن.خ»، «بر سر دوراهي» و «زوج و فرد»

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

بهاره رهنما، اکبر عبدي و ارژنگ اميرفضلي در سريال نوروزي سال 98 + تصاوير

از دورهمي و خندوانه تا صداپيشگي شهاب حسيني: برنامه هاي نوروزي

اميرحسين مدرس مجري ويژه برنامه تحويل سال شبکه 4 شد

زمان و ساعت پخش سريال هاي نوروز 98 مشخص شد

ويژه برنامه هاي تحويل سال 98 و اسامي مجريان

برترين سريال هاي سال 2018 بر اساس رتبه بندي سايت IMDB + عکس

عکس ها و توضيحات مهراوه شريفي نيا از بازي در سريال نوروزي

متفاوت ترين نقشي که شهين تسليمي بازي کرده + عکس

پرمعناترين و فراموش نشدني ترين ديالوگ هاي سريال «بازي تاج و تخت»

اولين عکس هاي ميترا حجار در سريال نوروزي «بر سر دوراهي»

شرايط و هزينه هاي حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

چرا علي ضياء و برنامه فرمول يک، متهم به ترويج همسرآزاري شد؟!

چرا سعيد آقاخاني اين نام عجيب را براي سريال نوروزي اش انتخاب کرد؟! + عکس

سحر قريشي، بهرام رادان و ميترا حجار در سريال «رقص روي شيشه»

سير تا پياز درباره شرکت کنندگان و شيوه راي دهي در مسابقه عصر جديد

عصر جديد احسان عليخاني، کپي ناشيانه از تلنت شوهاي غربي يا ايده ايي خلاقانه؟

فراخوان قسمت نوروزي «پايتخت» براي جذب يک بازيگر خردسال

با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد(قسمت 2)