آخرین اخبار

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2) تلويزيون

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

  بزرگنمايي:

چه خبر - دردآورترين سکانس هاي سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

اگر شما هم مانند ما و ميليون ها طرفدار در سراسر جهان سريال «بازي تاج و تخت» (Game of Thrones) را دنبال کرده باشيد مي دانيد که شخصيت هاي مورد علاقه شما در اين سريال ممکن است در هر لحظه از داستان سرنوشتي دردناک پيدا کنند و صحنه هاي درگيري و جنگ سريال براي کساني که قلب حساسي دارند مناسب نيست. از خشونت هاي فزاينده تا عشق هاي شرم آور، اين سريال اعتياد آور و جذاب صحنه هاي زيادي دارد که تماشا کردن آن باري تماشاگر دشوار است و همين موضوع نشان مي دهد که بازي کردن برخي از اين صحنه ها تا چه اندازه براي بازيگران دشوار بوده است. هيچ شکي وجود ندارد که ستارگان «بازي تاج و تخت» در طي سال هاي ساخت اين سريال ديگر پوست کلفت شده اند.

بيشتر بدانيد : سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تخت
سکانس دردآور سريال «بازي تاج و تخت» Game of Thrones

برخي از بازيگران سريال در مواردي تاييد کرده اند که وقتي با فيلمنامه مواجه شده اند سرشان را تکان داده و با خود گفته اند:«به هيچ عنوان اين کار را نخواهم کرد». آيا مي دانيد که شخصيت هاي مورد علاقه شما هنگام فيلم برداري برخي از دراماتيک ترين و سخت ترين سکانس هاي سريال چه کرده اند. در ادامه اين مطلب مي خواهيم شما را با سکانس هايي آشنا کنيم که مايه وحشت بازيگران شده و حتي برخي از آن ها از بازي کردن در آن ها امتناع ورزيده اند.

بيشتر بدانيد : با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد

بيشتر بدانيد : با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد(قسمت 2)

از دردناک ترين صحنه هاي مرگ: لحظات آخر الاريا و تاين

الاريا سند (اينديرا وارما) و دخترش تاين (روزابل لورنتي سلرز) يکي از دردناک ترين صحنه هاي مرگ تمامي سريال را داشتند و البته يک قطره خون از دماغ آن ها نيز ريخته نشد. سرسي اين دو را به دو ديوار مقابل هم در يک زيرزمين زنجير کرده و سپس تاين را براي انتقام از الاريا به خاطر کشتن دخترش، ميرسلا، مسموم کرد، در حالي که الاريا مجبور بود شاهد مرگ دخترش باشد بدون اين که کاري از دستش بربيايد. البته اين پايان کار نبود زيرا سرسي قول داد که براي مدتي الاريا را زنده نگه دارد، صرفاً به اين خاطر که او را شکنجه کرده و مرگش را به تاخير بيندازد.

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تخت
لحظات آخر الاريا و تاين در سريال «بازي تاج و تخت» Game of Thrones


وارما مي گويد که او و سلرز تمام طول روز فيلم برداري اين صحنه را با زنجيرهايي که به دستشان بسته شده بود تقلا مي کردند زيرا قرار بود صحنه هاي تلاش براي باز کردن آن ها را تمرين کنند. وارما يکي از آخرين کساني بود که آن روز بازي داشت و به علت گير کردن زنجيرش گرفتار شده بود. در نهايت يکي از اعضاي تيم توليد راه حلي براي باز کردن دستبند و زنجير پيدا کرد. وارما خود در اين باره چنين گفته است: «در واقع در انتهاي روز اينطور بود که گفتم رفيق نمي توانم بازش کنم، يکي به من کمک کند؟ و همه رفته بودند. پيت از گروه دکور گفت که فکر مي کنم به اره نياز داريم و در نهايت با اره مرا آزاد کردند».

سرنوشت رازآلود دينريس تارگرين در فصل هشتم

در حالي که اين مطلب نگاشته مي شود تمام بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» ماه هاست که فيلم برداري آخرين سکانس هايشان در فصل هشتم و پاياني سريال را به اتمام رسانده اند. اميليا کلارک که در اين سريال نقش دينريس تارگرين را بازي مي کرد مجبور شد تا پس از سال ها با موهاي بلند، سه اژدهاي کامپيوتري و شخصيتي که وي سال ها با آن زندگي کرده بود خداحافظي کند. «بازي تاج و تخت» پر از شخصيت هاي زن قدرتمند است که نقش آن ها توسط بازيگراني به همان اندازه جسور و قوي ايفا شده است و دينريس نيز همواره يکي از شخصيت هاي دوست داشتني اين سريال در ميان طرفداران بوده است. اما جالب اينکه اميلي کلارک انتخاب دوم براي بازي در نقش دينريس بود زيرا نقش دينريس را در اپيزود آزمايشي ابتداي سريال که هيچگاه منتشر نشد را تمزين مرچنت بازي کرده بود.

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تخت
سرنوشت رازآلود دينريس تارگرين در فصل هشتم

اما اکنون تصور کسي غير از کلارک در نقش دينريس غيرممکن و ناخوشايند به نظر مي رسد. کلارک گفته که بازي در آخرين سکانس هاي نقشش براي وي دشوار بوده است. بدون شک خداحافظي کردن با شخصيتي که نزديک به يک دهه جزئي از زندگي روزمره او بوده و نقشي که بزرگ ترين و موفق ترين تجربه بازيگري او بوده دشوار است. کلارک که همواره در طي سال هاي پخش سريال «بازي تاج و تخت» کوچکترين اطلاعات اسپويل کننده اي را در مورد داستان فاش نکرده است تنها به اين گفته ها بسنده کرده که بازي در آخرين سکانس هاي نقش دينريس براي وي دردناک و غيرقابل تصور بوده است.

خوردن قلب اسب توسط دينريس

همانطور که گفته شد، اميليا کلارک از سخت بودن بازي در آخرين سکانس هاي سريال گفته است اما به اعتراف خودش، يکي از سکانس هاي مربوط به ابتداي سريال نيز او را به شدت عذاب داده است. در فصل اول، دينريس قلب يک اسب را در جريان يکي از سنت هاي مربوط به قوم دوثراکي گاز مي زند و مي خورد. اين صحنه به شکل دردناکي واقعي است و بسياري از مخاطبان از خود پرسيدند که چيزي که کلارک در واقعيت مي خورد چه بوده است. هر چه که بوده باشد بدون شک مزه خوبي نداشته است. البته خوشبختانه کلارک در اين سکانس گوشت خام واقعي و پر از خون را گاز نمي زند اما چيزي که مي خورد بدون شک خوشمزه نبود.

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تخت
سريال «بازي تاج و تخت» Game of Thrones


اين قلب در واقع از نوعي مرباي ژله اي تشکيل شده بود که مزه آن کلارک را به ياد ترکيبي ناخوشايند از وايتکس و پاستاي خام مي انداخت. اين مزه چنان براي او ناخوشايند بود که در اين سکانس به کلي بازي کردن را فراموش کرد. بدتر از آن اين که اين سکانس از آن دسته سکانس هايي نبود که کلارک بتواند تنها با يک برداشت از آن خلاص شود و فيلم برداري آن روزها به طول انجاميد به نحوي که به گفته کلارک باعث شد بيمار شود. کلارک خود در اين باره مي گويد: «در تمام آن روزهايي که اين سکانس را فيلم برداري مي کرديم حدود 28 قلب خوردم. خوشبختانه آن ها به من يک سطل براي بالا آوردن دادند زيرا اغلب اوقات بالا مي آوردم».

بيشتر بدانيد : حقايق جالب درباره سريال «بازي تاج و تخت» که نمي دانستيد!!

عشق و عاشقي دينريس و جان اسنو

وقتي که دينريس تارگرين و جان اسنو (کيت هرينگتون) در نهايت در فصل هفتم با هم ملاقات مي کنند خيلي زود مشخص شد که يک شيمي جذاب بين اين دو شخصيت شکل گرفته است و همه مي دانستند که دير يا زود اين دو عاشق يکديگر خواهند شد. در نهايت عشق اين دو فرا رسيد. در ابتدا شبيه سرنوشت بود و آتش و يخ در نهايت به هم رسيده بودند. اما در «بازي تاج و تخت» عشاق نمي توانند خيلي راحت با هم جفت شده و پس از آن به زندگي دوست داشتني و راحت خود ادامه دهند. اگر چه هيچکدام از آن ها از واقعيت خبر نداشت اما جان اسنو در واقع يک تارگرين بود و دينريس نيز عمه او. جاي تعجب ندارد که هرينگتون احساسات متفاوتي در مورد عشق به اميلي کلارک در درون داستان داشت. بعد از سال ها بازي در سريال در کنار هم، هرينگتون و کلارک به دوستاني خوب و نزديک تبديل شده بودند و فيلم برداري صحنه هاي رمانتيک بين اين دو بدون شک کمي عجيب و غريب بود. اما هر دو بازيگر کمي شوخي را به اين سکانس ها اضافه کردند تا بتوانند با آن کنار بيايند.

بيشتر بدانيد : تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

نبرد حرامزاده ها

جداي از قبول کردن اين که شخصيت او بدون اين که بداند وارد يک رابطه عاشقانه با عمه اش در داستان مي شود که کل فصل پاياني سريال را در هاله اي از ابهام و پيچيدگي فرو مي برد، کيت هرينگتون گفته است که وي در سکانس هاي طولاني نبرد بزرگ حرامزاده ها در اپيزود پاياني فصل ششم با بزرگترين چالشش در طول فيلم برداري ها مواجه شده است. اين نبرد در واقع يک برداشت بسيار طولاني با تنها چند کات کوچک است. به همين دليل روزهاي متوالي صرف تمرين صحنه هاي نبرد شد تا همه براي فيلم برداري سکانس واقعي آماده شوند.

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تخت
نبرد حرامزاده ها در سريال «بازي تاج و تخت»

بدتر از همه اينکه بسياري از اسب هايي که در اين نبرد مورد اسفتاده قرار گرفتند واقعي بودند. در چنين صحنه هاي پر آشوبي که پر از بازيگران و سياهي لشکرهاست، اضافه کردن حيوانات نيز بر مشکل مي افزايد. هرينگتون درباره اين سکانس چنين گفته است: «رقص بسيار زيبايي بود و البته خطرناک زيرا همواره اسب هاي واقعي را در حال تاختن در اطراف خود داشتيم و در اکثر صحنه ها پشت من به آن ها بود. بايد در مورد هر يک از آن ضربات بسيار، بسيار دقيق مي بوديم».

بيشتر بدانيد : جنگ تمام عيار در اين قسمت سريال بازي تاج و تخت!!

سر باز زدن از سکانس گردهمايي گودال اژدها

بسياري از داستان هاي سريال «بازي تاج و تخت» در مکان هاي متفاوتي از وستروس رخ مي دهند و به همين دليل است که برخي از شخصيت هاي اصلي داستان هيچگاه به هم برخورد نمي کنند يا اين موضوع به ندرت و براي مدتي بسيار کوتاه صورت مي گيرد. بران (ژروم فلين) و سرسي لنيستر نيز جزو اين شخصيت ها بودند. بران نيز يکي از شخصيت هاي سريال است که عليرغم رابطه دوستانه و طولاني مدتش با جيمي لنيستر، هيچ رابطه اي با خواهر او ندارد و هيچگاه همراه او در يک سکانس حضور نداشته است. نکته جالب اين که فلين و لنا هيدي مدتي با هم نامزد بوده و جدايي آن ها چنان پرآشوب بوده که هر دوي آن ها از بازي در سکانس هايي که هر دو شخصيت در آن حضور داشته باشند سر باز مي زدند. قرار بود فلين و هيدي در فصل هفتم و در سکانس مربوط به گردهمايي گودال اژدها (Dragon Pit) که تمام شخصيت هاي اصلي داستان در آن حضور داشتند نيز حضور مشترک داشته باشند.

دردآورترين صحنه ها,سکانس هاي ناراحت کننده,بازي تاج و تخت,گيم آف ترونز,سکانس هاي دردآور سريال بازي تاج و تختسر باز زدن از سکانس گردهمايي گودال اژدها

اما اگر با دقت اين سکانس را تماشا کرده باشيد متوجه خواهيد شد که در هيچ لحظه اي از اين سکانس نمي تواند به طور همزمان هيدي و فلين را ديد و قبل از رسيدن سرسي، فلين خيلي سريع از محل خارج شده و مي گويد که براي يک نوشيدني آنجا را ترک مي کند. اگر چه اين دو در سال 2014 از هم جدا شده و از آن زمان به بعد سرسي رابطه جديدي را آغاز کرده اما به نظر مي رسد که زخم رابطه و جدايي اين دو هنوز تازه است. با اين وجود به نظر مي رسد که اين دو شايد در فصل پاياني ناچار به کنار گذاشتن اختلافاتشان باشند زيرا بران قرار است رهبري ارتش لنيسترها را بر عهده گرفته و به استخدام سرسي درآيد. بدين ترتيب يکي ديگر از جذابيت هاي فصل پاياني ديدن رابطه اين دو است و بايد ديد که کارگردانان چگونه توانسته اند اين دو را در قالب يک سکانس نمايش دهند.

بيشتر بدانيد : پرمعناترين و فراموش نشدني ترين ديالوگ هاي سريال «بازي تاج و تخت»

بيشتر بدانيد : حقايق جالب از زندگي سرسي لنيستر بازيگر «بازي تاج و تخت »

بيشتر بدانيد : 10 صحنه غيرمنتظره و غم انگيز در سريال «بازي تاج و تخت»


منبع: rooziato.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بازيگران آينه عبرت/ از ممنوع الکاري تا شراکت با بابک زنجاني + عکس

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 2)

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 1)

نقد و بررسي قسمت اول فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت + عکس

سريال هاي رمضاني تلويزيون: از کشف حجاب تا دلدادگي + عکس

چگونه جان اسنو و دنريس در دنياي «بازي تاج و تخت فاميل» مي شوند؟

ترسناک ترين سريال ها، مختص عاشقان ترس و هيجان ! + عکس

سوالات مهم و بي جواب در مورد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت»

26 سريال برتر سال 2019 بر اساس آراي IMDB

رکود کريس آنجل در برنامه «عصر جديد» زده شد ولي داوران درک نکردند!!

حميد گودرزي: در جشنواره جام جم ناراحتي من به خاطر محمدرضا گلزار نبود!!

کدام بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» در فصل 8 بايد بميرند!!

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس

بازيگران «بازي تاج و تخت» روي فرش قرمز فصل 8 سريال

سانسور صحبت هاي جنجالي مهران مديري در ويژه برنامه دورهمي + فيلم

چالش هاي يلدا قشقايي بازيگر سريال «بر سر دوراهي»

تصميم جديد بهنوش بختياري در سال جديد براي حضور در فضاي مجازي

گفت و گو با حامد سريال «برسردوراهي» + عکس

دستمزد بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» براي هر فصل و سود خالص آنها

بچه داري و استراحت: برنامه رامبد جوان براي نوروز! + عکس

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد

سانسور کردن «ابي» در عصر جديد عليخاني!! + فيلم

گزارشي از پشت صحنه سريال «بر سر دوراهي» + عکس جديد

جنجال هاي جشنواره جام جم / از انصراف مديري تا حذف عادل!

عکس هاي جديد از سريال تلويزيوني «ستايش 3»

تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

هر آنچه مي خواهيد درباره برنامه هاي نوروز تلويزيون 98 بدانيد

پوسترهاي فصل هشتم «بازي تاج و تخت» منتشر شد + عکس

جديدترين تصاوير از سريال خنده دار نوروزي «ن. خ» سعيد آقاخاني

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

نگاهي به 3 سريال نوروزي «ن.خ»، «بر سر دوراهي» و «زوج و فرد»

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

بهاره رهنما، اکبر عبدي و ارژنگ اميرفضلي در سريال نوروزي سال 98 + تصاوير

از دورهمي و خندوانه تا صداپيشگي شهاب حسيني: برنامه هاي نوروزي

اميرحسين مدرس مجري ويژه برنامه تحويل سال شبکه 4 شد

زمان و ساعت پخش سريال هاي نوروز 98 مشخص شد

ويژه برنامه هاي تحويل سال 98 و اسامي مجريان

برترين سريال هاي سال 2018 بر اساس رتبه بندي سايت IMDB + عکس

عکس ها و توضيحات مهراوه شريفي نيا از بازي در سريال نوروزي

متفاوت ترين نقشي که شهين تسليمي بازي کرده + عکس

پرمعناترين و فراموش نشدني ترين ديالوگ هاي سريال «بازي تاج و تخت»

اولين عکس هاي ميترا حجار در سريال نوروزي «بر سر دوراهي»

شرايط و هزينه هاي حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

چرا علي ضياء و برنامه فرمول يک، متهم به ترويج همسرآزاري شد؟!

چرا سعيد آقاخاني اين نام عجيب را براي سريال نوروزي اش انتخاب کرد؟! + عکس

سحر قريشي، بهرام رادان و ميترا حجار در سريال «رقص روي شيشه»

سير تا پياز درباره شرکت کنندگان و شيوه راي دهي در مسابقه عصر جديد

عصر جديد احسان عليخاني، کپي ناشيانه از تلنت شوهاي غربي يا ايده ايي خلاقانه؟

فراخوان قسمت نوروزي «پايتخت» براي جذب يک بازيگر خردسال

با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد(قسمت 2)