خودروي بي‌ام‌و bmw iNext چه ويژگي هايي دارد؟ عکس
شنبه 1 دي 1397 - 8:54:45 PM
چه خبر - «iNext» محصول جديد بي‌ام‌و

بازديدکنندگان نمايشگاه LA فرصتي براي ديدن آينده طراحي مفهومي خودروي بي‌ام‌و iNext، آخرين کانسپت شرکت بي‌ام‌و، داشته اند. اين کانسپت براي پيش‌نمايش آينده خودروهاي اين شرکت ساخته شده است.

آخرين کانسپت BMW، خودرو iNext Vision است که ما در هفته گذشته شاهد رونمايي آن بوديم. اين طراحي خودروي مفهومي يک سيستم الکتريکي شاسي‌بلند با سيستم‌هاي پيشرفته خود مختار است.
هويدانک (Hooydonk) در يکي از گفتگوهايش در رويداد LA Auto تاييد کرد که نسخه توليدي iNext بسياري از طراحي‌هاي خود را با اين کانسپت به اشتراک مي‌گذارد. هويدانک گفت: توليد نهايي اين خودرو دور به نظر مي‌رسد، ما سال 2021 را براي اين کار هدف قرار داده ايم. اين طرح خودروي مفهومي در خودروي توليدي به رسميت شناخته مي‌شود.

در حالي که قسمت جلويي iNext ممکن است بعضي افراد را ياد صورت جوندگان بي‌اندازد ، جزئيات داغي درباره طراحي اين خودرو منتشر شده است؛ از جمله چراغ‌هاي عقب بسيار جذاب.
هويدانک افزود: طراحي عقب اين ماشين بسيار آيروديناميک خواهد بود. شيشه عقب کاملا به قسمت پشتي متصب است. ما هميشه اطمينان حاصل مي‌کنيم که يک لبه عقب وجود دارد که هوا مي‌تواند به راحتي از آن عبور کند.
هوديناک مي‌گويد که فرآيند طراحي اتومبيل‌هاي BMW منحصر به فرد است، زيرا تيم طراحي، آزادي بيشتري نسبت به جايگزيني کابين BMW دارند. ما معتقديم مدل iNext مانند يک استارت‌آپ در داخل ديواره‌هاي داخلي شرکت ما است. وظيفه مدل i، نوآوري، تحريک و الهام بخشي در فن آوري و طراحي است. ما هنگامي که مشغول طراحي i هستيم آزادي بيشتري حس مي‌کنيم. I3 و I8 يک درب در طراحي ما باز کردند که حتي نمي‌دانستيم براي طراحي محصولات اصلي وجود دارند.

سمتي از قضيه به اين دليل است که پنجره مشبک جلويي iNext بسيار گسترده است، زيرا در آن جا سنسورهايي براي سيستم خودمختار مبتني بر رادار در نظر گرفته شده است.

مفهوم iX3 همچنين يک رويکرد مشابه را در جلو خود داشت، اما iNext Vision اين موارد را به يک سطح کاملا جديد مي‌برد، به خصوص حالا که با آن چراغ‌هاي باريک ترکيب شده است.


نمايي از خودرو bmw iNext

نمايي از خودرو bmw iNext


منبع: yjc.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/148090/خودروي بي‌ام‌و bmw iNext چه ويژگي هايي دارد؟ عکس
بستن   چاپ