آخرین اخبار

10 مانکن برتر مرد دنياي مد مد و لباس

10 مانکن برتر مرد دنياي مد

  بزرگنمايي:

چه خبر - برترين مانکن هاي مرد برتر دنياي مد

دنياي مد و لباس در دهه هاي اخير، رشد شتاباني را تجربه کرده است و توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات، به کمک صنعت مد و لباس آمده تا زمينه فراگير شدن آن را به سراسر جهان فراهم کند. امروزه، صدها هزار صفحه در شبکه هاي اجتماعي،‌ توسط بزرگان اين صنعت راه اندازي شده و به تبليغ طرح ها و يافته هاي خلاقانه و رنگارنگ خود مشغول هستند و کسب و کارهاي جانبي ببسياري نيز در کنار آنان شکل گرفته است.
دنياي مد و فشن اين روزها نگاه هاي بسياري را به سمت خود معطوف کرده و مخاطبان زيادي در سراسر جهان دارد. دنيايي که سبک زندگي مردمان روزگار ما را تا حد زيادي تحت تاثير خود قرار داده است.
همچنين بايد گفت که دنياي مد و لباس همان اندازه که براي خانم ها جذاب است، براي آقايان نيز جذابيت دارد و مدل بودن فقط به زنان منحصر نيست. سوپر مدل هاي مرد در ويدئو کليپ هاي ستاره هاي موسيقي پاپ حضور فعال دارند و بسياري از لباس ها، ادکلن ها و ساعت هاي برندهاي سرشناس جهان را تبليغ مي کنند.
در اين راستا، اين سوال مطرح مي شود که آيا مي دانيد 10 مدل مرد برتر دنياي مد و لباس چه کساني هستند و چه فعاليت هايي در اين زمينه داشته اند؟ اگر پاسختان منفي است، توصيه مي کنيم در ادامه با ما همراه باشيد تا با هم نگاهي داشته باشيم به فعاليت هاي 10 سوپرمدل مرد در طول تاريخ.

تايسون بک فورد Tyson Beckford

تايسون بک فورد Tyson Beckford

تايسون بک فورد يکي از مدل هاي مرد شهير امريکاي شمالي محسوب مي شود که مجله ووگ، او را در فهرست برترين هاي مد و لباس آقايان در دهه اخير قرار داده است. هيکل ورزيده و قد بلند، اين مدل سياه چرده آمريکايي را محبوب برندهاي مد و لباس غرب کرد. وي در عرصه بازيگري نيز فعاليت دارد و صفحه شخصي اش در اينستاگرام، بيش از نيم ميليون مخاطب را با خود همراه کرده است.
آقاي بک فورد با برندهاي مطرحي همچون تامي، گوچي و کلوين کلن همکاري طولاني مدتي داشته است. مجله پيپِل وي را در فهرست 50 مرد جذاب دنيا قرار دارد. همکاري تايسون با خواننده گان زن دنياي موسيقي مانند بريتني اسپيرز، بارها در صدر خبرهاي دنياي مد و موسيقي قرار گرفت.

ديويد گندي David Gandy

ديويد گندي David Gandy

ديويد گندي، بر خلاف تايسون چهره ورزيده و سياه ندارد اما در دنياي مد و لباس، شهرت بالايي براي خود به هم زده است. آقاي گندي را Dolce Boy مي نامند که به خاطر کمپين تبليغاتي Dolce & GABBANA مشهور شد.
ميميک صورت و نوع استايل چشمان آقاي گندي، هشتگ هايي را مانند SWOON در فضاي مجازي به دنبال داشت. اين مدل انگليسي که کار خود را از سال 2011 ميلادي آغاز کرد، در فعاليت هاي خيرخواهانه و تجاري بسياري فعال است.
گندي يکي از شاخص هاي اصلي ايش، بدن عضلاني و ظاهر مردانه بوده که تاثير زيادي در شيوه طراحان اروپايي به خصوص ايتاليايي مانند Saatchi در طراحي لباس هاي مردانه داشته است. نشريه مشهور فروبس در سال 2013 ميلادي، گندي را در فهرست برترين مانکن هاي مرد دنيا و يکي از پر درآمد ترين آن ها قرار داد. عضويت در انجمن مد بريتانيا يکي از افتخاراتي است که آقاي گندي ميلياردر در سال هاي اخير به آن دست يافته است.
از سال 2010 ميلادي به بعد، اين مانکن حضور فعالي در برنامه هاي تلويزيوني داشته است. براي مراجعه به صفحه شخصي وي در اينستاگرام مي توانيد به اين نشاني مراجعه کنيد.

براد کورنيگ Brad Kroenig

براد کورنيگ Brad Kroenig

يکي از برترين مانکن هاي حال حاضر جهان، فردي به نام Brad Kroenig است که توسط يک طراح مطرح مد به نام لاجرفِلد در سال 2003 ميلادي در مراسمي کشف شد و استعداد خود را تا به امروز در عرصه مد و لباس مردانه دنبال کرده است. اين مدل سي و هفت ساله آمريکايي، روي جلد نشريات بسياري در عرصه مد، لباس و سبک زندگي حاضر شده که از آن جمله مي توان به نشرياتي همانند ووگ، ابرکرومبي و Numéro Homme اشاره کرد.
وي هم چنين در کمپين هاي تبليغاتي برندهاي مطرح دنياي لباس و آرايش مانند دولچه اند گابانا، فندي، شانل، آديداس، روبرت کاوالي و گپ حضور فعالي را تجربه کرده است. در برخي از فوتوشوتينگ هاي برد کرويينگ، پسر 5 ساله اش نيز که Hudson نام دارد، حضور دارد که در عکس بالا مشاهده مي کنيد. آقاي براد، بر خلاف مانکن هاي مطرح اين روزها، در شبکه هاي اجتماعي و فضاي مجازي حضور ندارد.

جان کورتاجارنا Jon Kortajarena

جان کورتاجارنا Jon Kortajarena

آقاي کورتاجارنا يکي ديگر از بزرگان اين روزهاي عرصه مد و لباس مردانه به شمار مي رود که در مراسم کت والک سال 2014 ميلادي در شهر ميلان ايتاليا براي Emporio Armani و در پاريس براي John Galliano روي صحنه رفت. مدل مو و فيگورهاي خاص اين سوپرمدل بر جذابيت وي افزوده است. آقاي کورتا يکي از فعالان صنعت مد در فضاي مجازي به شمار مي رود که در اين نشاني با بيش از 1500 پست، بيش از 1٫5 ميليون مخاطب را کسب کرده است.
اين مدل سي و شش ساله اسپانيايي، امروزه به عنوان بازيگر برنامه هاي تلويزيوني نيز فعاليت دارد و تا کنون براي برندهايي همچون اچ اند ام، ديزل، جورجيو آرماني، ورساچه، گس، زارا، بالي و کاوالي همکاري داشته است که افتخاري بزرگ براي هر مانکن مرد محسوب مي شود.
چشماني تاثيرگذار و چهره اي تا حدودي BABY FACE که خيلي ژورناليستي است و حس فيلم هاي رمانتيک و نقاشي هاي دوره ويکتورياي موزه لوور پاريس را در ذهن مد بازان و نوستالژي بازها، ايجاد مي کند در صورت آقاي Sean Opry مشاهده مي شود.
وي براي برندهاي مختلف از جورجيو آرماني تا Bttega Veneta حضور يافته است. او را يکي از موفق ترين مانکن هاي مرد جهان مي دانند که در مراسم هاي مدي از جمله Yves Saint Laurent تا DSquared2‌ حضور داشته است. ايسنتاگرام وي بيش از نيم ميليون مخاطب دارد و در اين نشاني قرار دارد. همراهي وي با تيلور سويفت در يکي از اجراهاي سال گذشته بازتاب زيادي در رسانه هاي موسيقي و سبک زندگي داشت.

مارکوس شنکنبرگ Marcus Schenkenberg

مارکوس شنکنبرگ Marcus Schenkenberg

مارکوس شنکنبرگ را يکي از فعال ترين مدل هاي مرد به خصوص براي کت و شلوار و لباس هاي زير مردانه مي دانند. اين مانکن سوئدي، وقتي در حال اسکيت سواري در ونيز ايتاليا بود، توسط يکي از فعالان مد ايتاليا، کشف شد. فعاليت گسترده براي برند معروف Calvin Klein يکي از مسيرهاي موفقيت آقاي مارکوس در عرصه مد به شمار مي رود.
همکاري با برند ورساچه و هم چنين حضور در کنار سلبريتي هاي هاليوودي مانند پاملا اندرسون و جسيکا سيمپسون، از جمله فعاليت هاي هنري آقاي مارکوس در دنياي مد و سينما به شمار مي رود.
البته آقاي مارکوس، در پوشيدن لباس هاي عجيب و غريب هم خيلي فعاليت دارد و بارها در کت‌واک‌هاي خود، لباس هاي خلاقانه اي از طراحان مد و لباس را بر تن کرده که خيلي با سبک لباس پوشيدن مردمان روزگار ما، همخواني ندارد. اما به هر حال، براي کسب و کار آقاي مارکوس و برندهاي مد و لباس، شهرت آفرين بوده است. اين مدل چهل و هفت ساله سوئدي،با 2 متر قد، خيلي به سوئدي هاي بلوند شباهتي ندارد. وي نويسنده، بازيگر و فعال تلويزيوني نيز محسوب مي شود. شنکنبرگ در بيست سال اخير، فعاليت هاي فراواني در عرصه مد و لباس داشته و به همين خاطر وي را در فهرست 10 مدل برتر مرد جهان قرار داده اند.
اين سوپرمدل به شش زبان آشناست و پيش تر، با ماريا کري، نيکي هيلتون، نيکي کوهلر، ويکتوريا سيلسدت و جسيکا سيمپسون نامزد بوده است. وي در برنامه هاي تلويزيوني مختلف نيز حضور داشته که مي توان به زندگي سورئال اشاره داشت.

ماتياس لوريدسن

ماتياس لوريدسن

ماتياس لوريدسن، ويژگي خاصي دارد که اين مدل دانمارکي را با بقيه متفاوت کرده و سبب شد تا Dior وي را در سال 2004 ميلادي براي فعاليت هايش انتخاب کند. وي براي برندهايي از جمله لکاست، ژيوانشي، Salvatore، Ferragamo فعاليت مي کند. وي با سي و سه سال سن، يکي از موفق ترين و جوان ترين مدل هاي مرد سال هاي اخير بوده و عنوان سوپر مدل را کسب کرده است. رنگ چشم سبز و آبي آقاي ماتياس، در اثربخشي فعاليت هاي وي در دنياي مد و لباس موثر بوده است.
وي در توييتر خود نوشته که من يک مدل هستم، اما اين واقعا ارزشي ندارد، چرا که من به مردم و طرفدارانم عشق مي ورزم. ماتياس در اينستاگرام و فيس بوک حضوري ندارد. اما همچنان در فهرست 10 مانکن برتر جهان در سال هاي اخير قرار داشته است.

مارک واندرلو Mark Vanderloo

مارک واندرلو Mark Vanderloo

آقاي مارک، يکي ديگر از برترين هاي دنياي مد آقايان به شمار مي رود. او با چشماني آبي و استايلي ورزيده، همچنان يکي از پر مخاطب ترين مانکن هاي مرد جهان است اين مدل چهل و شش ساله هلندي، نخستين مدلي بود که براي برند هوگو باس با کاور سياه و سفيد، همکاري کرد و اين ارتباط از سال 2005 ميلادي تا کنون ادامه داشت. همکاري با برندهايي نظير گس، کالوين کلين، ولنتينو، آرمان، باباب ريپابليک و دونا کارانا مهم ترين فعاليت هاي آقاي مارک در عرصه مدو لباس در يک دهه اخيرا محسوب مي شود.
حضور آقاي مارک فقط به دنياي مد محدود نمي شود بلکه از استايل و ميميک چهره وي در بازي ويدئويي The Mass Effect که براي اکس‌باکس ساخته شده است، بهره برداري شد. تبليغ وي براي بوگاتي، بازتاب زيادي داشت.

نوآ ميلس Noah Mills

نوآ ميلس Noah Mills

فردي همچون زمينه موفقيت خود را همياري با Yves Saint Laurent و گوچي ايتاليا مي داند. پس از آن، توانست با برندهاي مطرح چون دولچه اند گابانا، تامي هيلفيگر و Bottega Veneta همکاري کند و در کمپين هاي تبليغاتي انان در سراسر جهان حضور پيدا نمايد.
نوآ، در فوتوشوتينگ هايي که حضور پيدا مي کند، به دليل هيکل عضلاني خود، معمولا برهنه است. نوآ نيز مانند مانکن هاي ديگر، با دنياي موسيقي عجين شده و ويدئو کليپي را با تيلور سويفت، ستاره عرصه موسيقي پاپ اين روزهاي دنيا ساخته است که ما هيچ وقت ديگر هرگز با هم نخواهيم بود، نام دارد و در سال 2012 ميلادي رونمايي شد.

اواندرو سولداتي Evandro Soldati

اواندرو سولداتي Evandro Soldati

دهمين مانکن برتر اين روزهاي دنيا، فردي به نام سولداتي است که مانکن موفقي از ديار فوتبال يعني برزيل به شمار مي رود. بخشي از معروفيت خود را به خاطر استايل خاص چانه و طرح استخوان بندي آن بدست آورد که چهره ويژه اي را براي اواندرو خلق کرده است.
فعاليت در کمپين تبليغاتي لوئي ويتون شروع فعاليت هاي وي بود که حتي به دنياي موسيقي نيز کشيده شد و در موزيک ويدئو ليدي گاگا به نام Alejandro که توسط استيون کلين طراحي شده بود نيز، حضور يافت. دوچرخه سواري در کوهستان و مدلينگ، از فعاليت هاي روزمره آقاي سولداتي برزيلي به شمار مي رود.
اين مدل سي و سه ساله برزيلي، به اندازه 9 مانکني که در قبل معرفي کرديم شهرت ندارد، اما مجله ووگ وي را در فهرست 10 مانکن برتر مرد در سال هاي اخير قرار داده است. صفحه اينستاگرام او در اين نشاني در دسترس است.


منبع : rooziato.com


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

کلکسيون پيراهن زنانه دولچه اند گابانا براي زمستان 2018

لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد

رنگ سال 2018 اعلام شد

مدل لباس در Fashion Awards، سلنا گومز تا ايرينا شايک

مدل مانتو پاييزي کوتاه به سبک بازيگران ايراني

مدل پالتو زمستاني شنل براي زناني که دنبال مد هستند

مگان مارکل با کيفش قانون مد خانواده سلطنتي را شکست!

ست کردن لباس شب به سبک سلنا گومز شيک پوش

عکس هاي جديد سلنا گومز روي مجله بيلبورد

ساعت مچي پوتين از کدام برند گران قيمت فرانسوي بود؟

پليور زنانه زارا براي زمستان 2017، مخصوص مشکل پسندان

عطر جديد کيم کارداشيان با سه رايحه روانه بازار شد

مدل مانتو بازيگران زن ايراني در مهر و آبان 1396

لباس عروس سرنا ويليامز را کدام برند طراحي کرده بود؟

ست کردن لباس : شيک پوش ها چگونه لباس ست مي کنند؟

مدل پالتو و کت زنانه براي پاييز به انتخاب مجله مد بازار

مدل کت و شلوار ستارگان معروف هاليوود در American Music Awards 2017

مدل لباس مليکا شريفي نيا در اختتاميه جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

مدل لباس در American Music Awards 2017،سلنا گومز تا نيکول کيدمن

دختر شايسته 2017 انتخاب شد

مدل لباس مليکا شريفي نيا در جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

عکسهاي جديد جنيفر لوپز و الکس رودريگرز براي مجله مد ونتي فر

قوانين مد مردانه اي که ديگر مد نيست!!

مدل باراني ولنتينو براي پاييز 2017

مدل لباس هاي آنجلينا جولي در مراسم Governors Awards

مدل لباس جالب جنيفر لارنس در مراسم Governors Awards

ست کردن لباس با 5 رنگ پاييزي به سبک زنان شيک پوش

شيک پوشي مردانه با 7 رنگ پاييزي

عطر را با 7 رايحه شادي بخش زير بخريد

مدل مانتو بلند پاييزي به سبک بازيگران زن ايراني

آموزش بستن شال گردن پاييزي به 6 مدل شيک و امروزي! + فيلم

مدل لباس در جوايز فيلم هاليوود، آنجلينا جولي تا کيت وينسلت

ست کردن زرشکي با طوسي، يک مد پاييزي براي مردان شيک پوش

مدل کت و شلوار زنانه به سبک ملانيا ترامپ براي پاييز 2017

بهترين عطر مردانه براي پاييز 2017

مدل کت پاييزه شنل براي خانم هاي شيک پوش

مدل لباس در مراسم هالووين 2017، ادل تا پاريس هيلتون

مدل لباس هاي برتر ستارگان هاليوودي در هالووين 2016

مدل لباس در ستارگان معروف هاليوودي در Instyle Awards 2017

کت و شلوار زنانه زارا براي پاييز 2017

مدل لباس در مراسم انتخاب بهترين بازيکن سال 2017

جديدترين عکسهاي مدل معروف هاليوودي، بلا حديد روي مجله ووگ عربي

مدل کت و دامن پاييزي به سبک ملانيا ترامپ شيک پوش

انتخاب عطر و همه آنچه در مورد آن بايد بدانيد!!

کالکشن کت و پالتو زنانه گوچي براي پاييز 2017

مدل لباس در جشنواره فيلم لندن، نيکول کيدمن تا اما واتسون

لين استالر، پيرترين مدل در دنياي مد يا مدل تصادفي!!

مدل باراني زنانه ديور براي پاييز 2017

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم amfAR 2017

کالکشن پيراهن زنانه دولچه و گابانا براي پاييز 2017