آخرین اخبار


10 مانکن برتر مرد دنياي مد مد و لباس

10 مانکن برتر مرد دنياي مد

  بزرگنمايي:

چه خبر - برترين مانکن هاي مرد برتر دنياي مد

دنياي مد و لباس در دهه هاي اخير، رشد شتاباني را تجربه کرده است و توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات، به کمک صنعت مد و لباس آمده تا زمينه فراگير شدن آن را به سراسر جهان فراهم کند. امروزه، صدها هزار صفحه در شبکه هاي اجتماعي،‌ توسط بزرگان اين صنعت راه اندازي شده و به تبليغ طرح ها و يافته هاي خلاقانه و رنگارنگ خود مشغول هستند و کسب و کارهاي جانبي ببسياري نيز در کنار آنان شکل گرفته است.
دنياي مد و فشن اين روزها نگاه هاي بسياري را به سمت خود معطوف کرده و مخاطبان زيادي در سراسر جهان دارد. دنيايي که سبک زندگي مردمان روزگار ما را تا حد زيادي تحت تاثير خود قرار داده است.
همچنين بايد گفت که دنياي مد و لباس همان اندازه که براي خانم ها جذاب است، براي آقايان نيز جذابيت دارد و مدل بودن فقط به زنان منحصر نيست. سوپر مدل هاي مرد در ويدئو کليپ هاي ستاره هاي موسيقي پاپ حضور فعال دارند و بسياري از لباس ها، ادکلن ها و ساعت هاي برندهاي سرشناس جهان را تبليغ مي کنند.
در اين راستا، اين سوال مطرح مي شود که آيا مي دانيد 10 مدل مرد برتر دنياي مد و لباس چه کساني هستند و چه فعاليت هايي در اين زمينه داشته اند؟ اگر پاسختان منفي است، توصيه مي کنيم در ادامه با ما همراه باشيد تا با هم نگاهي داشته باشيم به فعاليت هاي 10 سوپرمدل مرد در طول تاريخ.

تايسون بک فورد Tyson Beckford

تايسون بک فورد Tyson Beckford

تايسون بک فورد يکي از مدل هاي مرد شهير امريکاي شمالي محسوب مي شود که مجله ووگ، او را در فهرست برترين هاي مد و لباس آقايان در دهه اخير قرار داده است. هيکل ورزيده و قد بلند، اين مدل سياه چرده آمريکايي را محبوب برندهاي مد و لباس غرب کرد. وي در عرصه بازيگري نيز فعاليت دارد و صفحه شخصي اش در اينستاگرام، بيش از نيم ميليون مخاطب را با خود همراه کرده است.
آقاي بک فورد با برندهاي مطرحي همچون تامي، گوچي و کلوين کلن همکاري طولاني مدتي داشته است. مجله پيپِل وي را در فهرست 50 مرد جذاب دنيا قرار دارد. همکاري تايسون با خواننده گان زن دنياي موسيقي مانند بريتني اسپيرز، بارها در صدر خبرهاي دنياي مد و موسيقي قرار گرفت.

ديويد گندي David Gandy

ديويد گندي David Gandy

ديويد گندي، بر خلاف تايسون چهره ورزيده و سياه ندارد اما در دنياي مد و لباس، شهرت بالايي براي خود به هم زده است. آقاي گندي را Dolce Boy مي نامند که به خاطر کمپين تبليغاتي Dolce & GABBANA مشهور شد.
ميميک صورت و نوع استايل چشمان آقاي گندي، هشتگ هايي را مانند SWOON در فضاي مجازي به دنبال داشت. اين مدل انگليسي که کار خود را از سال 2011 ميلادي آغاز کرد، در فعاليت هاي خيرخواهانه و تجاري بسياري فعال است.
گندي يکي از شاخص هاي اصلي ايش، بدن عضلاني و ظاهر مردانه بوده که تاثير زيادي در شيوه طراحان اروپايي به خصوص ايتاليايي مانند Saatchi در طراحي لباس هاي مردانه داشته است. نشريه مشهور فروبس در سال 2013 ميلادي، گندي را در فهرست برترين مانکن هاي مرد دنيا و يکي از پر درآمد ترين آن ها قرار داد. عضويت در انجمن مد بريتانيا يکي از افتخاراتي است که آقاي گندي ميلياردر در سال هاي اخير به آن دست يافته است.
از سال 2010 ميلادي به بعد، اين مانکن حضور فعالي در برنامه هاي تلويزيوني داشته است. براي مراجعه به صفحه شخصي وي در اينستاگرام مي توانيد به اين نشاني مراجعه کنيد.

براد کورنيگ Brad Kroenig

براد کورنيگ Brad Kroenig

يکي از برترين مانکن هاي حال حاضر جهان، فردي به نام Brad Kroenig است که توسط يک طراح مطرح مد به نام لاجرفِلد در سال 2003 ميلادي در مراسمي کشف شد و استعداد خود را تا به امروز در عرصه مد و لباس مردانه دنبال کرده است. اين مدل سي و هفت ساله آمريکايي، روي جلد نشريات بسياري در عرصه مد، لباس و سبک زندگي حاضر شده که از آن جمله مي توان به نشرياتي همانند ووگ، ابرکرومبي و Numéro Homme اشاره کرد.
وي هم چنين در کمپين هاي تبليغاتي برندهاي مطرح دنياي لباس و آرايش مانند دولچه اند گابانا، فندي، شانل، آديداس، روبرت کاوالي و گپ حضور فعالي را تجربه کرده است. در برخي از فوتوشوتينگ هاي برد کرويينگ، پسر 5 ساله اش نيز که Hudson نام دارد، حضور دارد که در عکس بالا مشاهده مي کنيد. آقاي براد، بر خلاف مانکن هاي مطرح اين روزها، در شبکه هاي اجتماعي و فضاي مجازي حضور ندارد.

جان کورتاجارنا Jon Kortajarena

جان کورتاجارنا Jon Kortajarena

آقاي کورتاجارنا يکي ديگر از بزرگان اين روزهاي عرصه مد و لباس مردانه به شمار مي رود که در مراسم کت والک سال 2014 ميلادي در شهر ميلان ايتاليا براي Emporio Armani و در پاريس براي John Galliano روي صحنه رفت. مدل مو و فيگورهاي خاص اين سوپرمدل بر جذابيت وي افزوده است. آقاي کورتا يکي از فعالان صنعت مد در فضاي مجازي به شمار مي رود که در اين نشاني با بيش از 1500 پست، بيش از 1٫5 ميليون مخاطب را کسب کرده است.
اين مدل سي و شش ساله اسپانيايي، امروزه به عنوان بازيگر برنامه هاي تلويزيوني نيز فعاليت دارد و تا کنون براي برندهايي همچون اچ اند ام، ديزل، جورجيو آرماني، ورساچه، گس، زارا، بالي و کاوالي همکاري داشته است که افتخاري بزرگ براي هر مانکن مرد محسوب مي شود.
چشماني تاثيرگذار و چهره اي تا حدودي BABY FACE که خيلي ژورناليستي است و حس فيلم هاي رمانتيک و نقاشي هاي دوره ويکتورياي موزه لوور پاريس را در ذهن مد بازان و نوستالژي بازها، ايجاد مي کند در صورت آقاي Sean Opry مشاهده مي شود.
وي براي برندهاي مختلف از جورجيو آرماني تا Bttega Veneta حضور يافته است. او را يکي از موفق ترين مانکن هاي مرد جهان مي دانند که در مراسم هاي مدي از جمله Yves Saint Laurent تا DSquared2‌ حضور داشته است. ايسنتاگرام وي بيش از نيم ميليون مخاطب دارد و در اين نشاني قرار دارد. همراهي وي با تيلور سويفت در يکي از اجراهاي سال گذشته بازتاب زيادي در رسانه هاي موسيقي و سبک زندگي داشت.

مارکوس شنکنبرگ Marcus Schenkenberg

مارکوس شنکنبرگ Marcus Schenkenberg

مارکوس شنکنبرگ را يکي از فعال ترين مدل هاي مرد به خصوص براي کت و شلوار و لباس هاي زير مردانه مي دانند. اين مانکن سوئدي، وقتي در حال اسکيت سواري در ونيز ايتاليا بود، توسط يکي از فعالان مد ايتاليا، کشف شد. فعاليت گسترده براي برند معروف Calvin Klein يکي از مسيرهاي موفقيت آقاي مارکوس در عرصه مد به شمار مي رود.
همکاري با برند ورساچه و هم چنين حضور در کنار سلبريتي هاي هاليوودي مانند پاملا اندرسون و جسيکا سيمپسون، از جمله فعاليت هاي هنري آقاي مارکوس در دنياي مد و سينما به شمار مي رود.
البته آقاي مارکوس، در پوشيدن لباس هاي عجيب و غريب هم خيلي فعاليت دارد و بارها در کت‌واک‌هاي خود، لباس هاي خلاقانه اي از طراحان مد و لباس را بر تن کرده که خيلي با سبک لباس پوشيدن مردمان روزگار ما، همخواني ندارد. اما به هر حال، براي کسب و کار آقاي مارکوس و برندهاي مد و لباس، شهرت آفرين بوده است. اين مدل چهل و هفت ساله سوئدي،با 2 متر قد، خيلي به سوئدي هاي بلوند شباهتي ندارد. وي نويسنده، بازيگر و فعال تلويزيوني نيز محسوب مي شود. شنکنبرگ در بيست سال اخير، فعاليت هاي فراواني در عرصه مد و لباس داشته و به همين خاطر وي را در فهرست 10 مدل برتر مرد جهان قرار داده اند.
اين سوپرمدل به شش زبان آشناست و پيش تر، با ماريا کري، نيکي هيلتون، نيکي کوهلر، ويکتوريا سيلسدت و جسيکا سيمپسون نامزد بوده است. وي در برنامه هاي تلويزيوني مختلف نيز حضور داشته که مي توان به زندگي سورئال اشاره داشت.

ماتياس لوريدسن

ماتياس لوريدسن

ماتياس لوريدسن، ويژگي خاصي دارد که اين مدل دانمارکي را با بقيه متفاوت کرده و سبب شد تا Dior وي را در سال 2004 ميلادي براي فعاليت هايش انتخاب کند. وي براي برندهايي از جمله لکاست، ژيوانشي، Salvatore، Ferragamo فعاليت مي کند. وي با سي و سه سال سن، يکي از موفق ترين و جوان ترين مدل هاي مرد سال هاي اخير بوده و عنوان سوپر مدل را کسب کرده است. رنگ چشم سبز و آبي آقاي ماتياس، در اثربخشي فعاليت هاي وي در دنياي مد و لباس موثر بوده است.
وي در توييتر خود نوشته که من يک مدل هستم، اما اين واقعا ارزشي ندارد، چرا که من به مردم و طرفدارانم عشق مي ورزم. ماتياس در اينستاگرام و فيس بوک حضوري ندارد. اما همچنان در فهرست 10 مانکن برتر جهان در سال هاي اخير قرار داشته است.

مارک واندرلو Mark Vanderloo

مارک واندرلو Mark Vanderloo

آقاي مارک، يکي ديگر از برترين هاي دنياي مد آقايان به شمار مي رود. او با چشماني آبي و استايلي ورزيده، همچنان يکي از پر مخاطب ترين مانکن هاي مرد جهان است اين مدل چهل و شش ساله هلندي، نخستين مدلي بود که براي برند هوگو باس با کاور سياه و سفيد، همکاري کرد و اين ارتباط از سال 2005 ميلادي تا کنون ادامه داشت. همکاري با برندهايي نظير گس، کالوين کلين، ولنتينو، آرمان، باباب ريپابليک و دونا کارانا مهم ترين فعاليت هاي آقاي مارک در عرصه مدو لباس در يک دهه اخيرا محسوب مي شود.
حضور آقاي مارک فقط به دنياي مد محدود نمي شود بلکه از استايل و ميميک چهره وي در بازي ويدئويي The Mass Effect که براي اکس‌باکس ساخته شده است، بهره برداري شد. تبليغ وي براي بوگاتي، بازتاب زيادي داشت.

نوآ ميلس Noah Mills

نوآ ميلس Noah Mills

فردي همچون زمينه موفقيت خود را همياري با Yves Saint Laurent و گوچي ايتاليا مي داند. پس از آن، توانست با برندهاي مطرح چون دولچه اند گابانا، تامي هيلفيگر و Bottega Veneta همکاري کند و در کمپين هاي تبليغاتي انان در سراسر جهان حضور پيدا نمايد.
نوآ، در فوتوشوتينگ هايي که حضور پيدا مي کند، به دليل هيکل عضلاني خود، معمولا برهنه است. نوآ نيز مانند مانکن هاي ديگر، با دنياي موسيقي عجين شده و ويدئو کليپي را با تيلور سويفت، ستاره عرصه موسيقي پاپ اين روزهاي دنيا ساخته است که ما هيچ وقت ديگر هرگز با هم نخواهيم بود، نام دارد و در سال 2012 ميلادي رونمايي شد.

اواندرو سولداتي Evandro Soldati

اواندرو سولداتي Evandro Soldati

دهمين مانکن برتر اين روزهاي دنيا، فردي به نام سولداتي است که مانکن موفقي از ديار فوتبال يعني برزيل به شمار مي رود. بخشي از معروفيت خود را به خاطر استايل خاص چانه و طرح استخوان بندي آن بدست آورد که چهره ويژه اي را براي اواندرو خلق کرده است.
فعاليت در کمپين تبليغاتي لوئي ويتون شروع فعاليت هاي وي بود که حتي به دنياي موسيقي نيز کشيده شد و در موزيک ويدئو ليدي گاگا به نام Alejandro که توسط استيون کلين طراحي شده بود نيز، حضور يافت. دوچرخه سواري در کوهستان و مدلينگ، از فعاليت هاي روزمره آقاي سولداتي برزيلي به شمار مي رود.
اين مدل سي و سه ساله برزيلي، به اندازه 9 مانکني که در قبل معرفي کرديم شهرت ندارد، اما مجله ووگ وي را در فهرست 10 مانکن برتر مرد در سال هاي اخير قرار داده است. صفحه اينستاگرام او در اين نشاني در دسترس است.


منبع : rooziato.com
ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

اشتباهات مردان قد کوتاه در لباس پوشيدن!

عروسي کيت هرينگتون و رز لزلي، بازيگران اصلي Game Of Thrones

مگان مارکل کلاهي شبيه به آدري هپبورن پوشيد

لباس بارداري، براي عکس دوران بارداري چه رنگ هايي بپوشيم؟

ست کردن لباس براي مصاحبه استخدامي، چگونه لباس بپوشيم؟

لباس عروس 2018 از برند الي ساب براي بهار و تابستان

مدل لباس در جوايز موسيقي بيلبور 2018، جنيفر لوپز تا تيلور سوئيفت

مدل لباس در CFDA Awards 2018، بزرگترين گردهمايي دنياي مد

مدل لباس در MTV Awards 2018، کيم کارداشيان تا مادرش کريس جنر

مدل جواهرات برتر در مراسم مت گالا 2018

شلوار جين سفيد، 9 مدل پيشنهادي براي تابستان 2018

کت و شلوار بازيکنان تيم ملي ايران و چند اشتباه ساده!

کيت اسپيد، طراح مطرح مد آمريکايي درگذشت + علت مرگ و بيوگرافي

مدل لباس در اولين اکران فيلم Ocean`s 8، ريحانا تا ان هتوي

7 مد خسته کننده که براي شيک پوشي بايد با آن خداحافظي کنيد!

مدل عينک آفتابي زنانه 2018، از برند گوچي

مدل مانتو بلند 2018، به سبک بازيگران ايراني

مدل کت و شلوار زنانه 2018 برند ديور براي بهار امسال

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک، 1 ژوئن 2018

دختر شايسته آمريکا 2018 انتخاب شد

جذابيت تان براي جنس مخالف، با اين اشتباهات ساده کم مي شود!!

لباس کودک تان را از جديدترين کلکسيون دولچه اند گابانا انتخاب کنيد

عروسي مگان مارکل : مدل کلاه رنان مشهور

ست کردن لباس براي ميهماني افطار، با چند نکته و پيشنهاد ساده

ست کردن کت و شلوار به سبک آنجلينا جولي

جشنواره کن 2018 : مدل لباس هاي خاص و خيره کننده آيشواريا راي

مدل لباس و کفش مگان مارکل در مراسم تولد پرنس چارلز

ست کردن کفش و لباس، 5 قانون اصلي که هر خانمي بايد بداند!!

عروسي مگان مارکل : طراح ناخن و آرايشگر مگان مارکل چه کساني بودند؟

مدل لباس و انگشتر مگان مارکل در ميهماني شام مراسم عروسي اش

مقايسه جالب عروسي مگان مارکل با عروس هاي ايراني

عروسي مگان مارکل : جديدترين عکسها از مجلس خصوصي مراسم عروسي

جشنواره کن 2018 : مدل لباس در اختتاميه

مدل لباس هاي مريم اوزرلي در جشنواره هاي جهاني، کن تا برلين

مراسم عروسي مگان مارکل و پرنس هري : مدل لباس افراد مشهور

خريد ساعت مچي زنانه، 4 نکته مهم و کليدي که بايد بدانيد

مراسم عروسي مگان مارکل:برند کفش، لباس عروس، کيک و جواهرات

مراسم عروسي مگان مارکل و پرنس هري : جديدترين عکس و فيلم ها

مراسم عروسي مگان مارکل و پرنس هري، از لباس عروس مگان مارکل تا ميهمانان

مدل لباس نيکي کريمي : جشنواره کن 2018 تا جشنواره ونيز

مراسم عروسي مگان مارکل و پرنس هري: تاريخ، جزئيات و آخرين اخبار

جشنواره کن 2018 : مدل لباس در روز نهم آدريانا ليما تا الساندرا آمبرسيو

جشنواره کن 2018 : مدل لباس در روز هشتم

جشنواره کن 2018، مدل لباس مريم اوزرلي و گلشيفته فراهاني

جشنواره کن 2018 روز هفتم، مدل لباس نيکول شرزينگر تا کريستين استورات

جشنواره کن 2018 : مدل لباس در شوي جواهرات برند شوپارد

جشنواره کن 2018 روز ششم، مدل لباس جين فوندا تا بلا حديد

جشنواره کن 2018 : مدل لباس گلشيفته فراهاني در ششمين روز

جشنواره کن 2018:مدل لباس بهناز جعفري، مستانه مهاجر و مرضيه رضايي

جشنواره کن 2018 روز پنجم، مدل لباس بلا حديد تا کندال جنر