آخرین اخبار

پردرآمدترين شغل ها براي خانم هاي ايراني کار و زندگي

پردرآمدترين شغل ها براي خانم هاي ايراني

  بزرگنمايي:

البته در اين مشاغل هيچ ترتيب آماري وجود ندارد؛ همه چيز نسبي است و به توانايي هاي شما بستگي دارد. اين روزها داشتن شغلي پر درآمد دغدغه فکري بسياري از خانم ها شده است. يک شغل خوب و پردرآمد که با روحيه شما سازگار باشد، نه تنها باعث بالا رفتن استقلال مالي است بلکه از لحاظ رواني باعث بالا رفتن اعتماد به نفس مي شود. بدون شک براي رسيدن به هر حرفه و شغلي بايد مسيري را طي کنيم، پس بهتر است قدم در راهي بگذاريم که مي دانيم هدفي طلايي انتظار ما را مي کشد. فراموش نکنيد که هر راهي مشکلات و سختي هاي خود را دارد. اگر در طول مسير به درستي قدم برنداريد در آخر راه با مشکل مواجه مي شويد و به نتيجه موردنظر نمي رسيد. البته در اين مشاغل هيچ ترتيب آماري وجود ندارد؛ همه چيز نسبي است و به توانايي هاي شما بستگي دارد.

هرچه مردم زيباتر، درآمد شما بيشتردر روزگاري که زيبا بودن و زيبا ديده شدن براي همه ما پر اهميت است، بسياري از خانم ها مدت زمان زيادي از وقت خود را در آرايشگاه ها مي گذرانند. علاوه بر آن هر روز بر تعداد و تنوع روش هاي زيبايي مانند کاشت ناخن،اکستيشن و. . . افزوده شده و اين امر باعث جذب بيشتر خانم ها به آرايشگاه ها مي شود. کافي است شما مدت کوتاهي حدود يک تا دو سال را به يادگيري حرفه آرايشگري اختصاص دهيد. سعي کنيد در اين مدت توانايي هاي خود را ارتقا دهيد تا صاحب يکي از مشاغل پر درآمد ايران شويد. خانم «ش» با 20 سال سابقه در اين حرفه مي گويد:«کافي است فرد پس از دوره ديدن با اصول اوليه کار آشنا باشد. اگر در زمينه اي کمي ضعيف است همکاري را انتخاب کند که در آن زمينه مهارت دارد تا با همکاري يکديگر آرايشگاه را اداره کنند. هرچند هزينه روزانه آرايشگري نسبتا زياد است اما به نسبتي که لوازم کار ما گران مي شود، هزينه اي که از مشتريان دريافت مي کنيم بالا مي رود. »مزيت مثبت اين حرفه علاوه بر درآمد بالا، محيط شغلي آرام و به دور از خطرات و گرما يا سرماي محيط بيرون است. از معايب اين حرفه مي توان به اين موضوع اشاره کرد که شما بايد بعد از اتمام دوره آموزش آرايشگري، اقدام به افتتاح آرايشگاه کنيد. هزينه هاي اوليه که شامل اجاره مکاني مناسب، لوازم آرايشي بهداشتي و... مي شود هم نسبتا زياد است اما درصورتي که مراحل را دقيق و درست طي کنيد، استقبال از آرايشگاه شما درآمدي فوق العاده براي تان درپي دارد.
روپوش سفيد جادوييپزشکي يکي ديگر از مشاغل پر درآمد است. سلامت جسم و بدن هميشه براي افراد مهم است و مردم هميشه، حتي بدون آنکه خود بخواهند به پزشکان نياز دارند. علاوه بر آن اين روزها بازار جراحان زيبايي و متخصصان پوست و زيبايي داغ داغ است و تعداد مراجعه کنندگان آنها هر روز بيشتر از روز قبل است. البته ناگفته نماند که دستيابي به اين شغل نياز به تلاش و صبر و حوصله بيشتري دارد. خانم «ف. شاه بختي» که 11 سال است در اين زمينه و در حوزه دندان پزشکي فعاليت مي کند، مي گويد: «اگر خانمي احتمال دهد که بعد از گرفتن مدرک به دليل جنسيتش مراجعه کننده زيادي ندارد، کاملا در اشتباه است. من از اوايل کارم مراجعه کننده داشتم و از درآمدم راضي هستم.
عکاسيگرفتن عکس يادگاري در مناسبت هاي مختلف هميشه مورد علاقه مردم بوده است. ممکن است به دليل عرضه گوشي هاي دوربين دار و دوربين هاي عکاسي خانگي در بازار، اين تصور وجود داشته باشد که مردم ديگر به آتليه هاي عکاسي مراجعه نمي کنند، در صورتي که اين تصور کاملا اشتباه است و گذر اکثر مردم حداقل چند بار در زندگي خود براي داشتن عکس حرفه اي به آتليه هاي عکاسي مي افتد. براي رسيدن به اين حرفه کافي است در يکي از کلاس هاي آموزش عکاسي، که در اين روزها تعداد آنها هم کم نيست، شرکت کرده و در طول کلاس مهارت خود را بالا ببريد. ممکن است در ابتدا هزينه کلاس و تهيه دوربين عکاسي بالا به نظر برسد اما فراموش نکنيد اين هزينه يک سرمايه گذاري است. کافي است پشتکار و ابتکار به خرج دهيد تا مردم با ديدن چند نمونه از کارهاي شما براي اينکه از آنها عکس بندازيد در صف باشند. در اين صورت شما 10 برابر هزينه اوليه خود درآمد کسب مي کنيد. از نظر خانم «ح. حسيني» که 4 سال است آتليه تخصصي دارد، مزيت اين حرفه در اين است که عکاس قادر است مشتريانش را خودش انتخاب کند و هيچ مراجعه کننده آقايي را نپذيرد. هزينه روزانه آن کم است و کافي است يک دوربين حرفه اي بخريد و تا چندين سال از آن استفاده کنيد. کاهش تعداد مراجعه کنندگان در ماه هاي خاص سال و هزينه هاي ارتقا دادن ابزار کار نکته منفي اين شغل محسوب مي شود.
جدايي هاي درآمد زاپيشنهاد شغل وکالت به دليل تقاضاي مشتري​ها کمي غم انگيز به نظر مي رسد اما حقيقت هميشه تلخ بوده و بسياري از افراد در شرف طلاق نياز به يک وکيل دارند. علاوه بر طلاق و جدايي،مردم براي مسائل ديگري مثل تقسيم ارث و ميراث، کش مکش راجع به يک ملک و. . . نيازمند وکيل هستند. شايد قبول شدن در رشته حقوق براي بسياري از ما کابوس باشد اما مسئله قابل توجه اين است که آنچه در اين رشته اهميت دارد قبول شدن در آزمون وکالت بعد از دريافت مدرک ليسانس از هر دانشگاهي است. در کارت مشخصات هيچ وکيلي، دانشگاهي که او در آن مدرک گرفته ذکر نشده است. پس از آن کافي است در اولين پرونده حقوقي خود موفق شويد تا متقاضيان خواستار ملاقات با شما شوند. خانم «ميم. عسگري»، وکيل پايه يک دادگستري با 7 سال سابقه است. او درباره شغل وکالت مي گويد:« حضور زنان وکيل در حمايت از حقوق زنان بسيار تاثيرگذار است. زيرا خانم ها به خاطر جنسيت يکسان با زنان وکيل، احساس راحتي بيشتري با آنان مي کنند و در نتيجه در مسائل مربوط به حقوق زن ، مراجعات خانم ها بيشتر به سوي وکلاي خانم است.»نکته مثبت درباره اين رشته اين است که حتي در صورتي که شما در پرونده اي موفق نشويد باز هم حق الزحمه خود را دريافت مي کنيد. همچنين مي توانيد به راحتي با کساني که به نظرتان مطلوب نيستند همکاري نکنيد. نکته ناخوشايند درباره اين حرفه، شکست است. اگر شما در يکي از پرونده هاي خود شکست بخوريد اعتبار خود را براي مدت طولاني از دست مي دهيد. به ويژه اگر اين پرونده، اولين پرونده کاري شما باشد.
مديريت بيمه؛ ضامن درآمد شمادنياي امروز، دنياي حوادث غير قابل پيش بيني است؛ به همين دليل مردم براي محافظت کردن از جان و اموال خود همواره از بيمه استقبال مي کنند. در صورتي که در يکي از رشته هاي مرتبط با مديريت بيمه، داراي مدرک تحصيلي هستيد مي توانيد پس از درخواست از مراکز بيمه، مدير يکي از شعبه هاي دفاتر بيمه باشيد. البته در صورتي که در اين زمينه داراي مدرک تحصيلي نيستيد هم نبايد نااميد شويد. کافي است کمي صبر و پشتکار داشته باشيد و بعد از شرکت در کلاس هاي آموزشي که توسط شرکت هاي بيمه برگزار مي شود و جلب رضايت آنها صاحب دفتر بيمه شويد. خانم «ش. نيلقاز» 5 سال است که مديريت نمايندگي بيمه را بر عهده دارد. توصيه او به شما اين است که فراموش نکنيد اين حرفه نياز به ارتباطات قوي و بازاريابي خوب دارد. در اين صورت است که شعبه شما به شعبه شناخته شده تبديل مي شود. در ازاي بيمه کردن اموال مردم، شما پورسانت خود را که بين 5 تا 25درصد است، دريافت مي کنيد.www.
منبع : aftabir.comمطالب پيشنهادي :
پر درآمد ترين شغل هاي ايران را بشناسيدسه کار پر درآمد براي خانواده در تمام ايام سالعادت هايي که ولخرجتان مي کندچه کنيم که بيشتر حقوق بگيريم؟با مشکلات مالي ازدواج چگونه کنار بياييمارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

راههاي صرفه جويي در مصرف آب

روش هايي جالب براي صرفه جويي در مصرف برق

چگونه با جيب خالي سفر کنيم؟

خريدي راحت با فرزندان براي نوروز با نکات زير

ثروتمندها چگونه پس انداز مي کنند؟

چگونه در بحران هاي مالي سرپا بمانيم؟

چگونه به روش هاي ايراني پولدار شويم؟

چگونه در تابستان صرفه جويي کنيم؟

افراد موفق اين اشتباهات را در مورد پولشان انجام نمي دهند

چگونه در زندگي هاي امروزي صرفه جويي کنيم؟

هوشمندانه خرج کردن را ياد بگيريد

مشکلات مالي با همسرمان را چگونه حل کنيم؟

رمزهاي تجارت و کسب و کار در اينستاگرام

براي ثروتمند شدن آب بنوشيد!

با گراني هاي امروزي چگونه به موفقيت مالي برسيم؟

ثروتمند شدن به روش فاطمه دانشور

از خريد اين وسايل ارزان قيمت خودداري کنيد

به عنوان خانم خانه چگونه هزينه هاي زندگي را مديريت کنم؟

در زندگي هاي پرخرج امروزي چگونه پس انداز کنيم؟

چگونه يک کدبانوي مقتصد باشم؟

سرپا ماندن در بحران هاي مالي چگونه ممکن مي شود؟

پولدار شدن اين بار به روش بيل گيتس

با خواندن تاريخ انقضاي محصولات صرفه جويي کنيد

چگونه آخر ماه کفگيرمان به ته ديگ نخورد؟!!

بهترين روش پس انداز کردن، پس انداز با قلک هاي شيشه اي است!!

در بازار کسادي خانه، چگونه خانه مان را به قيمت بفروشيم؟

دانشجويان مراقب اين اشتباهات مالي باشيد!!!

از همين حالا آينده نگري را به کودک تان بياموزيد!!

اشتباهات مالي که نمي گذارد پس انداز کنيد!!

اعتياد به خريد را با اين ترفندها از سرتان بياندازيد!!

درست خرج کردن را ياد بگيريد!!!

قبل از سي سالگي اين 6 نکته را بايد بدانيد!!

براي پولدار شدن فقط کافي است اينگونه فکر کنيد!!!

نکته هاي امنيتي مهمي که در خريدهاي اينترنتي بايد بدانيد!!

7 راه ارزان براي خانه دار شدن

چگونه يک مونوپاد خوب و کاربردي بخريم؟

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد

وضع مالي تان را با چند توصيه ساده بهتر کنيد

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندي!!

11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي

6 نکته مهم براي خريداران طلا

با عادت هاي مالي جالب زنان موفق آشنا شويد

براي نوروز امسال چگونه خريد کنيم؟

پس انداز کردن پول در نوروز

11 نکته مالي مهم براي دهه 30 سالگي

چند نکته مهم در نوشتن سفته که بايد بدانيد

سه روش خريد خانه براي زوج هاي جوان!

چقدر به کودکم پول توجيبي بدهم؟

خريد تلويزيون با 3 قانون طلايي!!

حقوق ماهيانه ام را چگونه مديريت کنم؟