آخرین اخبار

خواهرت را خفه کردم، برو خانه، شايد زنده باشد! حوادث

خواهرت را خفه کردم، برو خانه، شايد زنده باشد!

  بزرگنمايي:

چه خبر - خواهرت را خفه کردم، برو خانه، شايد زنده باشد!

خظهر روز گذشته، جواني به نام «م» با شنيدن صداي زنگ پيام دريافتي تلفن همراهش،بلافاصله صفحه پيامي را گشود که از سوي شوهر خواهرش براي او ارسال شده بود. جوان مذکور با ديدن پيامي که سرآغاز آن با توهين زشتي همراه بود، وحشت زده چشم به سطور ديگر پيام دوخت «خواهرت را خفه کردم، برو شايد زنده باشد!»

جوان ياد شده در ميان حيرت و اضطراب، بلافاصله به سوي منزل خواهرش در بولوار شهيد فلاحي مشهد حرکت کرد و در همين حال با يکي از همسايگان منزل خواهرش تماس گرفت. آن همسايه وقتي اظهار کرد که «شوهر خواهرت را در حالتي مضطرب ديدم که از منزل بيرون رفت» بر نگراني «م» به شدت افزوده شد.

وي پس از رسيدن به منزل خواهرش و در حضور همسايه در واحد آپارتماني را شکست و وارد اتاق شد اما آن چه مي ديد باور نکردني بود، پيکر خواهرش وسط اتاق خواب افتاده و جارو برقي نيز در کنارش قرار داشت. او که دست و پايش را گم کرده بود و از شدت ناراحتي به خود مي پيچيد، وحشت زده با اورژانس تماس گرفت تا شايد بتواند خواهرش را نجات بدهد. اما وقتي نيروهاي امدادي اورژانس در پلاک 100 به معاينه زن 37 ساله پرداختند که او علايم حياتي نداشت و در کمتر از يک ساعت قبل جان خود را از دست داده بود.

با مشخص شدن ماجراي قتل، نيروهاي انتظامي نيز وارد محل شدند و با حفظ صحنه جنايت، مراتب را به قاضي ويژه قتل عمد اطلاع دادند. دقايقي بعد با حضور قاضي علي اکبر احمدي نژاد، تحقيقات گسترده اي با اثر برداري از محل وقوع قتل توسط کارآگاهان بررسي صحنه جرم به سرپرستي سروان سوختانلو آغاز شد. بررسي هاي مقدماتي نشان مي داد که فهيمه (زن 37 ساله) با نخ محکمي شبيه بند کفش هاي کتاني و به طور غافلگيرانه خفه شده است چرا که هيچ گونه آثار و علايم دفاعي روي پيکر مقتوله ديده نمي شد.

با افشاي راز اختلافات خانوادگي مقتوله و همسرش و همچنين پيامک ارسالي براي «م» مشخص شد که عليرضا (شوهر مقتوله) او را به قتل رسانده و از محل گريخته است. به همين دليل تحقيقات کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي به سرپرستي سرگرد نجفي (افسر پرونده) با صدور دستورات ويژه اي از سوي قاضي احمدي نژاد آغاز شد. هنوز يک ساعت از ماجراي اين جنايت نگذشته بود که نيروهاي انتظامي مشهد با همکاري شهروندان موفق به شناسايي و دستگيري عامل اين جنايت در نزديکي مهدکودک فرزندش شدند که روي جدول حاشيه خيابان نشسته بود.

عليرضا متهم 41 ساله اين پرونده درحالي به محل وقوع جنايت در پلاک 100 هدايت شد که هنوز مقام قضايي در پي تکميل تحقيقات قضايي بود.

متهم مذکور که ابتدا سعي داشت همه چيز را انکار کند، وقتي در برابر شواهد مستدل قرار گرفت ديگر نتوانست حقيقت ماجرا را پنهان کند. او در حالي که مدعي بود ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتم در محل وقوع قتل به قاضي شعبه 208 دادسراي عمومي و انقلاب مشهد گفت: حدود سه سال قبل همين واحد آپارتماني دو خوابه را با سرمايه خودم خريدم ولي به دليل آن که به مواد مخدر اعتياد داشتم همواره بين من و همسرم جنگ و جدل بود، اختلافات خانوادگي ما آن قدر شدت گرفت که همسرم قصد داشت از من جدا شود به همين دليل و براي جلب اعتماد او که به زندگي با من ادامه بدهد منزل مسکوني را به نام او سند زدم ولي باز هم من بيکار بودم و مواد مصرف مي کردم.

متهم اين پرونده جنايي همچنين مدعي شد در اين شرايط خانواده همسرم قول دادند که مبلغ 50 ميليون تومان به من بپردازند چرا که آن ها معتقد بودند چون پسر پنج ساله ام با مادرش زندگي مي کند و همسرم نيز قصد دارد از من جدا شود همين مبلغ کافي است ولي آن ها هيچ وقت چنين پولي به من ندادند تا اين که حدود دو هفته قبل وقتي اختلافات ما شدت بيشتري گرفت همسرم مرا از خانه بيرون انداخت و بدين ترتيب آواره کوچه وخيابان شدم. امروز هم (ديروز) تلفني با همسرم تماس گرفتم و به او گفتم مي خواهم از منزل لباس هايم را بردارم! وقتي آن جا رسيدم او فقط در منزل را گشود و خودش مشغول تميزکردن اتاق خواب شد. من هم به اتاق ديگر رفتم که ناگهان چشمم به نخ محکمي افتاد که در خانه بود! با روشن کردن شعله کبريت، بخشي از نخ را سوزاندم و با آن که بسيار کوتاه بود ولي دو سر آن را دور انگشتانم پيچيدم آن لحظه وسوسه شده بودم و با خودم مي انديشيدم «حالا که من همه چيزم را از دست داده ام پس بگذار همسرم را هم بکشم!» با همين افکار که در ذهنم بود به سوي اتاق خواب رفتم همسرم با جاروبرقي زير تخت خواب را جارو مي کشيد که ناگهان از پشت سر نخ را به دور گردنش انداختم و محکم کشيدم اما آن نخ کوتاه بود و کامل به گردنش حلقه نمي شد پايم را بين دو کتف او قرار دادم و باز هم نخ را بيشتر به سمت خودم کشيدم.

متهم سنگدل ادامه داد: درحالي که او آخرين نفس هايش را مي کشيد دستم را روي گلويش گذاشتم و آن قدر فشار دادم تا بي حرکت کف اتاق افتاد. سپس از خانه گريختم و به سمت مهدکودک پسرم رفتم تا اورا با خودم ببرم ولي با خودم فکر کردم من که جا و مکاني ندارم آن بچه را به کجا ببرم. اين بود که در همان اطراف نشستم تا راه چاره اي بيابم اما ناگهان پليس را بالاي سر خودم ديدم و فهميدم که همه چيز لو رفته است.

با اعترافات صريح متهم، وي با صدور قرار بازداشت موقت از سوي قاضي در اختيار کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي قرار گرفت تا بررسي هاي بيشتري درباره اين جنايت صورت گيرد.

منبع: fararu.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

واژگوني سرويس مدرسه در قلعه گنج

مرگ دانش آموز قائمشهري در يک حادثه عجيب

کشف اجساد 15 قرباني سقوط هواپيما در کرج

تصاويري متفاوت از سقوط هواپيماي بوئينگ 707+عکس

سقوط بهمن در جاده چالوس

سقوط هواپيماي بوئينگ 707 در صفادشت کرج

زلزله 4 ريشتري بم را لرزاند

سارقان خودرو، مأمور پليس را کشتند

پنجره‌هايي که براي سرقت دلار باز شد

مقصران حادثه دانشگاه آزاد معرفي شدند

درگيري 2 دانش آموز در شيراز قرباني گرفت

خواهرت را خفه کردم، برو خانه، شايد زنده باشد!

آتش سوزي در مدرسه شبانه روزي شادگان

دستگيري دزد سريالي لپ تاپ‌هاي پايتخت

کشف جسد مرد جوان در گوني

مرگ پرستار جوان حين شيفت کاري

رتبه اول ايران از لحاظ مخاطره زلزله

کلاهبرداري به بهانه حمايت از بيماران MS

يک کشته و 3 مصدوم بر اثر انحراف به چپ پژو 405

رابطه پنهاني پدر، پسر را تا مرز خودکشي پيش برد

سرقت خواهر و برادر با چاقوي سلاخي

جزئيات پرونده خودکشي در دانشگاه الزهرا

تصادف هيونداي و کشنده بنز با 2 کشته

خودکشي مديرعامل به خاطر سرقت 7 ميلياردي

تصادف سرويس مدرسه در اروميه

قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام

جزئيات حريق کمپ قرچک توسط دو زن معتاد

ماجراي سوزاندن عروس توسط مادرشوهر

مادرشوهري که عروس 16 ساله‌اش را سوزاند

زلزله قصر شيرين را لرزاند

ساختمان 4 طبقه طعمه شعله‌هاي آتش

نجات يک قاتل از چوبه دار پس از 5 سال انتظار

روشن کردن پيک نيک در خودرو سبب مرگ مرد جوان شد

دليل تيراندازي در ميدان جمهوري چه بود؟

محاکمه زني که مادر شوهرش را کشت

سکته راننده اتوبوس 7 دانشجو را به کام مرگ کشاند

جوان مست دوستش را کشت

راز مرگ پسر دانش آموز فاش شد

دستگيري باند پنج نفره گوشي‌قاپ‌ها

زن جوان: همسر موقت مرد همسايه شدم، ولي هوويم هر روز مي‎گفت دست از سر شوهرم بردار!

کتک سخت عموي دختر به پسر خيانتکار

کفش‌هاي گران نوجوان به قيمت جان وي تمام شد

وقتي فيلم برداري ساقدوش عروس کار دست داماد مي‌دهد

تجاوز به دختر نوجوان در پي دوستي خياباني

اعترافات پسر جوان در مورد قتل پدر

تکذيب ضرب و شتم برادران افاغنه توسط سرباز ناجا

خودکشي نوجوان خوزستاني به خاطر گرسنگي

پسر خشمگين مادرش را کشت

پدر سنگدل دختر 12 ساله معلولش را خفه کرد

دستگيري آتش‌زنندگان 17 خودروي شهروندان در تهران