آخرین اخبار

قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام حوادث

قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام

  بزرگنمايي:

چه خبر - قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام

سرهنگ کارآگاه علي وليپور گودرزي در توضيح اين خبر گفت: ساعت 23:00 مورخه 1397/9/20 از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 وقوع يک آتش سوزي به کلانتري 176 حسن آباد اعلام شد. با حضور مأموران در محل اعلام شده در يک زمين کشاورزي در منطقه فشافويه، جسد کاملا سوخته شده اي کشف شد که بلافاصله موضوع به اداره دهم ويژه قتل و تشخيص هويت پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام شد.

با انتقال جسد به پزشکي قانوني و انجام بررسي هاي اوليه مشخص شد جسد متعلق به يک خانم است که به علت شدت سوختگي عملا امکان شناسايي آن وجود نداشت.

همزمان با کشف جسد سوخته شده، کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي با بررسي سوابق پرونده فقدان افراد اطلاع پيدا کردند که پرونده فقدان يک خانم 40 ساله در کلانتري 126 تهرانپارس تشکيل و در حال رسيدگي است؛ همسر اين خانم پس از شناسايي جسد متعلق به همسرش، گفت: همسر بنده در يک مطب پزشکي به عنوان دندانپزشک مشغول به کار بود و صبح روز مورخه 1397/9/20 نيز همچون روال هميشگي جهت رفتن به مطب با کرايه ي آژانس به محل کارش رفت اما پس از گذشت چند ساعت و در تماسي که با محل کارش داشتم، همکارانش عنوان کردند که او مراجعتي به مطب نداشته است.

کارآگاهان اداره دهم با شناسايي راننده آژانس اطلاع پيدا کردند که مقتوله در مسير رفتن به محل کارش، به صورت تلفني با شخصي مشاجره داشته و پس از پايان تماس خود از راننده آژانس خواسته تا با تغيير مسير، وي را به ايستگاه مترو جوانمرد قصاب برساند؛ راننده آژانس در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: زمانيکه خانم دکتر را به مقابل ايستگاه مترو رساندم، ايشان سوار يک پرشيا سفيد رنگ با يک سرنشين آقا شد و من نيز محل را ترک کردم.

با توجه به اظهارات راننده آژانس خودرو، کارآگاهان به ايستگاه مترو جوانمرد قصاب مراجعه و در بررسي تصايور دوربين هاي مداربسته ي محدوده ايستگاه موفق به شناسايي خودرو پرشيا سفيد رنگي شدند که مقتوله در حال سوار شدن به آن بود.

با شناسايي مالک خودرو پرشيا به هويت سعيد. ز ( 45 ساله) در منطقه مشيريه، کارآگاهان اقدام به دستگيري وي کردند؛ سعيد در اظهارات اوليه منکر هرگونه اطلاع از جنايت شد اما پس از ارائه دلايل و شواهد غيرقابل انکار بويژه تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته به ناچرا لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد.

سعيد در خصوص ارتکاب جنايت به کارآگاهان گفت: چندي پيش سهامي به مبلغ 120 ميليون تومان خريداري کرده و پس از مدتي به پشتوانه ي سهام، يک وام 60 ميليون توماني دريافت کردم؛ پس از مدتي تصميم به فروش سهام خود گرفته و بواسطه يکي از دوستان سهام را به خانم دکتر فروختم و ايشان نيز تمامي پول سهام را پرداخت کرد. در زمان انتقال سهام به مقتوله متوجه شدم که انتقال قانوني سهام تنها پس از تسويه‌ي کامل وام دريافتي امکان پذير است؛ به همين علت از مقتوله درخواست زمان کرده تا وام دريافتي را تسويه کنم و ايشان نيز چندين نوبت به بنده فرصت داد اما با اين وجود نتوانستم وام خود را تسويه کنم تا اينکه صبح روز مورخه 1397/9/20 خانم دکتر با من تماس گرفت و زماني که به ايشان عنوان کردم که هنوز اقدامي در خصوص تسويه‌ي وام صورت نگرفته، تهديد کرد که از بنده به اتهام کلاهبرداري شکايت خواهد کرد؛ از ايشان خواهش کردم تا حضورا ملاقات کنيم و به پيشنهاد بنده به مقابل ايستگاه مترو جوانمرد قصاب آمد و آنجا سوار ماشين بنده شد؛ در طول مسير حرکت به سمت محل کار خانم دکتر از ايشان درخواست مهلت دوباره کردم اما ايشان ديگر حاضر به دادن فرصت نبود و مجددا تهديد خود مبني بر طرح شکايت را تکرار کردند؛ در يک لحظه کنترل خودم را از دست داده و با فشار دادن گلوي خانم دکتر ايشان را خفه کردم؛ بي هدف به مسير خود ادامه دادم تا از شهر خارج شده و وارد جاده منتهي به فرودگاه [امام خميني (ره)] شدم. در نقطه اي خلوت جسد را از ماشين پياده کرده و با بنزين داخل صندوق عقب، جنازه را به آتش کشيده و به سرعت از محل دور شدم.

سرهنگ کارآگاه علي وليپور گودرزي، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با اعتراف صريح متهم به ارتکاب جنايت، قرار بازداشت موقت از سوي رئيس شعبه 102 دادگاه عمومي و انقلاب فشافويه صادر و متهم جهت انجم تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع: shia-news.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

عامل تبليغ خاص آرايشگاه زنانه دستگير شد

اعتراف به همسرکشي بعـد از 55روز

حريق يک مدرسه در محمودآباد

دختر 20 ساله در خانه پسرجوان جان سپرد

قتل‌عام خانوادگي در دزفول؛ فجيع‌ترين جنايت نوروز

تجاوز به پسرنوجواني که ترقه مجاني مي‌خواست

دستگيري عاملان جنايت مسلحانه در خيابان ظفر

اخاذي اينترنتي با ترفند ارسال حکم جلب قلابي

نجات 20نفر از ساکنان يک ساختمان در حال حريق

تکذيب شيوع وبا و شپش در مناطق سيل‌زده

همسر مقتول در دادگاه: من دستور قتل نداده‌ام

هجوم بي‌سابقه ملخ‌ها به اراضي در 40سال گذشته

آدم‌ربايي به خاطر ساک پر از سکه

خودکشي يک پليس در فرمانداري فيروزآباد

مرد بعد از طلاق، هم همسرش را کشت، هم خودش را

کشتن پدر به خاطر اختلاف بر سر فروش گاو!

مصموميت 25 دانش آموز با «مونوکسيد کربن»

ماجراي حمله‌ور دانش آموز به معاون مدرسه

سقوط مرد 56 ساله از ارتفاعات کاني سپاه پيرانشهر

حمله تروريستي به پايگاه بسيج در نيکشهر

اسامي مصدومان حادثه نيکشهر

تصادف خودروي حامل دانش آموزان در شبستر

قتل به خاطر اختلاف حساب 60 هزار توماني

حمله تروريستي به زائران ايراني در عراق

حکم قصاص براي مردي که خانم وکيل را کشت

کشف 288کيلوگرم هروئين از کاميون ايراني در اروپا

آدم‌ربايي به خاطر ساک پر از سکه

هجوم بي‌سابقه ملخ‌ها به اراضي در 40سال گذشته

تکذيب شيوع وبا و شپش در مناطق سيل‌زده

همسر مقتول در دادگاه: من دستور قتل نداده‌ام

نجات 20نفر از ساکنان يک ساختمان در حال حريق

اخاذي اينترنتي با ترفند ارسال حکم جلب قلابي

زلزله 3.6 ريشتري پهله ايلام را لرزاند

جوان 27ساله: شوهرخواهرم را آتش زدم!

دستگيري عاملان جنايت مسلحانه در خيابان ظفر

تعرض به دختر نوجوان انگيزه قتل شد

خودکشي پدر پس از قتل پسرش در پلدختر

قتل همسر در ملاقات زندان

24شايعه‌پرداز مجازي سيل شناسايي شدند

واژگوني اتوبوس تهران - شيراز در اصفهان

زنم خيانت کرد، من هم او را کشتم

احتمال وقوع سيل در سيستان و بلوچستان

جزئيات تصادف سرويس دانش‌آموزان در فسا

تجاوز يک شرور به پسر جوان در بزرگراه

دام دختر دلارفروش براي فريب مردان جوان

بزرگترين محموله سوخت قاچاق توقيف شد

سقوط بالگرد مرزباني در اروميه

عاملان گراني مرغ در تهران دستگير شدند

پيدا شدن جسد مشکوک در تونل متروي تهران

جزئيات تيراندازي در شهرک پرديس کرمانشاه