آخرین اخبار

قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام حوادث

قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام

  بزرگنمايي:

چه خبر - قتل خانم دندانپزشک بر سر خريد و فروش سهام

سرهنگ کارآگاه علي وليپور گودرزي در توضيح اين خبر گفت: ساعت 23:00 مورخه 1397/9/20 از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 وقوع يک آتش سوزي به کلانتري 176 حسن آباد اعلام شد. با حضور مأموران در محل اعلام شده در يک زمين کشاورزي در منطقه فشافويه، جسد کاملا سوخته شده اي کشف شد که بلافاصله موضوع به اداره دهم ويژه قتل و تشخيص هويت پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام شد.

با انتقال جسد به پزشکي قانوني و انجام بررسي هاي اوليه مشخص شد جسد متعلق به يک خانم است که به علت شدت سوختگي عملا امکان شناسايي آن وجود نداشت.

همزمان با کشف جسد سوخته شده، کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي با بررسي سوابق پرونده فقدان افراد اطلاع پيدا کردند که پرونده فقدان يک خانم 40 ساله در کلانتري 126 تهرانپارس تشکيل و در حال رسيدگي است؛ همسر اين خانم پس از شناسايي جسد متعلق به همسرش، گفت: همسر بنده در يک مطب پزشکي به عنوان دندانپزشک مشغول به کار بود و صبح روز مورخه 1397/9/20 نيز همچون روال هميشگي جهت رفتن به مطب با کرايه ي آژانس به محل کارش رفت اما پس از گذشت چند ساعت و در تماسي که با محل کارش داشتم، همکارانش عنوان کردند که او مراجعتي به مطب نداشته است.

کارآگاهان اداره دهم با شناسايي راننده آژانس اطلاع پيدا کردند که مقتوله در مسير رفتن به محل کارش، به صورت تلفني با شخصي مشاجره داشته و پس از پايان تماس خود از راننده آژانس خواسته تا با تغيير مسير، وي را به ايستگاه مترو جوانمرد قصاب برساند؛ راننده آژانس در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: زمانيکه خانم دکتر را به مقابل ايستگاه مترو رساندم، ايشان سوار يک پرشيا سفيد رنگ با يک سرنشين آقا شد و من نيز محل را ترک کردم.

با توجه به اظهارات راننده آژانس خودرو، کارآگاهان به ايستگاه مترو جوانمرد قصاب مراجعه و در بررسي تصايور دوربين هاي مداربسته ي محدوده ايستگاه موفق به شناسايي خودرو پرشيا سفيد رنگي شدند که مقتوله در حال سوار شدن به آن بود.

با شناسايي مالک خودرو پرشيا به هويت سعيد. ز ( 45 ساله) در منطقه مشيريه، کارآگاهان اقدام به دستگيري وي کردند؛ سعيد در اظهارات اوليه منکر هرگونه اطلاع از جنايت شد اما پس از ارائه دلايل و شواهد غيرقابل انکار بويژه تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته به ناچرا لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد.

سعيد در خصوص ارتکاب جنايت به کارآگاهان گفت: چندي پيش سهامي به مبلغ 120 ميليون تومان خريداري کرده و پس از مدتي به پشتوانه ي سهام، يک وام 60 ميليون توماني دريافت کردم؛ پس از مدتي تصميم به فروش سهام خود گرفته و بواسطه يکي از دوستان سهام را به خانم دکتر فروختم و ايشان نيز تمامي پول سهام را پرداخت کرد. در زمان انتقال سهام به مقتوله متوجه شدم که انتقال قانوني سهام تنها پس از تسويه‌ي کامل وام دريافتي امکان پذير است؛ به همين علت از مقتوله درخواست زمان کرده تا وام دريافتي را تسويه کنم و ايشان نيز چندين نوبت به بنده فرصت داد اما با اين وجود نتوانستم وام خود را تسويه کنم تا اينکه صبح روز مورخه 1397/9/20 خانم دکتر با من تماس گرفت و زماني که به ايشان عنوان کردم که هنوز اقدامي در خصوص تسويه‌ي وام صورت نگرفته، تهديد کرد که از بنده به اتهام کلاهبرداري شکايت خواهد کرد؛ از ايشان خواهش کردم تا حضورا ملاقات کنيم و به پيشنهاد بنده به مقابل ايستگاه مترو جوانمرد قصاب آمد و آنجا سوار ماشين بنده شد؛ در طول مسير حرکت به سمت محل کار خانم دکتر از ايشان درخواست مهلت دوباره کردم اما ايشان ديگر حاضر به دادن فرصت نبود و مجددا تهديد خود مبني بر طرح شکايت را تکرار کردند؛ در يک لحظه کنترل خودم را از دست داده و با فشار دادن گلوي خانم دکتر ايشان را خفه کردم؛ بي هدف به مسير خود ادامه دادم تا از شهر خارج شده و وارد جاده منتهي به فرودگاه [امام خميني (ره)] شدم. در نقطه اي خلوت جسد را از ماشين پياده کرده و با بنزين داخل صندوق عقب، جنازه را به آتش کشيده و به سرعت از محل دور شدم.

سرهنگ کارآگاه علي وليپور گودرزي، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با اعتراف صريح متهم به ارتکاب جنايت، قرار بازداشت موقت از سوي رئيس شعبه 102 دادگاه عمومي و انقلاب فشافويه صادر و متهم جهت انجم تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع: shia-news.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

تنبيه معلم، دانش‌آموز را روانه بيمارستان کرد

باند دختر رزمي‌کار و همدستانش متلاشي شد

قتل همسر در ملاقات زندان

کشف 288کيلوگرم هروئين از کاميون ايراني در اروپا

حريق يک مدرسه در محمودآباد

اعتراف به همسرکشي بعـد از 55روز

عامل تبليغ خاص آرايشگاه زنانه دستگير شد

بازداشت معلم به اتهام کتک زدن دختر دانش‌آموز

تهديد به انتشار تصاوير دختر جوان توسط خواستگار

خودکشي پدر به خاطر اعتياد پسر

مرگ 7 دختر و پسر در ويلاي دماوند

سارق موبايل‌قاپ زمينگير شد

زلزله 5 ريشتري هرمزگان را لرزاند

جوان ايراني بعد از قتل از کانادا گريخت و برگشت

توضيح پليس کرمانشاه درباره برخورد با يک مجرم

قاتل کودک 11 ساله: خودم قرباني تجاوز هستم

حمله انتحاري به اتوبوس سپاه در سيستان و بلوچستان

سقوط هواپيماي فوق سبک در کاشمر

پسر 12 ساله خودش را حلق‌آويز کرد

فريب دختران با خودروي شاسي بلند و ويلا

دانش‌آموز متهم به قتل معلم در آستانه اجراي حکم

کشته شدن 6 سرباز پاکستاني در مرز ايران

انهدام باند سرقت «اقدس گاو باز»

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازيگري

دستگيري 8 نفر در ارتباط با حادثه زاهدان

گردش ماليِ عجيب قاچاقچيان انسان در ايران

محاکمه جواني که دلال ارز را کشت

قاتل «سُلاله» اعدام شد

قتل زن صيغه‌اي به خاطر فحاشي به مادر شوهر

قتل در افغانستان، دستگيري در ايران

ضرب و شتم دانش‌آموز اين بار در اروميه

آمريکا، يک پيرمرد 70 ساله را اعدام کرد

وقوع زمين لرزه 7.1 ريشتري در پرو

قصاص، عاقبت قتل به خاطر ظرف شستن

دستگيري مرد شيطان‌صفت در نياوران

سقوط يک فروند بالگرد اورژانس با 4 سرنشين

اسامي شهداي حادثه سقوط بالگرد اعلام شد

مردي با کمک پسرش زن خود را تکه تکه کرد

تجاوز مرد ماساژور به 4 کودک

جوان 27 ساله همسر و دخترش را به قتل رساند

خودکشي دسته جمعي در مرکز ترک اعتياد هرمزگان

سرقت 3 ميلياردي توسط کارمند اخراجي شرکت

تجاوز، پايان شوم عشق اينستاگرامي

ماجراي ضرب و شتم يک زن در نمايندگي سايپا

سقوط مجدد يک جنگنده هندي در مرز پاکستان

حمله سگ‌هاي ولگرد به يک خانم در لواسان

سرقت 500 ميليوني راننده سرويس مدرسه

کلاهبرداري با عنوان آژانس و تور‌هاي گردشگري

دستگيري مزاحم اينستاگرامي دختر جوان

نقشه سرقت از جواهرفروشي سعادت‌آباد لو رفت