علت اصلي جدايي رونالدو از رئال مادريد مشخص شد!
يکشنبه 17 دي 1396 - 9:26:05 AM
چه خبر - ناراحتي رونالدو از دستمزد پايين در رئال مادريد

چند وقتي است که کريستيانو رونالدو از شرايطش در رئال مادريد راضي نيست. هيچکس دليل نارضايتي او را نمي داند به جز خودش. البته رونالدو طي چند جلسه اي که با پرز مديرعامل رئال مادريد داشته است به او گفته من از شما دستمزد بالاتري هم سطح نيمار و مسي مي خواهم و اگر اين شرط من اجرا نشود از رئال مادريد جدا مي شوم.

تمام حرف رونالدو و مشکلش با رئال مادريد دستمزد ساليانه او است که کمتر از نيمار و مسي دو فوق ستاره ديگر دنياي فوتبال بوده که احتمالا از نظر رونالدو، شايد اين دستمزد پايين نسبت به نيمار و مسي، براي برنده جايزه بهترين بازيکن سال فيفا در سال 2017 کم باشد. دستمزد رونالدو در حال حاضر ساليانه 24 ميليون يورو است در حالي که ليونل مسي طبق قرارداد جديدش با بارسا ساليانه 40 ميليون يورو دريافت مي کند و نيمار هم حدود 35 ميليون يورو در سال از پاريسن ژرمن دريافت مي کند.

با توجه به اينکه رونالدو از مديران رئال به خاطر دستمزدش ناراضي است در اين بين باشگاه هاي ثروتمندي همچون پاريسن ژرمن هستند که حاضرند او را به خدمت بگيرند و دستمزد دلخواهش را به او بدهند. بايد ديد که مديران رئال حاضرند دستمزد ستاره خود را بالا ببرند يا اينکه دنياي فوتبال شاهد انتقال بزرگ رونالدو از رئال به تيم ديگري خواهد بود.


منبع: khabaronline.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/87353/علت اصلي جدايي رونالدو از رئال مادريد مشخص شد!
بستن   چاپ