دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ دي 1396 ( دسامبر 2017 ) بچينيد!!
چهارشنبه 13 دي 1396 - 12:25:04 PM
چه خبر - رنگ منتخب ماه دسامبر 2017، دي 1396 براي دکوراسيون داخلي : قرمز تيره

رنگ قرمز تيره يکي از رنگ هايي است که شايد کمتر در دکوراسيون داخلي از آن استفاده شود و فکر کنيد اين رنگ فضاي دکوراسيون خانه شما را تيره مي کند. اما اشتباه مي کنيد، ما در اين مقاله به شما مي گوييم که چگونه مي توانيد از اين رنگ براي دکوراوين داخلي استفاده کنيد.

ترکيب رنگ سفيد و قرمز تيره، يک ترکيب رنگي براي دکوراسيون بهاري

ترکيب رنگ سفيد و قرمز تيره، يک ترکيب رنگي براي دکوراسيون بهاري

اگر شما عاشق رنگ هاي تند هستيد پيشنهاد مي کنيم حتما از رنگ قرمز تيره براي دکوراسيون داخلي خانه تان استفاده کنيد. براي اين که اين رنگ تند فضاي خانه تان را دلگير نکند، رنگ سفيد را با آن ترکيب کنيد.

سقف هايي به رنگ قرمز خانه تان را جادو مي کنند

سقف هايي به رنگ قرمز خانه تان را جادو مي کنند

سقف هاي خانه يکي ديگر از اجزاي خانه براي رنگ آميزي و تغيير دکوراسيون است. پيشنهاد مي کنيم سقف اتاق نشيمنتان را به رنگ قرمز و ديوارها را به رنگ بژ مات رنگ آميزي کنيد. بهتر است مبلمان اين اتاق نشيمن ترکيب رنگ سفيد و طوسي باشد.

دراور هاي تان را فراموش نکنيد

دراور هاي تان را فراموش نکنيد

دراور هاي کشو دار يکي از اجزاي دکوراسيون داخلي است که مي توانيد رنگ آن را طبق سليقه و نظرتان تغيير دهيد. براي اين کار کافي است يک قوطي رنگ کوچک و يک قلمو بزرگ نرم تهيه کنيد. اگر هم در رنگ آميزي مهارت نداريد پيشنهاد مي کنيم از اسپري هاي رنگي استفاده کنيد.

ترکيب رنگ قرمز تيره با مشکي، بهترين ترکيب رنگي در دکوراسيون داخلي

فرورفتگي هاي خانه، بهترين ديوار براي رنگ قرمز تيره

اگر براي جاهايي مانند آشپزخانه و يا قسمت هايي از خانه که کاربرد کمتري دارند ( فرورفتگي هاي برخي قسمت هاي خانه ) از رنگ قرمز تيره استفاده مي کنيد که داراي کابينت و کمدهاي چوبي است، پيشنهاد مي کنيم کابينت ها را به رنگ مشکي مات انتخاب کنيد. ترکيب قرمز تيره و مشکي مات يک ترکيب رنگ عالي است.

ديوار اتاق کارتان را فرامش نکنيد

ديوار اتاق کارتان را فرامش نکنيد

اتاق کارهايي که در خانه تعبيه مي شوند معمولا بايد اتاقي باشند که براي شما سرشار از انرژي مثبت بوده و شما را خسته نکند. اگر مي خواهيد از رنگ قرمز تيره در اتاق کارتان استفاده کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم ديوار روبرويي ميز کارتان را انتخاب کنيد. اين ديوار بهترين ديوار براي رنگ آميزي است.

ديوار بالاي شومينه بهترين ديوار براي رنگ آميزي است

ديوار بالاي شومينه بهترين ديوار براي رنگ آميزي است

ديوار بالاي شومينه يکي از بهترين ديوارها براي انجام دادن کارهاي هنري و رنگ آميزي است. به همين بهانه شما مي توانيد فقط ديواري که شومينه در آن قرار دارد را با رنگ قرمز پر رنگ رنگ آميزي کنيد. بهتر است ما بقي ديوارها به رنگ کرم چرک باشند.

درب ورودي خانه را فراموش نکنيد

درب ورودي خانه را فراموش نکنيد

اگرخانه شما جزو خانه هاي ويلايي است که حياط بزرگي دارد مي توانيد درب ورودي خانه تان را به رنگ قرمز تيره درآوريد. اگر شما از اين رنگ براي درب ورودي استفاده کرديد پيشنهاد مي کنيم که ديوارهاي خانه تان به رنگ سفيد چرک يا استخواني روشن باشد.

تکه از ديوار اتاق خواب تان را به رنگ سال رنگ آميزي کنيد

تکه از ديوار اتاق خواب تان را به رنگ سال رنگ آميزي کنيد

اگر شما علاقه اي به رنگ هاي تند نداريد و مي خواهيد دکوراسيون خانه تان را به رنگ سال بچينيد پيشنهاد مي کنيم يک تکه از ديوار اتاق خواب تان را رنگ کنيد. براي اين کار يک طرح بزرگ مانند دايره يا مربع را روي ديوار اتاق خواب تان کشيده و داخل آن را رنگ کنيد. براي داشتن زيبايي بيشتر از يک شلف ( طبقه ) همان رنگي استفاده کنيد.

ترکيب رنگ قرمز تيره با سفيد و مشکي

ترکيب رنگ قرمز تيره با سفيد و مشکي

رنگ قرمز تيره يکي از بهترين انتخاب براي اتاق نشيمن هايي ات که ديوارهاي بلند دارند. براي اين منظور و جلوگيري از بکنواخت شدن فضا، رنگ قرمز تيره را با رنگ سفيد و مشکي ترکيب کنيد. براي مبلمان هم پيشنهاد مي کنيم رنگ خاکستري يا طوسي را انتخاب کنيد.


منبع: سيمرغ

http://www.CheKhabar.ir/News/87101/دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ دي 1396 ( دسامبر 2017 ) بچينيد!!
بستن   چاپ