مواردي که زنان در مورد مرد زندگي شان نمي دانند!!
چهارشنبه 13 دي 1396 - 1:19:32 AM
چه خبر - 9 چيزي که زنان درباره‌ي مردان نمي‌دانند

گاهي اوقات با وجود نيت خير، زنان نمي‌توانند برخي از رفتارهاي مردان را درک کنند و بسياري از اين سوء تفاهم‌ها منجر به ايجاد درگيري و دلخوري در رابطه مي‌شود، پس شايد بهتر باشد قبل از اينکه راجع به مردي که با او در رابطه هستيد شکاک شويد، يک سري چيزها را راجع به او بدانيد.

او نمي‌خواهد تغيير کند

با اينکه شايد خيلي از زن‌ها يک جور ديگر فکر کنند، اما متأسفانه مردان را نمي‌توان مجبور به تغيير کرد. همه‌ي ما ديده‌ايم که کسي نخواهد رفتارش را تغيير دهد، هرگز اين کار را نمي‌کنند. اما خب اين بدان معنا نيست که از يک مرد معمولي نمي‌توان جنتلمن ساخت! اما اين پروسه نياز به کار و تمايل آن شخص دارد. هرچه بيشتر يک زن به مردي فشار وارد کند، او بيشتر مخالفت مي‌کند. بنابرين بهتر است به او اجبار و فشاري وارد نکرده و او را با تمام مشکلاتش بپذيريد و اگر نه، پس ادامه‌ي رابطه‌تان هم توجيهي ندارد.

اولتيماتيوم جواب نمي‌دهد

در هر رابطه‌اي گاهي پيش مي‌آيد که زنان براي مردان اولتيماتيوم تعيين مي‌کنند. بسياري از زوج‌ها به دليل عدم اعتماد و علاقه ممکن است دچار اين شرايط شده باشند. اکثر مردان فکر ميکنند که طرف مقابلشان بلوف مي‌زند و اکثر اوقات هم با چنين طرز فکري اشتباهات بزرگي مي‌کنند. اما به ياد داشته باشيد که دادن اولتيماتيوم به طرف مقابل سلاح قوي‌اي است و بايد براي تمام عواقبش آماده باشيد.

او پدر شما نيست

تفاوت اساسي‌اي بين مردي است که مي‌خواهد زندگي‌اش را با شما تقسيم کند و مردي که مي‌خواهد نقش پدر شما را بازي کند وجود دارد. زنان مي‌خواهند که مردان مراقب آن‌ها باشند اما براي آن‌ها محدوديت ايجاد نکنند. يک رابطه شامل باهم بودن، تقسيم کردن نگراني‌ها و احترام متقابل است. اگر يکي از دوطرف متوجه اين مسئله شود، شانس موفقيت رابطه پايين مي‌آيد.

کمي ناديده گرفتن

اکثر زنان ديوانه مي‌شوند اگر شريک‌شان فورا به پيامشان جواب ندهد. اين قضيه صحت دارد که مردان خيلي به پيام‌ها و موبايلشان توجه نکرده و به همه چيز هم عکس‌العمل نشان نمي‌دهند. اگر آن‌ها کار يا جلسه‌اي داشته باشند نمي‌گذارند موبايل حواسشان را پرت کند. در اين لحظات به جاي اينکه ناراحت شويد، بهتر است صبر کنيد و صبور باشيد.

گريه نکنيد

اين موضوع شايد کمي زياده‌ روي باشد، اما حقيقت دارد. محققين دريافتند که اشک‌هاي انسان حاوي ماده‌اي است که ميزان تستسترون مردان را کاهش مي‌دهد و بنابراين هرچه شما بيشتر و بيشتر گريه کنيد جذابيت‌تان در چشم او کاهش پيدا مي‌کند. البته اين بدين معنا نيست که نبايد احساسات‌تان را بروز بدهيد؛ اما سعي کنيد خودتان را کنترل کرده و در هر شرايطي زير گريه نزنيد.

قضاوت نکنيد

شريک‌هاي زندگي بايد با يکديگر عادلانه رفتار کنند. رابطه يعني اعتماد و احترام. شما بايد شريک‌تان را همانطور که هست دوست بداريد. مردان، حتي با هر گذشته‌اي هم که دارند دوست دارند توسط شريک‌شان پذيرفته شوند. بنابراين وقتي مردتان شروع به صحبت راجع به گذشته مي‌کند، سعي کنيد او را درک کرده و ممنون باشيد که مشکلاتش را با شما درميان مي‌گذارد. هرکدام از ما گاهي اوقات بدي را سپري کرده و اشتباه مي‌کنيم؛ نکته‌ي مهم اين است که پيش داوري نکنيم.

مردان هم ممکن است لوس باشند

اگر فکر کرديد تنها کسي که در رابطه مي‌تواند لوس باشد زنان هستند، پس اشباه کرده‌ايد؛ حتي مردان هم دوست دارند لوس باشند. براي مردان اين نشانه‌اي است که زنان به آ‌ن‌ها اهميت داده و به تمام نيازهايشان توجه مي‌کنند. آن‌ها از هديه خوششان مي‌آيد و دوست دارند چيزهاي زيبا و حتي گاهي تعريف از سوي شريکشان بشنوند. بنابراين زنان هم بايد گاهي به فکر شريک‌شان بوده و با هديه‌اي سوپرايزشان کنند. قطعا او خوشحال شده و از شما ممنون خواهد بود.

مردان ممکن است رک باشند

مردان هم عقايد، احساسات و دلايل خود را دارند. بعضي از مردان گاهي اوقات خيلي رک مي‌شوند؛ مثلاً ممکن است بگويند از رفتار مادر يا دوست صميمي‌تان خوششان نيامده. اغلب موارد زنان از اين رفتار حس توهين شدن بهشان دست داده و بحث راه مي‌اندازند که مرد آدم بدي است و درک ندارد. گاهي اوقات بهتر است که قبل از مشاجره، سؤال کنيم که چرا همچين چيزي گفته.

مردان نمي‌توانند تنها باشند

عليرغم اين موضوع که مردان هم به فضاي خصوصي خودشان احتياج دارند، اما نمي‌توانند مدت طولاني تنها باشند. طبق يک مطالعه، مرداني که مدتي تنها بوده‌اند از مردان در رابطه احساس بدتري داشته‌اند. آن‌ها هم انسان بوده و دوست دارند که کسي بهشان اهميت داده و معني‌اي به زندگي‌شان ببخشد. در نتيجه، آقاياني که خانمي در زندگي‌شان وجود دارد شادتر بوده و حس زندگي بهتري دارند.


منبع : digiro.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/87059/مواردي که زنان در مورد مرد زندگي شان نمي دانند!!
بستن   چاپ