علي رام نورايي دليل حضورش در قلاده هاي طلا را افشا نمود
پنجشنبه 7 دي 1396 - 4:20:24 PM
چه خبر - علي رام نورايي در دورهمي

علي‌رام نورايي در برنامه «دورهمي» که شامگاه چهارشنبه ششم دي پخش شد، از حواشي ايجاد شده براي خودش پس از بازي در فيلم «قلاده‌هاي طلا» صحبت کرد.
مهران مديري در برنامه «دورهمي» از علي‌رام نورايي پرسيد:
«به تو لقب مظلوم سينماي ايران داده‌اند، اين عنوان از کجا آمده است؟»
علي‌رام نورايي در پاسخ اين موضوع را به بازي در فيلم «قلاده‌هاي طلا» و مشکلاتي که پس از بازي در آن برايش پيش آمد، نسبت داد. او در اين باره گفت:
«من در فيلمي به نام «قلاده‌هاي طلا»‌ درباره اتفاقات پس از انتخابات سال 88 بازي کردم. پس از سال‌ها که خبري از سينما نبود به من پيشنهاد بازي در اين فيلم داده شد و من پذيرفتم. با صحبت‌هايي که با کارگردان فيلم کردم قرار بر اين شد که فيلم بر اين مبنا ساخته شود که يک آشتي ملي را داشته باشيم و فيلم بر اين مبنا ساخته شد.»
او در ادامه از کساني گلايه کرد که بدون ديدن فيلم او را قضاوت کردند:
«متاسفانه فيلم را نديدند و نديده قضاوت کردند و اين حواشي براي من ايجاد شد. متاسفانه اين حواشي بيشتر از سوي همکاران براي من به وجود آمد.»
مديري از نورايي پرسيد:
«جايي گفته بودي که وارد بازي‌هاي سياسي شدي. منظورت همين فيلم بود؟»
و نورايي در پاسخ گفت:‌
«من يک فيلم بازي کردم و هيچ‌گونه علم و دانش سياسي ندارم. نقشي بود که بازي در آن را دوست داشتم اما جماعتي بودند که داشتند مرا وارد بازي سياسي مي‌کردند.»‌
نورايي در ادامه به اين نکته اشاره کرد که پس از بازي در «قلاده‌هاي طلا» براي بازي در پروژه‌هاي سينمايي مشکلات بسياري براي او پيش آمد و همچنان ادامه دارد. او گفت:‌
«ما يک خانواده‌ هستيم و هيچکدام براي حضور در يک پروژه فرهنگي و هنري به جز به اعتلاي فرهنگ و هنر اين مملکت فکر نمي‌کنيم. وقتي چنين واکنش‌هاي را مي‌بينم متاسف مي‌شوم.»


منبع: سيمرغ

http://www.CheKhabar.ir/News/86676/علي رام نورايي دليل حضورش در قلاده هاي طلا را افشا نمود
بستن   چاپ