براي بزرگ شدن سينه چه بايد کرد؟
پنجشنبه 7 دي 1396 - 9:22:35 AM
چه خبر - چند روش ساده براي بزرگ شدن سينه ها

راضي بودن از ظاهر خود يکي از چيزهايي است که خانم ها همواره به دنبال آن هستند، زيرا خانم ها بيشتر اوقات از آنچه در آينه مي بينند راضي نيستند. آنها سالانه براي رسيدن به ظاهر خود، خلاص شدن از سلوليت ها، تقويت پوست شان و زيبا به نظر رسيدن، هزينه زيادي پرداخت مي کنند.
تکنيک هاي زيادي که کم و بيش مؤثر و کم و بيش آسان هستند وجود دارند که باعث مي شوند به جراحي پلاستيک که هزينه بالايي دارد و طبيعي نيست، نيازي وجود نداشته باشد.
يکي از بزرگترين مشکلات و معضل هاي خانم ها، اندازه سينه هايشان است. با آنکه اغلب تکرار مي شود که سايز سينه ها چندان اهميتي ندارد، ولي با اين حال داشتن سينه هايي با اندازه معقول و مناسب، مطلوب است و باعث مي شود که خانم ها حس بهتري نسبت به ظاهر خود داشته باشند.
اگر شما هم به اين مي انديشيد که داشتن سينه هاي بزرگتر، جذابيت شما را بيشتر مي کند، بدانيد که روش هايي وجود دارد که مي توانيد اين ايده را عملي کنيد. ولي هرگز فراموش نکنيد که سايز سينه شما ناگهان از 1 به 5 نمي رسد! ولي حقه هاي زير به شما کمک خواهد کرد تا سينه هايتان را به ميزان معقولي درشت تر کنيد.

1. بزرگ کردن سينه با ورزش کردن

اغلب مي گويند ورزش کردن بهترين درمان براي همه چيز است. البته اين موضوع صحت دارد و ورزش موجب تقويت روحيه، وزن کم کردن، مبارزه با اضطراب و افسردگي و در کنار همه اينها موجب بزرگ شدن سينه ها مي شود.
بعضي تمرين ها هستند که سينه هايتان را درشت مي کنند و بايد در اين مورد با مربي خود مشورت کنيد. در ميان بهترين تمرين هايي که براي اين هدف وجود دارند، ما شنا سوئدي ضربدري با دمبل و تمرينات شبيه به آن را پيشنهاد مي کنيم که به شما کمک مي کنند تا عضلات سينه را تقويت کنيد.

2. بزرگ کردن سينه با نوشيدن روزانه آب پاپايا papaya يا شير

براي بزرگ شدن سينه چه بايد کرد؟

شير و آب پاپايا (ميوه اي مربوط به مناطق امريکا که تقريبا تازه وارد ايران شده است) را در رژيم غذايي روزانه خود جاي دهيد و مشاهده کنيد که چطور به افزايش سايز سينه هايتان کمک مي کند. در واقع شير و آب پاپايا حاوي ويتامين ها و مواد معدني هستند که به رشد سينه ها کمک مي کنند. اگر نمي توانيد آب پاپايا را بگيريد، خود اين ميوه را در سالاد ميوه يا اسموتي استفاده کنيد. نکته جالب اينجاست که ميلک شيک موزي هم به رشد سينه ها کمک مي کند.

3. بزرگ کردن سينه با کرم هاي طبيعي

درست است که اين کرم ها به بزرگ شدن سينه ها کمک نمي کنند، ولي موجب تقويت آنها مي شوند. مراقبت روزانه از سينه ها بسيار مهم است. توصيه ما به شما اين است که فقط کرم هايي بخريد که مختص سينه هستند و فقط حاوي مواد طبيعي هستند و هر چيزي را به سينه هايتان نماليد!
-نکته: کرم هايي با پايه گياهي و علفي بسيار خوب هستند.

4.بزرگ کردن سينه با تخم کتان

شايد دانه هاي کتان معجزه نکنند، ولي اين دانه ها حاوي فيتواستروژن Phytoestrogens هستند، نوعي از استروژن گياهي که به رشد سينه ها کمک مي کند. ولي نکته اينجاست که نبايد توقع تأثير فوري از اين دانه ها داشت.
دانه هاي کتان عنصري مکمل براي بزرگ کردن سينه ها هستند؛ اگر به طور متعادل از آنها استفاده شود، اين دانه ها به تدريج به رشد بافت سينه کمک مي کنند و اثرشان را خواهيد ديد. مي توانيد دانه هاي کتان را به صبحانه، ماست، اسموتي، سالاد و غذاهاي ديگر اضافه کنيد و ميل نماييد.

5. بزرگ کردن سينه با گياهان دارويي

درست مانند ميوه ها و سبزيجات، گياهان دارويي هم اغلب مزايا و فوايد متعددي براي سلامت بدن دارند.شبدر قرمز، شيرين بيان، رازيانه، ميوه نخل بادبزني، شنبليله، يام وحشي و ترشک ميشي جزو بهترين گياهان طبي و دارويي هستند که براي سينه ها مفيدند. براي اطلاع از فوايد بيشتر اين گياهان با پزشک خود مشورت کنيد و سپس از آنها استفاده نماييد.

6. بزرگ کردن سينه ريشه پنيرک پف‌نبات

ريشه پنيرک پف‌نبات کاملاً شناخته شده است (بله اين گياه در اصل براي درست کردن پف‌نبات يا همان مارشمالو استفاده مي شد) و اصولاً به شکل قرص فروخته مي شود. بسياري از خانم ها از ريشه اين پنيرک براي بزرگ کردن فوري سينه ها استفاده مي کنند. با اين حال، بايد توجه داشت که قبل از مصرف بايد حتماً با پزشک خود مشورت کنيد.
اگر دليلش را مي پرسيد بايد بگوييم که مصرف اين ريشه با داروهاي ديگر باعث مي شود که اثر آن کاملاً از بين برود. قبل از مصرف مکمل هاي غذايي، بايد از پزشک خود اطلاعات کافي بگيريد.

7. بزرگ کردن سينه با قرص ضدبارداري

سالهاست که خانم ها قرص هاي ضدبارداري را نه تنها براي اجتناب از باردار شدن بلکه براي داشتن قاعدگي هاي منظم و همچنين براي بزرگ کردن سينه ها، مصرف مي کنند. بر کسي پوشيده نيست که اين قرص ها به راحتي و به سرعت سينه ها را درشت تر مي کنند، زيرا حاوي استروژن هايي هستند که به تحريک کردن رشد سينه کمک مي کنند.
اگر پزشکتان به شما توصيه کرده که قرص ضدبارداري مصرف کنيد، خوشحال باشيد زيرا اين قرص ها مزيت ديگري هم برايتان دارند. اگر مصرف اين قرص به شما توصيه نشده شايد بهتر باشد مکمل طبيعي پيدا کنيد، زيرا در واقع اين قرص ها طبيعي نيستند و ممکن است عوارض جانبي برايتان داشته باشند.

8. بزرگ کردن سينه با شنا سوئدي (پوش-آپ)

در مورد اول به اين موضوع اشاره کرديم که ورزش کردن به تقويت عضلات سينه و در نتيجه بزرگ شدن آنها کمک مي کند. تمرينات شنا سوئدي نيز به قوي کردن کل بدن به خصوص سينه کمک مي کنند. اين تمرين تمرين دشواري است، ولي نتايج مؤثري دارد.

9. بزرگ کردن سينه با جذب پروتئين

براي بزرگ کردن سينه ها مهم است که ميزان جذب پروتئين بدنتان را بالا ببريد.غذا خوردن به روشي نامتعادل يکي از دلايل اصلي عدم سرزندگي و شادابي است. بنابراين بايد ميوه ها و سبزيجات و مواد مغذي و سرشار از پروتئين کافي مصرف کنيد، گردو، شير، تخم مرغ، ماهي، کره بادام زميني، مرغ، تخم کدو حلوايي، ماست يوناني و غيره از اين دست مواد غذايي هستند. نوشيدني ها قند دار (نوشابه و ...) فست فود و ... را از رژيم غذايي خود حذف کنيد.

10. بزرگ کردن سينه با ماساژ دادن سينه ها

ماساژ دادن منظم سينه ها فوايد زيادي دارد. نه تنها اين کار به داشتن سينه هاي سفت کمک مي کند، بلکه آنها را درشت تر نيز مي کند. اگر قرار است اين کار را انجام دهيد، بايد نحوه صحيح انجام آن را ياد بگيريد. از پزشک متخصص زنان راهنمايي بخواهيد و تکنيک هاي درست و مؤثر ماساژ سينه را جستجو نماييد.
نتيجه اين روش شما را شگفت زده خواهد کرد. ماساژ به افزايش جريان خون و گردش فيتو استروژن هاي موجود در خون کمک مي کند. اين کار موجب تحريک توليد پرولاکتيني* Prolactin مي شود که به رشد سينه ها کمک مي کند.

* پرولاکتين Prolactin : هورموني است که از هيپوفيز(غده اي در مغز) ترشح مي شود. هورمون پرولاکتين در طي دوران حاملگي و شيردهي افزايش مي يابد. پرولاکتين به طور طبيعي در مقادير کم در مردان و در زنان غير باردار وجود دارد. نقش اصلي پرولاکتين، در روند شيردهي (توليد شير پستان) است.

11.بزرگ کردن سينه با کنار گذاشتن عادات بد

براي بزرگ شدن سينه چه بايد کرد؟

باور کنيد يا نکنيد، عادات بد باعث مي شوند که رشد سينه هايتان متوقف شود. براي مثال، سيگار کشيدن از رشد سينه جلوگيري مي کند. مصرف زياد الکل نيز نه تنها سينه ها را از بين مي برد، بلکه موجب سرطان نيز مي شود.مصرف زياد قهوه، زياد کار کردن (و در نتيجه استرس زياد)، خواب کافي نداشتن، علل ديگر رشد نکردن سينه ها هستند.

12. بزرگ کردن سينه با مصرف مواد غذايي سرشار از استروژن

ثابت شده است که مواد غذايي سرشار از استروژن مي توانند به افزايش سايز سينه ها کمک کنند. البته اين بدان معنا نيست که بايد در تمام روز غذاهايي مصرف کنيد که حاوي استروژن هستند تا بتوانيد به سرعت سينه هايتان را بزرگ کنيد. مصرف غذاهايي که استروژن دارند، مانند غذاهايي با پايه سويا، ميوه ها، سبزيجات، مرغ، تخم مرغ، تخم باديان رومي* يا انيسون Anise، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه هاي کنجد به رشد بهتر سينه ها کمک مي کنند.

* انيسون Anise:گياهي با دانه‌هاي بسيار معطر است که آن را باديان رومي نيز مي‌گويند و بسيار شبيه به رازيانه است.

13. بزرگ کردن سينه با انجام کارهاي خانه

شايد اين مورد به مذاق خانم هايخوش نيايد... خانم هاي مدرن شايد نتوانند به آساني زندگي بدون جارو برقي، لوازم آشپزخانه برقي، آرام پز، مايکروفر و ديگر وسايل آشپزخانه که کارهاي روزانه را تسهيل مي کنند، را تصور کنند. ولي توجه داشته باشيد که انجام دستي کارها باعث مي شود که حرکات دست و بازو بيشتر شود و در نتيجه عضلات سينه ها قويتر شوند.

14. بزرگ کردن سينه با مصرف چربي هاي سالم

همه چربي ها چربي هاي بد نيستند. براي سالم ماندن و همچنين افزايش سايز سينه هايتان، بايد از مصرف چربي هاي بد و روغن هاي گياهي تبديل شده اجتناب کنيد و چربي هاي سالم مصرف کنيد. به علاوه، چربي هاي سالم شما را چاق نمي کنند. تخم مرغ، ماهي (سالمون، ساردين، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زيتون، کره بادام زميني و لوبيا همه منابعي عالي از چربي هاي سالم هستند که به بزرگ شدن سينه هايتان کمک مي کنند.

15. بزرگ کردن سينه با جذب ويتامين بيشتر

کمبود ويتامين هم بر سلامتي و هم بر رشد سينه ها اثر سوء دارد.ويتامين ث يکي از ويتامين هاي مهم و اساسي براي توليد کلاژن و اِلاستين*
Elastin است. ويتامين آ به بهبود جوان سازي پوست و بازسازي سلولي کمک مي کند. ويتامين ب6 نقشي حياتي در تشکيل گلبول هاي قرمز ايفا مي کند. در نهايت ويتامين اي به کاهش ريسک ابتلا به سرطان سينه کمک مي کند.

* الاستين Elastin:دومين پروتئين مهم لايه مياني پوست بعد از کلاژن پروتئيني به نام الاستين است که 4 درصد وزن خشک درم را تشکيل مي دهد.

اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد : بزرگ کردن سينه با روش هاي طبيعي و موثر!!

اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد : مشکلات پستان هاي بزرگ و راه حل آن


seeorgh.com/health
منبع: bartarinha.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/86646/براي بزرگ شدن سينه چه بايد کرد؟
بستن   چاپ