درخواست کمک سرنا ويليامز براي نگهداري از دخترش در اينستاگرام
چهارشنبه 29 آذر 1396 - 1:18:11 PM
چه خبر - دردسر دندان در آوردن دختر سرنا ويليامز

سرنا ويليامز بانوي تنيسور آمريكايي كه در روز اول سپتامبر سال 2017 مادر شد و دخترش الئيس اليمپيا اوهانيان جونيور را به دنيا آورد، اخيراً به مسابقات تنيس ‌بازگشته است.

او كه بعد از مادر شدنش به ميادين ورزشي بازگشته، اخيراً در زندگي‌‌اش به مشكل خورده و البته مشكل اصلي، همان مشكل كلي همه والدين در ماه‌هاي اول تولد فرزندشان است.

گويا اين روزها الئيس اليمپيا در حال دندان درآوردن است و مثل همه نوزادهاي ديگر بي‌قراري مي‌كند و بابت همين قضيه سرنا ويليامز در صفحه رسمي‌‌اش در اينستاگرام از 7/2 ميليون هوادارش كمك خواسته و از آنها خواسته تا به او مشورت دهند.

سرنا ويليامز دراين رابطه نوشته: «پروسه دندان درآوردن نوزادان را مي‌توان «شيطان» ناميد. پروسه خيلي سختي است. الئيس اليمپياي بيچاره خيلي اذيت مي‌شود. خيلي گريه مي‌كند و بايد آنقدر بغلش كنم تا بخوابد. همه راهكارهاي ممكن را تست كردم. از استفاده از كهربا گرفته تا حوله سرد كه روي لثه‌هايش مي‌گذارم.. تا آب تركيب شده با داروهاي هوميوپاتي.. ولي هيچ كدام جواب نداد. قلبم مي‌شكند. گاهي وقت‌ها به اين نياز پيدا مي‌كنم كه مادرم بيايد و مرا در آغوش بگيرد تا بتوانم بخوابم. چون خيلي وقت‌ها پر از استرس هستم. كمك؟ هيچ‌كسي نيست؟»

البته بلافاصله بعد از اين پست سرنا ويليامز بود كه هزاران نفر از هوادارانش در زير اين پست، توصيه‌هايي را به او ارائه كرده و برايش پيغام‌هايي مملو از انرژي گذاشتند تا به او روحيه بدهند تا بتواند اين روزهاي سخت مادرانه را پشت‌سر بگذارد.


منبع: خبرورزشي

http://www.CheKhabar.ir/News/86086/درخواست کمک سرنا ويليامز براي نگهداري از دخترش در اينستاگرام
بستن   چاپ