قيمت گيربکس اتوماتيک برخي خودرو هاي توليد داخل
سه شنبه 14 آذر 1396 - 9:42:46 AM
چه خبر - قيمت گيربکس اتوماتيک خودروهاي موجود در ايران

با افزايش جمعيت روز به روز بر تعداد اتومبيل‌ها و تردد در معابر شهري افزوده مي‌شود و به دنبال آن نيز ميزان تقاضا در بازار براي خودروهاي مجهز به جعبه‌دنده خودکار بالا مي‌رود.

يکي از عوامل موثر و مهم در هنگام خريد خودرو هزينه استهلاک آن است؛ اغلب خودروهاي توليد داخل در حدود 2-3 سال يا 60 هزار کيلومتر گارانتي دارند و در اين مدت خريدار دغدغه خاصي از بابت تعميرات و سرويس‌ها ندارد. اما مشکل دقيقاً از زماني آغاز مي‌شود که ميزان پيمايش خودرو بالا مي‌رود، گارانتي تمام شده و جعبه‌دنده خودرو دچار مشکل مي‌شود، آنوقت مالک خودرو بايد دست در جيب مبارک کرده و هزينه تعميرات يا تعويض جعبه‌دنده را پرداخت نمايد، پس چه بهتر که علاج واقعه قبل از وقوع صورت پذيرد و خودرويي انتخاب گردد که کم استهلاک بوده و هزينه قطعات آن پايين باشد.

توجه شما را به قيمت گيربکس اتوماتيک برخي خودروهاي توليد داخل جلب مي‌کنيم. شايان ذکر است که قيمت‌ها براساس اعلام سايت خودروساز استخراج شده است و تنها قيمت گيربکس اتوماتيک کامل خودرو بوده و هزينه اجرت تعويض جداگانه محاسبه مي‌شود.
رنو ساندرو: 12 ميليون و 753 هزار تومان - جعبه‌دنده اين خودرو با تندر اتومات نيز مشترک است.
کيا سراتو: 16 ميليون و 833 هزار تومان
برليانس H320 و H330: دو نوع جعبه‌دنده دارند. اولي به مبلغ 24 ميليون و 868 هزار تومان! و کد 4F16 مبلغ 21 ميليون و 680 هزار تومان
جعبه‌دنده CVT چري - ام‌وي‌ام مشترک بين خودروهاي TIGGO5-ARIZZO5-X33-550: مبلغ 14 ميليون و 179 هزار تومان
همچنين در صورتي که مشکل گيربکس با تعميرات جزئي برطرف شود و نياز به تعويض آن نباشد، بايد از کيت‌هاي مخصوص اورهال استفاده شود که براي خودرويي مانند رنو ساندرو کيت تعميرات در حدود 2 ميليون و 400 هزار تومان قيمت دارد.


منبع: jamejamonline.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/84972/قيمت گيربکس اتوماتيک برخي خودرو هاي توليد داخل
بستن   چاپ