ثروتمند شدن با پرورش سوسک!! عکس
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 - 10:56:29 AM
چه خبر - کار پرسود يک کشاورز چيني با پرورش 10 ميليون سوسک!

کشاورزي در جنوب غربي چين اقدام به پرورش سوسک در مزرعه خود کرده است و هم اکنون بيش از 10 ميليون سوسک دارد!

اين کشاورز که لي بينگ کاي نام دارد در يک اتاق قفسه بندي شده تاريک و نمور کسب و کار پرسودي براي خود دست و پا کرده است.

سوسک هاي شش پا که براي بسياري از مردم چندش آور هستند اما در چين تجارت مي شود. برخي از سوسک ها براي مصارف دارويي و از بين بردن ضايعات غذايي استفاده مي شوند اما آقاي لي از سوسک ها براي غذا استفاده مي کند.
او يک سوسک را در دهانش مي گذارد و مي گويد: مردم اعتقاد ندارد که سوسک چقدر خوب است تا زماني که آن را امتحان نکنيد متوجه نمي شويد.

يک رستوران کنار جاده اي در نزديکي مزرعه لي از اين سوسک ها به عنوان طعم دهنده و سوخاري در سس استفاده مي کند و به مشتريانش عرضه مي کند.


محل پرورش سوسک ها

محل پرورش سوسک ها

نوع سوسک هايي که لي پرورش مي دهد سوسک آمريکايي است که براي درمان انواع بيماري ها از قبيل زخم معده، مشکلات تنفسي مصرف مي شود. اين سوسک ها خاصيت تقويتي و نيروبخشي نيز دارند.
به گفته لي مهمترين خاصيت سوسک ها اين است که داراي ايمني بالايي هستند و به همين دليل انسانها پس از خوردن آنها مزاياي آن را جذب مي کنند.

اين کشاورز چيني مي گويد سوسک ها در چين لقب قدرتمند کوچک دارند چراکه پس از نصف شدن حتي زنده مي مانند.

لي به سوسک هايش غذايي ترکيبي از ذرت، پوست ميوه و سبزي مي دهد و مدعي است که آنان را در محيطي بهداشتي پرورش داده و به آنها غذاي مناسب مي دهد و هيچ چيز در اينجا مصنوعي نيست.

ي سال گذشته از فروش سوسک هاي خشک شده 90000 يوان معادل 13500 دلار درآمد داشته است.

دختر لي نيز به او کمک مي کند و با راه اندازي يک فروشگاه آنلاين سوسک ها را مي فروشد. قيمت نيم کيلو سوسک خشک شده بين 100 تا 600 يوان (15 تا 90 دلار) است.


خشک کردن سوسک ها

خشک کردن سوسک ها


منبع: fararu.com

http://www.CheKhabar.ir/News/158112/ثروتمند شدن با پرورش سوسک!! عکس
بستن   چاپ