توضيح پليس کرمانشاه درباره برخورد با يک مجرم
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 - 12:18:31 AM
چه خبر - توضيح پليس کرمانشاه درباره برخورد با يک مجرم

به نقل از پايگاه خبري پليس، ساعت 16 روز پنج شنبه (18 بهمن) خانمي طي تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليس (110) اعلام کرد که فردي با ورود به عنف، قصد سرقت طلاجات و اثانيه منزلش را دارد که بلافاصله گشت کلانتري آزادگان در محل حاضر مي شود که به دنبال آن فرد تماس گيرنده به ماموران مراجعه و همان اظهارات را تکرار مي کند.

ماموران با هماهنگي صاحب خانه به داخل آپارتمان وارد مي شوند که متهم با مشاهده افسر گشت با حالت غير طبيعي ضمن فحاشي و توهين با ايجاد درگيري براي انتقال به کلانتري مقاومت مي کند که با تلاش مامور ياده شده، متهم به خارج از آپارتمان منتقل و هنگام سوار شدن به خودرو گشت کلانتري مجدداً اقدام به فحاشي و توهين کرده و با لگد زدن به درب خودرو مانع بسته شدن درب مي شود.

آنچه که در کليپ منتشر شده پيداست فرد دستگير شده چندين بار قصد باز کردن درب خودرو را دارد که افسر گشت طي چندين مرحله اقدام به بستن در خودرو براي جلوگيري از فرار متهم مي کند.

پس از اننقال متهم دستگير شده به کلانتري، پرونده نامبرده تکميل و به مرجع قضائي ارسال شد؛ در اظهارات کتبي، نامبرده نسبت به درگيري با ماموران پليس و توهين و فحاشي انجام شده ابراز ندامت و پشيماني مي کند.

لازم به يادآوري است، نيروي انتظامي بيشترين سطح تماس در جامعه را با مردم شريف کشورمان داشته و به همين منظور اولويت ناجا در برخورد انتظامي با کليه افراد، داشتن سعه صدر است؛ ليکن به علت حجم بالاي ماموريت ها، فضاي حاکم بر صحنه هاي جرم و واکنش هاي متفاوت افراد در صحنه، ماموران انتظامي گاهاً مجبور به استفاده از قوه قهريه مي شوند که به هيچ وجه مورد تاييد نمي باشد و مامور ياده شده در اين خصوص مورد ارشاد و راهنمايي قرار گرفت.

منبع:ilna.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/158069/توضيح پليس کرمانشاه درباره برخورد با يک مجرم
بستن   چاپ