قاتل «سُلاله» اعدام شد
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 - 12:17:08 AM
چه خبر - قاتل «سُلاله» اعدام شد

صبح امروز قاتل سلاله، دختر 5 ساله آق قلايي در ملاء عام به دار مجازات آويخته شد.

ششم ارديبهشت امسال بود که خانواده سلاله، مفقودي او را به پليس گزارش دادند و پس از شناسايي و بازجويي از يک مظنون، جنازه کودک پيدا شد.

مظنون سابقه‌دار به قتل اين کودک اعتراف کرد که بلافاصله بعد از آن کيفرخواست صادر و بعد از تحقيقات و رسيدگي‌ها حکم قصاص صادر شد.

اين حکم امروز در محل وقوع جرم در روستاي گري دوجي شهرستان آق قلا اجرا شد.

رئيس کل دادگستري استان گلستان نيز در اين خصوص با اشاره به اينکه سلاله چند ساعت پس از ربوده شدن به قتل رسيد، گفت: پس از گم شدن سلاله با پيگيري‌هاي خانواده او يکي از اهالي روستا که معتاد و سابقه‌دار بود، بازجويي شد و در نهايت لب به اعتراف گشود. پس از اقرار متهم و اثبات جرم، به درخواست خانواده سلاله، دادگاه براي متهم حکم اعدام در محل وقوع جرم را صادر کرد و حکم اعدام در کمتر از نه ماه از وقوع جنايت به اجرا در آمد.

هادي هاشميان خاطرنشان کرد: اهالي روستا در تحقيقات گفته بودند قاتل سلاله، چند سال پيش نيز اقدام به کودک آزاري کرده بود اما خانواده آن کودک شکايتي در مرجع قضايي ثبت نکرده بودند.

لازم به ذکر است قاتل فردي معتاد و سابقه دار بود و در بازجويي ها گفته بود براي درخواستي به منزل يکي از اقوام کودک مراجعه کرده اما با پاسخ منفي آن خانواده روبرو شده و هنگام خروج از منزل اين افراد، با هدف انتقام از اهالي خانه اين دختربچه را که از بستگان اين خانواده بود، ربود و پس از انتقال به انبار خانه يکي از روستاييان که در منزل نبودند، خفه کرد. در پزشکي قانوني هم علت مرگ دختربچه خفگي عنوان شده بود.

منبع: isna.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/158056/قاتل «سُلاله» اعدام شد
بستن   چاپ