ادعاي عجيب قطري ها؛ بشار رسن به يک تيم قطري مي رود
سه شنبه 27 فروردين 1398 - 10:02:38 AM
چه خبر - بشار رسن از پرسپوليس به قطر مي‌رود!

بشار رسن که سومين سال حضور در پرسپوليس را پشت سر مي‌گذارد و يکي از بازيکنان تاثيرگذار اين تيم به شمار مي‌رود، در فاصله پنج هفته تا پايان ليگ برتر شايعاتي مبني بر پايان کارش با اين باشگاه مطرح شده است.
با توجه به اينکه قرارداد بشار رسن با پرسپوليس در پايان ليگ هجدهم به پايان مي ‌رسيد، اوايل اسفند ماه 97 مسوولان اين باشگاه براي تمديد قرارداد با اين هافبک عراقي وارد مذاکره شدند و يک شب قبل از بازي ليگ برتري با صنعت نفت آبادان قرارداد او را به مدت دو فصل ديگر امضا کردند.
در حالي که گفته مي‌شد قرارداد بشار رسن با پرسپوليس تا سال 1400 تمديد شده و هافبک مورد علاقه برانکو دو فصل ديگر در جمع سرخ‌پوشان خواهد ماند، اما دقايقي قبل توييتر الکاس قطر که از جمله رسانه‌هاي معتبر اين کشور محسوب مي‌شود، در توييتي عجيب عنوان کرد بشار رسن در آستانه پيوستن به يک باشگاه قطري قرار دارد.

طبق گفته مسوولان باشگاه پرسپوليس بشار رسن دو فصل ديگر قراردادش با پرسپوليس را در هشتم اسفندماه 97 تمديد کرده، اما حالا با بحثي که توسط توييتر الکاس قطر به ميان آمده، مشخص نيست آيا بندهايي در قرارداد بشار رسن وجود دارد که اجازه جدايي به او در پايان فصل را مي‌دهد يا اين خبر درست نيست، و يا اينکه باشگاه قطري حاضر به پرداخت مبلغ رضايت‌نامه هافبک ملي پوش عراقي خواهد تا رضايت او را از پرسپوليس بگيرد.
بشار رسن که طي ساليان اخير يکي از مهره‌هاي با کيفيت و تاثيرگذار پرسپوليس بوده و در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر بازي‌هاي کم‌نوساني داشته، همواره يکي از مهره‌هاي مورد اعتماد برانکو بوده که به مرور زمان توانسته جايگاه ثابتي در اين تيم پيدا کند ولي حالا بايد ديد او موضوع جدايي او از پرسپوليس چقدر صحت دارد.
حالا که پنج هفته مهم به پايان مسابقات ليگ برتر باقي مانده و از سوي ديگر پرسپوليس بايد در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا بازي‌هاي حساس ديگري را برگزار کند، موضوع جدايي بشار رسن مي‌تواند چالش جديدي را براي پرسپوليس به وجود آورد که بايد منتظر واکنش مسوولان اين باشگاه نسبت به ادعاي رسانه معتبر قطري بود.


منبع: varzesh3.com

http://www.CheKhabar.ir/News/156306/ادعاي عجيب قطري ها؛ بشار رسن به يک تيم قطري مي رود
بستن   چاپ