سبک زندگي لاکچري الکساندر دل پيرو در آمريکا با خانه اي رويايي! عکس
دوشنبه 26 فروردين 1398 - 2:23:34 PM
چه خبر - زندگي لوکس الکساندر دل پيرو در آمريکا

با وجود اينکه الکس دل‌پيرو سال 2014 از دنياي فوتبال خداحافظي کرده، ولي هنوز بين هواداران محبوب است. الکس دل‌پيرو يکي از اسطوره‌هاي باشگاه يوونتوس بود و با اين باشگاه کلي قهرماني در ليگ ايتاليا به دست آورد. اوج افتخار الکس دل‌پيرو با پيراهن بيانکونر‌ها فتح ليگ قهرمانان اروپا در سال 1996 بود. در فوتبال ملي هم قهرماني در جام جهاني 2006 به وجهه ورزشي اش اعتبار صدچنداني داد و او را در بين بزرگان دنياي فوتبال جا داد. براي الکس دل‌پيرو شايد به ظاهر فوتبال تمام شده باشد ولي زندگي هنوز جريان دارد، آن هم به بهترين شکل و البته لوکس‌ترينش.

عجب زندگي‌اي!

الکس که اين روز‌ها 44 ساله شده زندگي بسيار لوکسي را سپري مي‌کند؛ او بعد از خداحافظي از دنياي فوتبال راهي آمريکا شده و اين کشور را براي ادامه زندگي اش انتخاب کرده است. او که با يوونتوس 6 عنوان قهرماني در سري A دارد حالا چند سالي درگير زندگي لوکسش در لس‌آنجلس شده و هر روز هم شاخ و برگي بيشتري به اين زندگي اضافه مي‌کند. براي شروع بايد به خانه مجلل او که روي تپه‌هاي منطقه «بل اير» و در مجاورت خانه ستاره‌هاي هاليوود است، اشاره شود. الکس اين خانه را در نزديکي خانه‌هاي جک نيکلسن، سيلوستر استالونه، جنيفر لوپس و راد استيوارت پيدا کرده و براي خريدش عجله زيادي نشان داد.

نشان به آن نشان که براي خريد مبلغ 4/7 ميليون پوند چيزي نزديک به 5/5 ميليون يورو هزينه کرده است. او همچنين يک رستوران ايتاليايي در وست هاليوود به نام شماره 10 افتتاح کرده است و خودش بيشتر وقت‌ها را در بخش وي‌اي‌پي اين رستوران سپري مي‌کند تا پذيراي مشتري‌هاي لوکسش باشد که حالا بيشتر تبديل به دوست‌هاي صميمي شده‌اند.
به غير از اين موارد بايد به موضوعي که تا به حال مخفي مانده بود هم اشاره شود؛ همين ماه گذشته بود که رسانه‌هاي آمريکايي فاش کردند الکس دل پيرو به صورت مخفيانه روي باشگاه «ال‌اي 10» يونايتد پريمير سرمايه‌گذاري کرده و به همراه يکي ديگر از قديمي‌هاي يوونتوس اين باشگاه را به نوعي خريده‌اند. براي تکميل دل‌مشغولي‌هاي اين روز‌هاي الکس همين بس که او سه آکادمي فوتبال هم در آمريکا تأسيس کرده؛ دو تا در لس‌آنجلس و يکي در نيويورک.

دوستي با ستاره‌ها

بخش زيادي از زندگي روزمره الکس دل‌پيرو در ديدار با ستاره‌هاي هاليوود و البته ستاره‌هاي مشهور دنياي ورزش سپري مي‌شود. او حالا دوستان بسيار سرشناسي هم پيدا کرده که غالباً تصوير آن‌ها در صفحه اينستاگرامش منتشر مي‌کند؛ از جاني دپ و آرنولد شوارتزينگر گرفته تا جوليا رابرتس و البته کوبي برايانت، اسطوره لس‌آنجلس ليکرز.

خانه‌اي براي يک پادشاه

در ابتداي مطلب اشاره شد که الکس براي خريد خانه اش چه هزينه‌اي کرده است؛ خانه او 5300 متر مربع است که چشم‌اندازش اقيانوس و تپه‌هاي اطراف است. خانه او 5 اتاق دارد، 6 سرويس بهداشي و حمام و سالن پذيرايي اش به گونه‌اي طراحي شده که ارتفاعي نزديک به 20 پا دارد. در سالن غذاخوري اين خانه لوکس، لوستري بسيار گران‌بها از سقف و با ارتفاع زيادي نصب شده.

در کنار همه اين‌ها اين خانه مجهز به يک سالن خانوادگي، سالن سينما و يک بالکن خصوصي هم دارد که رو به سوئيت اصلي باز مي‌شود. بيرون از خانه هم يک باغچه و باغ بسيار لوکس وجود دارد که مجهز به استخر و اسپا است. الکس براي خريدن اين خانه آنقدر عجله داشت که حتي 150 هزار پوند بالاتر از قيمت اوليه برايش پول پرداخت کرد.


خانه زيباي الکساندر دل پيرو

خانه زيباي الکساندر دل پيرو


پيتزايي به قيمت يک ميليون و چهارصد هزارتومان!

فارغ از خانه بايد به رستوران الکس دل‌پيرو هم اشاره شود؛ رستوراني به نام شماره 10 که در خيابان سوم وست هاليوود واقع شده و فابيو اوگلوتي، سرآشپز معروف و البته سابق ميشلن حالا غذا‌هاي اين رستوران را آماده مي‌کند. در منوي غذا‌هاي رستوران دل‌پيرو پيتزاي مخصوص به نام پيتزا شماره 10 واقع شده که قيمتش بسيار قابل توجه است؛ قيمت اين پيتزا 75 پوند است که با جمع و تفريقي ساده به تومان مي‌شود حدود يک ميليون و چهارصد هزار! البته بقيه دسر‌ها و خوراکي‌هاي اين رستوران ايتاليايي هم تقريباً قيمت قابل‌توجهي دارند؛ از 15 پوند گرفته تا 54 پوند. در بخش وي‌اي پي همين رستوران است که دل‌پيرو بيشتر ملاقات با دوستانش را ترتيب مي‌دهد؛ چه دوستاني که جديداً پيدا کرده و چه ستاره‌هاي سابق دنياي فوتبال. او به تازگي دو ديدار با ادگار داويدز و پاتريک کلايورت، ستاره‌هاي سابق آژاکس در همين رستوران داشته است.پيتزايي به قيمت يک ميليون و چهارصد هزارتومان!


منبع: خبرورزشي

http://www.CheKhabar.ir/News/156279/سبک زندگي لاکچري الکساندر دل پيرو در آمريکا با خانه اي رويايي! عکس
بستن   چاپ