جدايي رسمي آنجلينا جولي 43 ساله از برد پيت 55 ساله
دوشنبه 26 فروردين 1398 - 8:05:12 AM
چه خبر - آنجلينا جولي و برد پيت رسما مجرد شدند

در حالي که بيش از 2 سال و نيم از آغاز روند جدايي زوج مشهور برنجلينا مي‌گذرد، سرانجام پرونده طلاق آنها در دادگاه نهايي شد.

دادگاهي در لس‌آنجلس حکم داد که جولي 43 ساله و پيت 55 ساله اکنون به عنوان افرادي مجرد شناخته مي‌شوند.

اين به آن معناست که آنها اکنون رسماً مجرد شناخته مي‌شوند و حق ازدواج مجدد را دارند اما هنوز درباره برخي مسائل مالي بايد رأي دادگاه صادر شود.
اين در حالي است که هر 2 نفر آنها بر اين تاکيد دارند که بهترين شرايط براي فرزندانشان در نظر گرفته شود. فرزندان آنها شامل مدوکس 17 ساله، پکس 15 ساله، زهرا 14 ساله، شيلو 12 ساله و دوقلوهاي 10 ساله ويوين و کناکس هستند.
پيت و جولي با بازي در فيلم «خانم و آقاي اسميت» در سال 2005 با هم آشنا شدند و اندکي بعد زندگي مشترکشان را شروع و سال 2014 به صورت رسمي ازدواج کردند. آنها در سپتامبر 2016 راهي دادگاه شدند تا از هم جدا شوند. جولي تقاضاي طلاق کرده بود و اختلاقات غيرقابل حل را دليل اين جدايي خوانده بود.
از آن زمان پرونده اين زوج بارها در دادگاه مطرح شد تا مسائل مربوط به حضانت و مسائل مالي حل و فصل شود. در ژوئن 2018 نيز دادگاه برنامه ملاقات پيت با فرزندانش را تعيين کرد. اين برنامه شامل حال مدوکس نمي‌شد چون از نظر دادگاه او به سني رسيده است که بتواند درباره ديدار با پدرش خودش تصميم بگيرد.
در نوامبر 2018 اين زوج درباره حضانت به توافق رسيدند و از آن زمان همه مسائل حقوقي آنها به صورت خصوصي جلو رفت. پيشتر گفته شده بود طلاق آنها تا پايان سال 2019 نهايي مي‌شود.
برد پيت به زودي با فيلم جديد کوئنتين تارانتينو با عنوان «روزي روزگاري هاليوود» روي پرده سينما ديده مي‌شود و فيلم بعدي جولي قسمت دوم «شرير» است.


منبع: khabaronline.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/156247/جدايي رسمي آنجلينا جولي 43 ساله از برد پيت 55 ساله
بستن   چاپ