منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟
شنبه 1 دي 1397 - 6:47:24 PM
چه خبر - منظور آقايان از بيان اين جملات چيست؟

مردان نه تنها حرف هايشان را نمي زنند، بلکه گاهي آنها را به گونه اي بيان مي کنند که مفهوم ديگري را مي توان از آن برداشت کرد. البته آنها اين کار را عمدي انجام نمي دهند بلکه اين رفتار آنها کاملا ناخودآگاه است. از اين رو خانم ها بايد مهارت برقراري ارتباط با آنها را بياموزند. در واقع آنها بايد گاهي مانند يک ديکشنري عمل کنند تا بتوانند منظور واقعي حرف هايشان را بفهمند.

براي من فرقي ندارد

ممکن است شما از طرف مقابل تان بپرسيد که براي شام چه مي خوري؟ يا اين که از او مي خواهيد در مورد لباسي، نظر دهد، اما در جواب از او مي شنويد: «براي من فرقي نداره». اگرچه برخي اوقات براي او واقعا اهميتي ندارد، اما اکثرا زماني که آقايان اين جمله را به زبان مي آورند منظورشان اين است که بيشتر از اين از من سوال نکن و خودت تصميم بگير. بنابراين زماني که اين جمله را از مرد زندگي تان شنيديد، بدانيد که بهتر است خودتان تصميم بگيريد، وگرنه حوصله او را نيز سر خواهيد برد.

من اهل روابط عاشقانه نيستم

از اين يک جمله برداشت هاي زيادي مي توان کرد اما تمام آنها در نهايت يک معني مي دهند، اين که طرف مقابل تان نمي خواهد با شما وارد رابطه اي عاشقانه شود. در واقع او دارد از همين ابتدا آب پاکي را روي دست تان مي ريزد. اگر او با شما ارتباط دارد اما همچنان اين حرف را از زبانش مي شنويد، بدانيد که هدف او يک دوستي کوتاه مدت است بنابراين بهتر است که دلتان را به اين رابطه خوش نکنيد.

چه جالب!

اگر شما ساعت ها براي مرد زندگي تان از اتفاقاتي که در طول روز برايتان افتاده حرف زديد و او در نهايت گفت: «چه جالب!» و مکالمه را تمام کرد، بدانيد که او خيلي حوصله شنيدن حرف هاي شما را ندارد. در اين شرايط بهتر است که خودتان را خسته نکنيد و سرتان را به کار ديگري گرم کنيد.

در مورد اين موضوع بعدا صحبت کنيم

اگر شما خواستيد با شريک زندگي تان صحبت کنيد اما او به شما گفت که اين کار را به زمان ديگري موکول کنيد، بدانيد که او نه حالا و نه بعدا، علاقه اي به صحبت در مورد آن موضوع با شما ندارد. در واقع او دارد با اين جمله از صحبت کردن با شما طفره مي رود و اميدوار است که شما نيز اين موضوع را فراموش کنيد. يادتان باشد، اگر مردي نخواهد در مورد موضوعي با شما صحبت کند، سعي مي کند که آن را به تعويق بياندازد.

من خسته ام

حتما شده از مرد زندگي تان چيزي بخواهيد و او در جواب به شما بگويد: «حالا خسته ام، بگذاريم براي بعد». در اين شرايط بهتر است که به دنبال دليل آن نباشيد. شايد او به راستي خسته باشد، شايد شب قبل به خوبي نخوابيده يا اصلا حوصله کاري را ندارد... در اين شرايط او را به حال خودش رها کنيد و درخواست تان را به وقتي موکول کنيد که حالش سر جايش آمده است.

من به زماني براي تنهايي نياز داريم

با شنيدن اين جمله شايد فکر کنيد که واقعا مرد زندگي تان به تنهايي و کمي فضا نياز دارد اما واقعيت اين است که او ديگر رابطه با شما را نمي خواهد اما نمي داند که چگونه آن را بيان کند. در اين شرايط بهتر است که براي ادامه رابطه با او اصرار نکنيد، او را کمي به حال خودش بگذاريد، تا با کمي تنهايي و فکر کردن تصميم اش را بگيرد.

من خوبم

اگر احساس کرديد که طرف مقابل تان حال خوشي ندارد اما او در جواب به شما گفت که خوب است و مشکلي نيست، بدانيد که او نمي خواهد حقيقت را به شما بگويد يا اين که مي خواهد خودش مشکل اش را حل کند. در اين شرايط بهتر است که ديگر از او در مورد حالش سوال نکنيد، زيرا اصرار بيخود، نه تنها حال او را بهتر نمي کند که بدتر هم مي کند. کمي او را به حال خود که بگذاريد، همه چيز مانند قبل خواهد شد.

مشکل از تو نيست، از منِ

اين جمله اي ست که بسياري از آقايان هنگام بهم زدن رابطه از آن استفاده مي کنند. در واقع زماني که شما اين جمله را شنيديد، بدانيد که واقعا مشکل از شما نيست، از طرف مقابل تان است. اگر مشکل شما بوديد، مي توانستيد حلش کنيد اما وقتي طرف مقابل تان اين حرف را مي زند، کاري از دست شما بر نمي آيد.

بهت رنگ مي زنم

اگر رابطه تان دچار مشکل شده و شما مي خواهيد با طرف مقابل تان حرف بزنيد اما او مدام طفره مي رود و در نهايت به شما مي گويد که بعدا با شما تماس خواهد گرفت، خيلي منتظرش نباشيد زيرا که او تمايلي به زنگ زدن به شما ندارد. در واقع او نمي خواهد که به رابطه با شما ادامه دهد اما از طرفي هم نمي تواند مستقيم آن را بيان کند. در اين شرايط وقت تان را با منتظر بودن براي او تلف نکنيد.

بيشتر بدانيد : چگونه با مردان صحبت کنيم تا حرف هايمان را گوش دهند؟

بيشتر بدانيد : حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود !

بيشتر بدانيد : 17 راز مردانه که هرگز به زبان نمي آورند!!


منبع : زندگي ايده آل

http://www.CheKhabar.ir/News/147668/منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟
بستن   چاپ