دستمزد رويايي اسکارلت جوهانسون براي بازي در Black Widow
شنبه 21 مهر 1397 - 12:05:47 AM
چه خبر - دستمزد 15 ميليون دلاري اسکارلت جوهانسون براي فيلم «بيوه سياه»

دستمزد اسکارلت جوهانسون در فيلم «بيوه سياه» 15 ميليون دلار خواهد بود که با دستمزد کريس اوانز و کريس همسورث براي بازي نقش‌هاي کاپيتان آمريکا و ثور در فيلم «انتقام‌جويان: جنگ ابديت»‌ برابر است.
اسکارلت جوهانسون پيش از اين در 6 فيلم از دنياي ابرقهرماني مارول نقش شخصيت بيوه سياه را کنار ديگر ابرقهرمانان از جمله هالک بازي کرده است و اين بار قرار است در فيلمي بازي کند که تنها قهرمان آن بيوه سياه خواهد بود.
کمپاني مارول معمولا در آغاز کار به ستاره‌هايي که براي بازي در نقش ابرقهرمانان خود انتخاب مي‌کند دستمزد بالايي نمي‌دهد اما پس از مشهور شدن آن بازيگر در آن نقش، دستمزدش افزايشي ناگهاني پيدا مي‌کند. براي نمونه رابرت داوني‌جونيور در نخستين فيلم «مرد آهني» فقط 500 هزار دلار گرفت اما اين دستمزد در فيلم‌هاي بعدي با شيب تندي افزايش يافت و تا 50 ميليون دلار هم رسيد. نتيجه اين است به مارول وفادار بمان تا دستت به پول‌هاي رويايي برسد.
شايد اين دستمزدها براي بسياري از استوديوهاي هاليوودي و بازيگران حرفه‌اي سينماي جهان نجومي به نظر برسد اما مارول با سود هنگفتي که از آثار ابرقهرماني به دست مي‌آورد در رفتار با ستاره‌هاي خود سخاوتمند است. مارول با ترکيب داستان‌هاي مصورش و ستاره‌هايي از جمله اسکارلت جوهانسون مطمئن است که هر کدام از فيلم‌هايش بيش از يک ميليارد دلار مي‌فروشد. در اين آثار بازيگران علاوه بر دستمزد ميزاني از سود نهايي را پاداش مي‌گيرند.
فرمول مارول تا اينجا که موفق بوده است تا جايي که فروش «انتقام‌جويان: جنگ ابديت» از مرز 2 ميليارد دلار هم عبور کرد.
البته مارول هيچگاه رقم دقيق دستمزد بازيگرانش را اعلام نمي‌کند و اين بار نيز در تاييد رقم 15 ميليون دلاري دستمزد اسکارلت جوهانسون همين رويه را دنبال مي‌کند.


منبع: khabaronline.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/145800/دستمزد رويايي اسکارلت جوهانسون براي بازي در Black Widow
بستن   چاپ